Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w zamościu o tyle fajnie, że parking podziemny w kinie i tam spoty jak zimno, w Puławach nic takiego nie ma?

a te świażaki, to Ci co pierwszy raz na spocie, czy Ci, co od niedawna na forum? :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to się nazywa spocik:naughty:

69262_10152667585015515_1288571527_n.jpg

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

w zamościu o tyle fajnie, że parking podziemny w kinie i tam spoty jak zimno, w Puławach nic takiego nie ma?

a te świażaki, to Ci co pierwszy raz na spocie, czy Ci, co od niedawna na forum? :decayed:

no nie ma, jedyny kryty jest w porcie

Opublikowano

paput tylko gumy zmień na zimowe bo ostatnio na letnich śmigałeś

:)

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

A i nie stawiam hamburgerów bo na dorobku jestem ale postaram się zawitać

Opublikowano
  • Autor
paput tylko gumy zmień na zimowe bo ostatnio na letnich śmigałeś

:)

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

A i nie stawiam hamburgerów bo na dorobku jestem ale postaram się zawitać

:decayed: dobra jazda jest teraz na letniakach

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

to jak jutro coś działamy czy dajemy sobie siana?:decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

lista aktualna?

SPOT, NIEDZIELA, GODZINA 15:00, PARKING TESCO=>od strony McDonalda

1.Paput

2.Michał

3.kacek

4.dziako

5. Arti

6. Kowi87

7.DarkMind?

8.Pawełek10?

Opublikowano

jak dla mnie moze byc ale nie wiem jak inni, niech sie wypowiedza

Opublikowano

Ja tez bede, a kto bedzie chcial to przyjedzie

Opublikowano
  • Autor

tak to bedzie dzisiaj wydlądało:grin:

401134_312239152155784_165126838_n.jpg

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

to panowie o 15, 5 nas powinno minimum byc

Opublikowano

to panowie pod Tesco, ja już wyjeżdżam :wink:

Opublikowano
  • Autor

no i po spociku, dzięki za przybycie:oklasky:

Opublikowano

byli widzieli, zdjecia zrobili ale hamburgera nie dostali:whistling:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
byli widzieli, zdjecia zrobili ale hamburgera nie dostali:whistling:

:decayed:

własnie:kwasny: nowi się wystraszyli nie wprzyjechali

dawaj fotkie kowi:wink:

Opublikowano

i ja dziękuję za spota i sorki że tak szybko uciekłem za rok zostanę do końca:)

Opublikowano
  • Autor
i ja dziękuję za spota i sorki że tak szybko uciekłem za rok zostanę do końca:)

:polew:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

gdzie focisze?:zdjecie::eusathink:

Opublikowano

DSC05157_zps66263397.jpg

DSC05158_zps2e0c74ad.jpg

DSC05159_zpsf8726c71.jpg

Opublikowano
  • Autor

fajno:decayed: do następnego

Opublikowano

długo jeszcze siedzieliście?

oby nastepny był jak będzie cieplej, ale... jeszcze w tym roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor
długo jeszcze siedzieliście?

oby nastepny był jak będzie cieplej, ale... jeszcze w tym roku :decayed:

e niedługo, kilkanaście minut po Tobie pojechaliśmy, za zimno było

jak się cieplej zrobi to coś się ukręci, może wtedy będzie więcej chętnych

Opublikowano

i tak długo wytrzymaliśmy, ponad 1,5h na tym zimnie ;)

Opublikowano
  • Autor
i tak długo wytrzymaliśmy, ponad 1,5h na tym zimnie ;)

od przyszłego tygodnia ma sie ocieplać więc może to ostatnie takie mrozy

jeszcze tydzień jazdy na letnich gumach po śniegu:grin: obym w nic nie stuknał :kwasny:

Opublikowano

Kto zna się co nieco na motorach? chciałbym kupić a jest jeden w Puławach i dobrze by było żeby ktoś lepszym okiem go obejrzał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.