Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MODEL: BMW M3 E46, 2001r. CarbonSchwarz :)

SILNIK: 3200ccm ,doładowany kompressorem ASA TM-20

UKŁAD DOLOTOWY: wykonany przez AW69 z IC z zestawu ESS CFR550

UKŁAD WYDECHOWY: stock

ELEKTRONIKA: soft ESS po modyfikacji przez A.Poniedziałka "Unitronic"

ŚRODEK:dodatkowe wskaźniki, BOOST i EGT firmy Omori

CAR-AUDIO: Harman Kardon

MOC: 343Ps, 365Nm

MOC i MOMENT PO MODYFIKACJACH:461Ps, 482Nm

OSIĄGI: 5,2 do 100km/h

OSIĄGI PO MODYFIKACJACH: 4,1- 4,2 do 100km/h

Zdjęcia:

Wykresik z dyno :)

kosiniak.jpg

159714301024x768.jpg

853619711024x768.jpg

790313421024x768.jpg

624249761024x768.jpg

466461451024x768.jpg

382577921024x768.jpg

135160041024x768.jpg

Cos tam po zakupie kapalo delikatnie z uszczelniacza to wymienilismy na nowy :)

22864237930x585.jpg

Adasia robotka (aw69) :)

44696321928x590.jpg

Tak wyglądalo wstępnie z łącznikiem wielkości imadła, jednak w miedzyczasie poddał sie ssak i zmiany chyba wyszly na lepsze :)

25267198927x589.jpg

10387553925x593.jpg

Opublikowano

Piekna :slina:

Jak wrazenia z jazdy?

Opublikowano

Fajna :kox:

Opublikowano

ŚRODEK: "ma tak wyj**ane wnętrze że aż pupa pęka"

zgadzam się :good: chyba najlepsze połączenie kolorów... piękna :slina:

widzę że w planach moc, ile chcesz z niej wykrzesać?

Opublikowano

ładniutkie M3 :good:

Opublikowano
  • Autor

:good: tylko gdzie ten Carbon :gwizdanie:

CarbonSchwarz to kolor :)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 12:52_________________________________________________

widzę że w planach moc, ile chcesz z niej wykrzesać?

napisalem wyzej, 500 musi peknac :)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 12:53_________________________________________________

ŚRODEK: "ma tak wyj**ane wnętrze że aż pupa pęka"

zgadzam się :good: chyba najlepsze połączenie kolorów... piękna :slina:

hehe, tak bylo napisane w ogloszeniu, dokladnie! i chlop mowil prawde :)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________

Piekna :slina:

Jak wrazenia z jazdy?

narazie to nie ma jazdy, jest walka z trakcja, jednak quattro to quattro :)
Opublikowano

piekna , mile widziane filmiki w akcji :naughty:

Opublikowano
  • Autor

trzeba poczekac do wiosny :)

Opublikowano

O rzesz Ty k... Orzeszku !!!

:kox:

PS A co z S4?

Opublikowano

trzeba poczekac do wiosny :)

nie bądź miętki :decayed:

Opublikowano

M3 :shocked: kultowy model :kox:

zagazować podtlenkiem LPG i można jeździć :tongue4::polew:

Opublikowano

Widze, ze nie udalo sie kupic RS4... piekna Mka. Graty.

Opublikowano

Widze, ze nie udalo sie kupic RS4... piekna Mka. Graty.

Właśnie miałem pytać czemu nie RS w budzie b5 :gwizdanie: No M3 piękne i to też jeden z ostatnich modeli BMW które mi się jeszcze podobają :naughty: Przyjemniej się śmiga niż eSką? :naughty:

Opublikowano

Pieknosci :kox: :kox: :kox: RS4 w budzie b5 wizualnie to nie ma prawa pierdnac :naughty: :naughty: . Sliczny samochod, super wnetrze :good: :good: :good: - szkoda ze bez navi, ale i tak jest wypasik .

Opublikowano

fajna :kox:

Opublikowano

SUPER AUTO, GRATULUJĘ

Opublikowano

no no, widzialem ja jak stala na otomoto ;)

gratki autka.

jakies inne plany jeszcze??

lampki led z tylu by ladnie wygladaly (jak po lifcie) i inna fela.

wazne,ze harman jest :naughty:

Opublikowano

Za wiele STOCK, zawias musisz zmienić przed rezaniem mocy, a tak to zajewista black bitch :) może wyrezasz ją na GT-Rkę ?

Opublikowano

ekstra

da sie tym jezdzic w zimie ? :)

Opublikowano

Nieźle kiera wypolerowana :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.