Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poczekaj na reszte :D hehehehe spoko też mamy taką nadzieję i że zwerbujesz jeszcze koleżkę a i Maćkowi uda sie służbę przełożyć :/ oby tak :) to na którą spocik ustawiamy :D wylatujemy ze Stargardu czy jak ??? mi sie wydaje że tak o 10:30 start a jak wam pasuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak myśle ze polece ze swojej wsi:):) i będe na 11 ahhh...... mam tu niezłego grafika może wyrzezbić nam fajne koszulki dla naszych pań polóweczki oczywiście albo prasowanka albo haft projekty będe miał w wtorek:):) czekam na jakieś sugestie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to może ja bym z Tobą poleciał fajnie jakbyśmy gdzieś się razem w połowie spotkali i polecieli kolumną :) zdjęć trochę porobili i wogóle a co do koszulek niezła sprawa hehehe ja już o tym pomyślałem i moją pannę zterroryzowałem :) i mi namalowała na koszulce to co chciałem i gdzie chciałem:)

Wlepa klubowa już jest na aucie ale poszedłem trochę dalej i naznaczyłem siebie w postaci koszulki :) swoją kobietę i psa który ma klubową chustę :) na szyji:) poniżej 2 koszulki z chustą 2 jeszcze do skończenia:)

bc9P0.jpg

Właśnie mi piatek napisał że też na ińsko leci wiec mamy kolejną A6 :)a lista przedstawia się następująco :)

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

11. Dawidoff32

12. piatek z Kamilą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja myślę czy to Stargard czy Gryfino, Gryfice, Nowogard, Dobra, Dębice, czy Szczecin, każdy skądś jedzie a itak będziemy przelatywać wszyscy przez Chociwel i fajnie jak byśmy tam sie wszyscy spotkali i razem polecieli na Ińsko. Jeśli nie ma propozycji to ja proponuję godzinę 11tą w Chociwlu. Wtym strategicznym punkcie się spotykamy i lecimy dalej. Co Wy na to ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidoff32 kurde masz kawał porządnego furacza:) tylko pamietaj byś kolumny nie zgubił a bynajmniej mnie ja kurde pneumatycznej zawiechy nie mam :) i mogę przecierkę zrobić po tej zajebistej drodze:) a piątek to już wogóle :) będzie szorował. OK mi pasi choć nie wiem gdzie ten sklep ale znajdę :) poczekajmy aż inni napiszą czy im pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslę marcin zebyś skoczył na maszewo a potem na chociwel troche nadłożysz drogi ok 10 km ale bezpiecznie bo tam droga ok:) aa jesli pojedziemy przez dobrą to też znam inną dojazdówkę:) a pesso jest przy głownej naprzeciwko cpn Orlen ewentualnie stacja Pekapu:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak znasz inną dojazdówkę to mogę wpaść po Ciebie z piatkiem i razem z dobrej pojedzimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź weź dobrze:) gadasz:) jak coś to mów ja np kupie brykiet i rozpałkę:) i też weźmiemy jednego grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mam kolejnego zawodnika :) Baryła jak zawsze z nami :)

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

11. Dawidoff32

12. piatek z Kamilą

13. Baryła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozumiem że nic nie muszę brać :> to dobrze bo każde obciążenie dodatkowe do mnie bardziej mnie przybliża do nawierzchni. Ja wolał bym lecieć przez Łobez jak ode mnie to jest najbardziej optymalna droga, ale do Chociwla w zeszłym roku dojechałem choć było ciężko, a koledzy przy kościele niema jakiegoś parkingu?? coś mi się kojarzy że tam był jakiś nie mały postój ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeee panowie:)to jest obojętne :) heheheh chociaż koło kościoła to wiem gdzie to ale jak lecimy wspólnie to nie ma problemu. piatek lećmy w trójkę (być może w czwórkę albo piątkę) przez maszewo tak jak pisze Dawidoff32 ominiemy wszystkie dziury, bynajmniej tak twierdzi kolega bo ja tamtędy nigdy nie leciałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...