Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok, zerkne dzisiaj może coś tam będzie.

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

pomogło :D

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ok, zerkne dzisiaj może coś tam będzie.

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

pomogło :D

ano widzisz :banan: tez mialem ostatnio podobny problem, przygasal wyswietlacz i nie dalo sie regulowac poziomu jasnosci i w tej tasiemce lezal wlasnie problem

Opublikowano

Który parametr (i gdzie go szukać) jest odpowiedzialny za głośność dźwięku podłączanego urządzenia do Bluetooth?

Opublikowano
Który parametr (i gdzie go szukać) jest odpowiedzialny za głośność dźwięku podłączanego urządzenia do Bluetooth?

tego to nawet rzymianie nie wiedzą :wink: nie ustawia się nigdzie jedynie jak przyciszysz słuchawkę w tel trochę będzie ciszej :wink:

Opublikowano

Witam! Posiadam obecnie Symphony II i BNS4 i jestem w trakcie zmiany na RNS-E, do symphony idą dwa kable antenowe jeśli je podłączę do rns to już nie będzie miejsca na podłączenie anteny gps, jak to ugryźć?

Opublikowano
Witam! Posiadam obecnie Symphony II i BNS4 i jestem w trakcie zmiany na RNS-E, do symphony idą dwa kable antenowe jeśli je podłączę do rns to już nie będzie miejsca na podłączenie anteny gps, jak to ugryźć?

do podpięcia anten masz w rns-e 3 miejsca - diversity,gps,zwykła fm:wink:

Opublikowano

Mozna jakos zmieniac kolorystyke menu w rns-e?

Opublikowano
Mozna jakos zmieniac kolorystyke menu w rns-e?

Nie

Opublikowano
Mozna jakos zmieniac kolorystyke menu w rns-e?

Nie

no jak to nie ? :decayed:

jak sobie powciska przyciski od radio, cd/tv, info itd to przecie się kolory zmieniają :D mi sie najbardziej podoba navi :D tak na niebiesko :D:grin:

Opublikowano

panowie ma ktos plytke do rns-e z hackiem na video in motion moze ?

Opublikowano
panowie ma ktos plytke do rns-e z hackiem na video in motion moze ?

zapodaj maila na pw to podeśle całą pake , tyle ze do zwykłego mam nie do leda:wink:

Opublikowano
panowie ma ktos plytke do rns-e z hackiem na video in motion moze ?

zapodaj maila na pw to podeśle całą pake , tyle ze do zwykłego mam nie do leda:wink:

Podeslesz mi tez? Mam troche nasciagane ale juz sam nie wiem czy tam czegos nie pokrecilem w plikach. Wiec jesli masz sprawdzone pliki to chetnie przyjme.

Opublikowano

dawac maile na pw:decayed:

Opublikowano
dawac maile na pw:decayed:

a cóż to takiego to video in motion ? to jest coś innego niż tv free ?

Opublikowano
dawac maile na pw:decayed:

a cóż to takiego to video in motion ? to jest coś innego niż tv free ?

To jedno i to samo

Opublikowano
dawac maile na pw:decayed:

a cóż to takiego to video in motion ? to jest coś innego niż tv free ?

To jedno i to samo

napewno ? :decayed:

Opublikowano

Panowie można gdzieś znaleźć instrukcję do instalacji RNS-E w A4 B5 po polsku? Obawiam się, że same obrazki z tej zagranicznej strony z linku mi nie wystarczą :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Rns-e podłączone cany też i podczas komunikacji vaga z nawi by zrobić kodowanie wywala że "za dużo błędów":kwasny:,druga sprawa komunikaty głosowe nawigacji ustawione na min a jest i tak dosyć głośno czy niemożna bardziej ściszyć lub nawet wyłączyć lektora w czasie jazdy?

Opublikowano
Panowie można gdzieś znaleźć instrukcję do instalacji RNS-E w A4 B5 po polsku? Obawiam się, że same obrazki z tej zagranicznej strony z linku mi nie wystarczą :decayed:

montaż jest bardzo prosty tym bardziej że masz juz auto z 99 roku nie trzeba kombinować z canem

Opublikowano

Koledzy mam rns ledowca i kodowanie 0311151 i kupiłem adapter multimedialny w naviservis . mam pyt jak zakodawoc navi . podłącze także kamerkę cofania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.