Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

jamam pirelli sotto zero i nie jestem zadowolony to jest dobre na autostrade a na snieg najlepsze jakie mialem to pirelli carving

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zakupiłem Continental ContiWinterContact TS 830 P 205/55 R16 (asymetryczne) i powiem krótko - sa rewelacyjne.

Zachowują bardzo duza przyczepność na śniegu i mokrej nawierzchni. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear UG 7+ 205/55 R 16 tylko i wyłącznie :)

Mam już drugi komplet i jest rewelacja !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear UG 7+ 205/55 R 16 tylko i wyłącznie :)

Mam już drugi komplet i jest rewelacja !!

i ja nad nimi własnie myśle :kox: ewentualnie te Conti TS830 wchodzą w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear UG 7+ 205/55 R 16 tylko i wyłącznie :)

Mam już drugi komplet i jest rewelacja !!

i ja nad nimi własnie myśle :kox: ewentualnie te Conti TS830 wchodzą w gre

ja smigam na ts830 rozpoczalem trzeci sezon i narazie ok UG 7+ chyba sa tez w tej samej cenie wiec chyba opony maja podobne parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wylamie z tych waszych zachwytow i powiem ze zalozylem tydzien temu nowki GY UG 7+ i naprawde dla mnie szalu niema . Dzisiaj sniegu nawalilo i auto ani nie przyspiesza ani nie chamuje i pare razy bez pchania sie nie obylo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wylamie z tych waszych zachwytow i powiem ze zalozylem tydzien temu nowki GY UG 7+ i naprawde dla mnie szalu niema . Dzisiaj sniegu nawalilo i auto ani nie przyspiesza ani nie chamuje i pare razy bez pchania sie nie obylo :thumbdown:

no to mnie zaniepokoiłes :gwizdanie: bo akurat mam zamiar te oponki kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wylamie z tych waszych zachwytow i powiem ze zalozylem tydzien temu nowki GY UG 7+ i naprawde dla mnie szalu niema . Dzisiaj sniegu nawalilo i auto ani nie przyspiesza ani nie chamuje i pare razy bez pchania sie nie obylo :thumbdown:

no toś mnie pocieszył :confused4: ja właśnie dziś zamówiłem komplecik Goodyear Ultra Grip 7+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 3 zimę na UG7+ właśnie jeżdżę i rewelka nigdy mi się nie zdarzyło żebym musiał pchać a w rożnych warunkach jeżdżę i zima u nas raczej nie odpuszcza i w górach często bywam i złego słowa na te opony powiedzieć nie mogę a porównanie mam bo w firmie na autach różne opony mamy są conti,bridgestone jest nokian i barumy też są a jednak wydaje mi się że na GY najpewniej się auto zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wylamie z tych waszych zachwytow i powiem ze zalozylem tydzien temu nowki GY UG 7+ i naprawde dla mnie szalu niema . Dzisiaj sniegu nawalilo i auto ani nie przyspiesza ani nie chamuje i pare razy bez pchania sie nie obylo :thumbdown:

no toś mnie pocieszył :confused4: ja właśnie dziś zamówiłem komplecik Goodyear Ultra Grip 7+ .

No wiecie moze ja troszke chisteryzuje ale jezeli ja nie moge ruszyc pod malutka gorke bez gazu,puszczajac samo sprzeglo a kola mi traca przyczepnosc to jest lipa . A wiem ze w zeszlym sezonie ruszalem bez problemu pod ta sama gorke na starych fuldach to mnie to dziwi . Aczkolwiek na mokrym czy podczas ulewnego deszczu ladnie odprowadzaja wode ,moze poprostu slabiej sie sprawuja na sniegu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ty masz porostu za dużo mocy w FWD na zime :kox:

Ja chyba tez kupie te UG7+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam taką górkę przy wyjeździe z osiedla i są tam światła więc jak już trochę aut przejedzie i wyślizga to jest szklanka, a jednak nigdy stanąłem tak żebym nie podjechał chociaż zimą bardzo często omijam tam auta które stoją bo nie mogą ruszyć a ja jakoś problemów nie mam, fakt że czasem trzeba było z 2 ruszać bo z 1 było ciężko przyczepność złapać no ale technika też jest chyba ważna przy jeździe zimą bo same opony cudów nie zrobią jak ktoś myśli że im więcej gazu da tym szybciej wyjedzie albo się nie zakopie dzięki temu a często takie akcje u różnych kierowców widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam trzeci sezon w Audi na Kleber Hp2,bajka.Poprzednie BFGoodrich,były gorsze.

T4 Accelera Snow prowadzenie ok. ale słabo ciągną do przodu,poprzednie były Michelin A3 (świetna opona).

Golf Chińskie winter challenger trochą głośne i gumowate na suchym asfalcie,ale w śniegu rewelacja.Kloc jest znacznie wyższy jak w normalnej oponie.Na poprzednim miałem Kleber Hp1,dobra opona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi ty masz porostu za dużo mocy w FWD na zime :kox:

Ja chyba tez kupie te UG7+

Chyba tak :polew: ale ja dzisiej caly czas jezdze po sniegu bez dodawania gazu i mam takie problemy z trakcja :polew: musze pomyslec o jakis lancuchach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 1 dzień jazdy na śniegu na Pirellkach snowsport i powiem że póki co jest dobrze.

Płakałem jak wyciągałem kase na nie, ale teraz sie śmieje z zimy i mijam tych co sie zakopali. :good:

ABS jeszcze mi sie nie załączył na nich.

Co innego ESP przy przyspieszaniu ale to bardziej dla draki bo nie moge sie jeszcze nacieszyć białym szaleństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...