Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wymusić VAGiem odczyt softu z płyty ktorą włożysz. Jak mam tego dokonać? opcja szukaj nie pomaga

Adaptacje - 10 - w RNS (37/56) Zdaje się 97 kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wymusić VAGiem odczyt softu z płyty ktorą włożysz. Jak mam tego dokonać? opcja szukaj nie pomaga

Bez VAGa też się da. RNS-E automatycznie robi upgrade. Informacja o wersji softu trzymana jest w pliku index.txt.

Czyli jeśl zmienisz w nim wersję na wyższą to niezależnie jaki faktycznie będzie soft nagrany na płycie i tak go wgra myśląc że to upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze mam pytanie na temat rozszyfrowania bledow i jak sie ich pozbyc - nie wyrzucajac radia :tongue4:

3 Faults Found:

02261 - Media Player: Position 1 (R118)

014 - Defective - Intermittent

00858 ....

02454 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02261 - Media Player: Position 1 (R118)

014 - Defective - Intermittent

mam to samo. Co to może być...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem na etapie zbierania sprzetu po przerobke. Zastanawiam sie czy jezeli kupie nowy klimatronic 2 din ale bedzie on mial podgrzewanie foteli a u mnie ich nie ma to czy nie bedzie problemu z wgraniem "softu" klimatronica mojego do tego 2din z podgrzewaniem foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego softu? Tam nic nie wgrywasz.. Poprostu musisz go zakodowac. Możesz tak zrobić, poprostu pokrętła nie będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ross-techu przeczytałem że błąd 02261 może być spowodowany nie ori płytą navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02261 - Media Player: Position 1 (R118)

014 - Defective - Intermittent

mam to samo. Co to może być...??

A nie macie czasem w kodowaniu wpisanej zmieniarki?

Zróbcie twardy reset (40 sekund gałka właczania) i jeszcze raz odczytajcie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wersji softu "X---" navigacja po podłączeniu akumulatora nie prosi o pin. Automatycznie się włącza

sprawa dotyczy a6 2004 stara wersja nadwozia 4B ale tematyka identyczna

Jak wymusić przyuczenie climatronica, gdy kanał 81 nie jest dostępny? Problem dotyczy a6 2004 ale może ktoś wie jak to zrobić.

Czy w przypadku a6 możliwe, że vin nie będzie się pojawiał na głównej planszy po połączeniu z controlerem ?

Rozumiem, że RNS-E powinien pobrać vin z climatronica - ale czy w wersji softu "X---" jest tak samo ? W trybie serwisowym pokazuje "VIN:-----------" podobnie nie ma vin'u na głównej planszy po połączeniu z controlerem.

Czy Kodowanie climatronica i rnse w a6 2004 wygląda tak samo? jak opisane na początku tematu?

uszanowanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie map posiadam wersję 2008 w moim mieście navi prowadząc widzi wszystkie ulice jednak możliwość wpisu do nawigowania mam ok 10% ... Czy jest to normalne? W navi typu tom tom garmin itp jeśli ma w swojej mapie daną ulicę to i bezwzględnie jest możliwość nawigacji do niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalchelm Wybiwerz nazwę miasta z dopiskiem miasto - np. "Malbork Miasto" - w mapach 2010 nie trzeba już tego robić... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ponad 0650 to sa samorobki. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśnione ... Po płytce z mapą 2010 navi przejdzie na 650 czy zostanie przy 750 jako tym "wyższym"? Pl MENU zniknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pl MENU zniknie ?

Wyjaśniło się skąd 750

Bez podłączenia VC nie wgrasz softu 650 mając "750"

W mapach 2008 jaka była wersja softu? 650 czy starsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tunera TV czy po podłączeniu wszystkiego coś trzeba przekodować oprócz zmiany codowania Navigation ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zaś ja mam inny prblem z RSN-E

Sciągnołem spolszczenie do navi kumplowi do a6,potem chciałem zrobiś u siebie i pomyliłem płyty cd niby wszystko poszło ok ale po zakończonej operacji zdziwienie.

Codzi wszystko oprucz nawi jakieś krzaki same no i niemozna jóż w meni zmienić języka,menu servisowe terz niedziała

w opcjach car

jest SW:0999

HV:99

mam soft 0650 ale go niechce przyjąć,przy otwartym ekranie pisze ze jest to aktualizacja ale nic nierusza czekałem chyba z godzinę i bez rezultatu.Może ktoś miał podobny przypadek i może mi pomuc?

Z gury dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...