Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No w koncu jakies konkrety, mam nadzieje ze frekwencja dopisze.

VValy ale jakie konkretnie miejsce?? Moze ta kostka brukowa na samym dole?? (Chodzi o jakis ladny kawalek "placyku")[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:24_________________________________________________Jak by co to :szukaj:ta mnie pod tel, piszta lub dzwońta 503 692 182 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu chetnych??? , bo ja zawsze jak gamon lece ze swinoujscia i albo stercze sam albo jeszcze z jednym takim madrym jak ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo i było dużo audiczek i nawet 2 skody combi ;) tak to może być i co tydzień :] żałuje że nie mogłem dłużej posiedzieć ale Dziewoja musiała do domu.

A tu fotka z dzisiaj:

pozna062.jpg

W przyszłą niedzielę czyli 17 października jest zlot na lotnisku w makowicach 80 km od szczecina, wyjazd o 8:30 spod reala na słonecznym. Ma byuć sporo autek więc kto może uważam że warto się wybrać, ma być jakaś zręcznościówka i ćwiartka (bez pomiaru czasu ale dobra okazja żeby się sprawdzić i jakieś filmiki nakręcić). Wstęp 10 zł od auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo poprostu super, przeroslo to moje oczekiwania, ilosc autek oszalamiajaca. Dzieki wielkie. Do nastepnego razu, mam nadzieje ze rownie licznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz trzeba ustalic czy niedziela zostaje o tej porze czy jakos wczesniej zeby bylo jasno i czy w tyg tez robimy jakis spot :)

oby z kazdym nastepnym ilość autek rosła a nie malala bo dzisiaj było :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym był za spotkaniami 2 razy w miesiącu :wink4:

wiekszosc miesiaca spedzam w dani w pracy i ogolnie ciezko jest trafic aby byc w pierwsza niedziele w polsce dlatego tez mnie wczoraj nie bylo ;( a jak beda 2 spoty w miesiacu to mam wieksze prawdopodobieństwo bycia ;)

pozdrowienia i bezawaryjności :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to smiley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wyszly fajnie, szkoda tylko ze nie wszystkie do konca sie otwieraja (bynajmniej u mnie).

Miejscowka jak najbardziej przyzwoita. Jestem jak najbardziej "za" bysmy wlasnie w tym miejscu organizowali regularne spoty. Co cala reszta na to?? Jesli innym to odpowiada to fajnie, jesli nie to proponujcie ciekawsze lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna szkoda że nie dałem rady :confused4: ale z Gorzowa zjechałem dopiero na 23. Ja też jestem za spotami dwa razy w miesiącu tak żeby jeden w niedziele i jeden w tygodniu bo ja na weekendy często gdzieś latam i nie zawsze mi pasuje to kiedy następny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...