Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ee tam spontan bardziej zaplanowany można zrobić

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No chyba, że wpadniecie do Opola, to jestem za :kox: Bardzo chętnie was ugościmy na naszym starym miejscu "pod meblowym" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No chyba, że wpadniecie do Opola, to jestem za :kox: Bardzo chętnie was ugościmy na naszym starym miejscu "pod meblowym" :decayed:

można i do was popędzić
Opublikowano

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

Opublikowano

Jadę i tu i tu :polew:

To kiedy jedziemy do Opola? :mysli:

Opublikowano

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

jak nie w pracy to na remoncie :wink4: dzisiaj go tam namierze co już zdzialał :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

szkoda, to spota zrobimy u niego pod nową siedzibą firmy Intercars na ul. Lubelskiej w Puławach, szyld już stoi i budynek też chyba praktycznie wykończony[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________

Jadę i tu i tu :polew:

To kiedy jedziemy do Opola? :mysli:

cza by z Opolanami pogadać, a jak nie da rady to może oni do nas podskoczą :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________chociaż może nie bo to więcej niż 30 zł :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Z tego co wiem to Puertoss nie ma teraz za bardzo czasu :gwizdanie:

szkoda, to spota zrobimy u niego pod nową siedzibą firmy Intercars na ul. Lubelskiej w Puławach, szyld już stoi i budynek też chyba praktycznie wykończony[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________

Jadę i tu i tu :polew:

To kiedy jedziemy do Opola? :mysli:

cza by z Opolanami pogadać, a jak nie da rady to może oni do nas podskoczą :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________chociaż może nie bo to więcej niż 30 zł :gwizdanie: :decayed:

etam paput ty za 25 złociszy obrócisz :polew:

Opublikowano

Pany sobota Opole o 15-16?

Opublikowano
  • Autor

Byloby ok. A jak oni?

Opublikowano

Oni chcą jutro :mysli:

Opublikowano

Czyli zostaje jutro :decayed:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 18:40_________________________________________________róbcie co chcecie, ja nie wiem, nie orientuję się, nigdy nie chodziłem w kalesonach na lewą stronę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli zostaje jutro :decayed:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 18:40_________________________________________________róbcie co chcecie, ja nie wiem, nie orientuję się, nigdy nie chodziłem w kalesonach na lewą stronę :decayed:

ty idz spać bo zaraz musisz wstawać :polew:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________jednego chętnego więcej mamy na spota, cysiek pisał do mnie żebym mu na fona dawał znać kiedy coś robimy :naughty:
Opublikowano

to wpadacie dziś do opola czy nie ?

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

to wpadacie dziś do opola czy nie ?

to dzisiaj w końcu nie w weekend? ja nie dam rady chyba że norbi sam poleci on lubi tak 50 km/h lecieć i oglądać laski/pola itp :decayed::kox:

Opublikowano

ja odpadam, ide dzisiaj uskuteczniać kolarstwo przełajowe w strone wieprza :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na weekendzie np piątek, sobota to bym wpadł[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 15:30_________________________________________________to miejsce gdzie próbowaliśmy się dostać ostatnio to wjazd nie będzie tutaj :mysli:

wiadukt2.jpg

Opublikowano

Jadąc od Puław po prawej stronie będzie tablica na "DOM WESELNY JAGODA"

Bez%2525C2%2525A0tytu%2525C5%252582u.jpg

Opublikowano
  • Autor

to już wiem :good: byłem tam na weselu

to teraz pozostaje data, ciekawe czy można tam grilla ustawić :mysli:

Opublikowano

oj raczej nie bardzo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.