Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dsc0168501685.th.jpgdsc0170801708.th.jpgdsc0192401924.th.jpg
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

na zywo świetnie sie prezentuje jego auto, a tył to miał chyba najszerszy na zlocie jeśli chodzi o audice:wink:

Opublikowano

Witam!

Może mi ktoś powiedzieć czy różni się klapa bagażnika w avancie w wersji z przed i po lifcie? Czy to taka sama klapa.

Opublikowano
Witam!

Może mi ktoś powiedzieć czy różni się klapa bagażnika w avancie w wersji z przed i po lifcie? Czy to taka sama klapa.

zamkiem, klamkami i całą listwą nad rejestracją, przedlift ma ją wypukłą a polift gładką

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może jakiś spocik?

Opublikowano
  • Autor
Może jakiś spocik?

tłumy walą normalnie:grin::sarcastic:

Opublikowano
Może jakiś spocik?

tłumy walą normalnie:grin::sarcastic:

mnie nie pytajcie jestem zawsze chętny tylko w weekend (poza odpada - różne zmiany w pracy)

Opublikowano
  • Autor
Może jakiś spocik?

tłumy walą normalnie:grin::sarcastic:

mnie nie pytajcie jestem zawsze chętny tylko w weekend (poza odpada - różne zmiany w pracy)

no to już jest was dwóch:

a w zasadzie 3, bo ich Miachał mówił ze usiedziec nie mozę i by przyjechał:grin:

1.kacek

2.dziako

3. Michał

4.

Opublikowano

1.kacek

2.dziako

3. Michał

4.paput

no i oczywiście paput bo mówi że go juz h.... strzela na zwolnieniu

Opublikowano
  • Autor
1.kacek

2.dziako

3. Michał

4.paput

no i oczywiście paput bo mówi że go juz h.... strzela na zwolnieniu

...uj strzela, ale nie mogę przyjechać:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

to co niedziela: 16.06.2013 godzina 15.00?:whistling::naughty::question:

Opublikowano
1.kacek

2.dziako

3. Michał

4.paput

no i oczywiście paput bo mówi że go juz h.... strzela na zwolnieniu

...uj strzela, ale nie mogę przyjechać:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

to co niedziela: 16.06.2013 godzina 15.00?:whistling::naughty::question:

no jak ci pasuje? to możesz śmiało przyjechać :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

188223_499814120081023_253528804_n.jpg

Opublikowano

to jak ? jest coś dzisiaj o tej 15 czy siedzimy w domu ?

Opublikowano

mnie nie będzie na sto:wink:

Opublikowano
  • Autor
to jak ? jest coś dzisiaj o tej 15 czy siedzimy w domu ?

daliśmy sobie spokój bo nikt nie wyrażał chęci

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

trzeba kombinowac inny trmin, oczywiśicie jak będą chętni

Opublikowano

no 3 osoby były juzchętne to czemu daliscie spobie spokój:facepalm: moze akurat by ktos dojechał tutaj dużo osób tylko czyta:whistling:

Opublikowano
  • Autor
no 3 osoby były juzchętne to czemu daliscie spobie spokój:facepalm: moze akurat by ktos dojechał tutaj dużo osób tylko czyta:whistling:

dziako też sie nie odzywał to razem z michałem stać nie bedziemy

poza tym fakt ludzie przeglądają i nic nikt nie napisze czy jest chętny czy nie, wynika z tego ze nie

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

tzn w sumie będzie mini spot lodowy:grin: za pół godziny w McDonaldzie na dwa auta

jak ktoś chętny to zapraszamy na spontan:grin:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

i po mega spontanie:decayed:

xxog.jpg

tov8.jpg

Opublikowano

Kurde, znowu ominą mnie spot:wallbash:

Niestety w weekend byłem w Zawierciu i nie czytałem forum:kwasny: ale teraz śledzę i pasuje mi każdy termin oprócz 10-14 lipca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.