Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dunlop SP Winter Sport 3D wie ktoś może co to za opony?

mam takie, póki co na śniegu nie miałem okazji testować ale w takich warunkach są super ciche :) mój ojciec w Q7 przejeździł na takich zimę i jest super zadowolony. zawsze miał Michelin'y, a teraz te Dunlopy i stwierdził, że lepiej mu się na Dunlopach jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop SP Winter Sport 3D wie ktoś może co to za opony?

mam takie, póki co na śniegu nie miałem okazji testować ale w takich warunkach są super ciche :) mój ojciec w Q7 przejeździł na takich zimę i jest super zadowolony. zawsze miał Michelin'y, a teraz te Dunlopy i stwierdził, że lepiej mu się na Dunlopach jeździ

Kolego ale Twój ojciec nie założył ich na tą zimę tylko którąś z poprzednich co? :decayed: bo póki co to chyba nie było jeszcze okazji wypróbować opon zimowych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop SP Winter Sport 3D wie ktoś może co to za opony?

mam takie, póki co na śniegu nie miałem okazji testować ale w takich warunkach są super ciche :) mój ojciec w Q7 przejeździł na takich zimę i jest super zadowolony. zawsze miał Michelin'y, a teraz te Dunlopy i stwierdził, że lepiej mu się na Dunlopach jeździ

Kolego ale Twój ojciec nie założył ich na tą zimę tylko którąś z poprzednich co? :decayed: bo póki co to chyba nie było jeszcze okazji wypróbować opon zimowych :wink4:

Napisał przecież że

mój ojciec w Q7 przejeździł na takich zimę
a tegoroczna zima się jeszcze nie zaczęła.

Też bedę te Dunlopy testował pierwszy raz w tą zimę, wszyscy je chwalą więc raczej powinny się dobrze spisywać, narazie na suchym dają radę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale Twój ojciec nie założył ich na tą zimę tylko którąś z poprzednich co? :decayed

czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale Twój ojciec nie założył ich na tą zimę tylko którąś z poprzednich co? :decayed

czytaj ze zrozumieniem.

sorki :hi:

fakt przejezdzil czas dokonany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem i smigam na Continental ContiWinterContact TS830 rozmiar 195/65 R15. Polecam każdemu. Super opona

ciesze sie ze jestes zadowolony bo ja nie bylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmienilem moje wysluzone kristalki hp na dunlop response i powiem ze jestem mile zaskoczony asymetryczny bieznik mniejszy chalas i jak narazie puki nie ma sniegu testowalem je na porzadnym deszczu i nie moge powiedziec zlego slowa, zobaczymy jak spadnie snieg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A3 miałem Pirelli 240 Snow Sport (model już wycofany z produkcji) w rozmiarze 215/45/17 i byłem mega zadowolony, cichutkie i na śniegu też dawały radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie ( w zeszłym roku kupione jako nowe ) Pirelli SnowSport 205/55 R16 i są w miarę przyzwoite , ciche , na śniegu dają radę , trochę gorzej jest podczas deszczu ... ode mnie dostałyby 4/6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smigalem do tej pory na conti ts810. tydzien temu kupilem ts830 rozmiar 205/55/r16. (pierwsze co zauwazylem, to ze sa duzo cichsze niz poprzedni model)

w sobote bedzie mozliwosc przetestowania ich w warunkach zimowych ;) zieleniec welcome tooooooooooo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w deszczu potestowałem moje nowe Nokiany A3 i jestem mile zaskoczony, bardzo dobra przyczepność, hamowanie i odprowadzanie wody też b.dobre. Jedynie są głośniejsze od letnich, ale na lato mam yokohamy dB 550 które są bardzo ciche. Mimo tego polecam Nokiany A3 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie zawitały oponki FULDA KRISTALL MONTERO 3 - po miesiącu użytkowania moge powiedzieć że są ciche i dobrze odprowadzają wodę... czekam na śnieg i lód - wtedy będę testował :D rozmiar 195/65/R15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...