Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

ee tam spontan bardziej zaplanowany można zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No chyba, że wpadniecie do Opola, to jestem za :kox: Bardzo chętnie was ugościmy na naszym starym miejscu "pod meblowym" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że wpadniecie do Opola, to jestem za :kox: Bardzo chętnie was ugościmy na naszym starym miejscu "pod meblowym" :decayed:

można i do was popędzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

jak nie w pracy to na remoncie :wink4: dzisiaj go tam namierze co już zdzialał :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

szkoda, to spota zrobimy u niego pod nową siedzibą firmy Intercars na ul. Lubelskiej w Puławach, szyld już stoi i budynek też chyba praktycznie wykończony[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________

Jadę i tu i tu :polew:

To kiedy jedziemy do Opola? :mysli:

cza by z Opolanami pogadać, a jak nie da rady to może oni do nas podskoczą :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________chociaż może nie bo to więcej niż 30 zł :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

szkoda, to spota zrobimy u niego pod nową siedzibą firmy Intercars na ul. Lubelskiej w Puławach, szyld już stoi i budynek też chyba praktycznie wykończony[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________

Jadę i tu i tu :polew:

To kiedy jedziemy do Opola? :mysli:

cza by z Opolanami pogadać, a jak nie da rady to może oni do nas podskoczą :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________chociaż może nie bo to więcej niż 30 zł :gwizdanie: :decayed:

etam paput ty za 25 złociszy obrócisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbertdriver

Czyli zostaje jutro :decayed:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 18:40_________________________________________________róbcie co chcecie, ja nie wiem, nie orientuję się, nigdy nie chodziłem w kalesonach na lewą stronę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje jutro :decayed:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 18:40_________________________________________________róbcie co chcecie, ja nie wiem, nie orientuję się, nigdy nie chodziłem w kalesonach na lewą stronę :decayed:

ty idz spać bo zaraz musisz wstawać :polew:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________jednego chętnego więcej mamy na spota, cysiek pisał do mnie żebym mu na fona dawał znać kiedy coś robimy :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

to wpadacie dziś do opola czy nie ?

to dzisiaj w końcu nie w weekend? ja nie dam rady chyba że norbi sam poleci on lubi tak 50 km/h lecieć i oglądać laski/pola itp :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam, ide dzisiaj uskuteczniać kolarstwo przełajowe w strone wieprza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na weekendzie np piątek, sobota to bym wpadł[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 15:30_________________________________________________to miejsce gdzie próbowaliśmy się dostać ostatnio to wjazd nie będzie tutaj :mysli:

wiadukt2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiem :good: byłem tam na weselu

to teraz pozostaje data, ciekawe czy można tam grilla ustawić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...