Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie serducho o nic nie wiem

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

Będę jutro u niedziałków mogę się zapytać ile naprawdę te aku jak chcesz dziako

No w Lbn zlot aut i zbiórka kasy na Wielką Orkiestrę Jurka Owsika:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kolejna sprawa,

mam problem prawdopodobnie z paskiem 6PK, trzeszczy autko po odpaleniu na zimnie, podobno to to.

dziś miałem problemy z odpaleniem, myślałem, że to aku, ale wszystko świeciło, kręciło a on nic, po 3cim razie walnął info o niskim poziomie ciśnienia oleju - dolałem.

po dwóch razach odpalił.

chciałbym w końcu ten pasek wymienić, jeżdze już tak ze 3 miechy, czy w Puławach moglibyście polecić, jakiegoś dobrego mechanikam który zadba o audi i nie zedrze? oczywiście chodzi mi o cene do jakości a nie pół darmo i rzeźnika.

do tej pory robiłem wszystko u Warownego koło Ryk, ale może coś w Puławach by było wartego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warowny nie cieszy sie dobrą opinią:wink: jak zrobimy kiedyś spota to przypomnij o nim to Ci powiem jak mój stary został tam potraktowany i jak ostatnio kumpel w naprawie z ubezpieczalni:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kolejna sprawa,

mam problem prawdopodobnie z paskiem 6PK, trzeszczy autko po odpaleniu na zimnie, podobno to to.

dziś miałem problemy z odpaleniem, myślałem, że to aku, ale wszystko świeciło, kręciło a on nic, po 3cim razie walnął info o niskim poziomie ciśnienia oleju - dolałem.

po dwóch razach odpalił.

chciałbym w końcu ten pasek wymienić, jeżdze już tak ze 3 miechy, czy w Puławach moglibyście polecić, jakiegoś dobrego mechanikam który zadba o audi i nie zedrze? oczywiście chodzi mi o cene do jakości a nie pół darmo i rzeźnika.

do tej pory robiłem wszystko u Warownego koło Ryk, ale może coś w Puławach by było wartego uwagi?

może w Górze Puławskiej tuż za mostem Auto Serwis Ambroziak?

AUTO SERWIS AMBROZIAK, kategoria MOTORYZACJA, TRANSPORT w I-24, Puławski spis firm.

wymieniałem u nich wszystkie łożyska w aucie, tylko radzę się na początku dogadać co do ceny usługi z właścicielem:decayed:

kiedyś też jak miałem TDIka to koles u Wejmana na Włostowicach mi ogarniał kąt wtrysku itp. Nie pamiętam jak ma na imię ale pracuje u niego tylko popołudniami. Widać było że zna się na rzeczy

pasek wielorowkowy wymieniałem sam 3 razy, alternator i sprzęgiełko też, dodatkowo napinacz i nic nie pomagało w zimie piszczał

dopiero jak zmieniłem pasek Gatesa na Contitecha to nastała cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kolejna sprawa,

mam problem prawdopodobnie z paskiem 6PK, trzeszczy autko po odpaleniu na zimnie, podobno to to.

dziś miałem problemy z odpaleniem, myślałem, że to aku, ale wszystko świeciło, kręciło a on nic, po 3cim razie walnął info o niskim poziomie ciśnienia oleju - dolałem.

po dwóch razach odpalił.

chciałbym w końcu ten pasek wymienić, jeżdze już tak ze 3 miechy, czy w Puławach moglibyście polecić, jakiegoś dobrego mechanikam który zadba o audi i nie zedrze? oczywiście chodzi mi o cene do jakości a nie pół darmo i rzeźnika.

do tej pory robiłem wszystko u Warownego koło Ryk, ale może coś w Puławach by było wartego uwagi?

Ja swoje 2 auta dodatkowo teściowej jedno i szwagra dwa serwisuje u Damiana (nie pamiętam nazwiska) ale jestem bardzo zadowolony.

Armi i Kowi chyba też u niego bywali.

Pracuje na co dzień w serwisie w Dęblinie a po godzinach grzebie w domu w Bazanowie. Sam jeździ S6 :wink:

Aktualnie stoi u niego moja Alfa ze zmianą sprzęgiełka alternatora.

Po kilku latach współpracy mogę go śmiało polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a jakiś namiar na Damiana? Nazwa tego serwisu w Dęblinie? Muszę wymienić ten pasek w końcu.

U Warownego byłem nawet zadowolony, ale nie lubie jak mi auto z oczu znika, dlatego wole mniejsze zakłady;-)

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Pawełek10 byłeś u Niedziałka ceny coś się zmieniły?

byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną :P

to spot pod niedziałkiem i kupujemy hurtowo części:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a jakiś namiar na Damiana? Nazwa tego serwisu w Dęblinie? Muszę wymienić ten pasek w końcu.

U Warownego byłem nawet zadowolony, ale nie lubie jak mi auto z oczu znika, dlatego wole mniejsze zakłady;-)

Tapatalk

Ja już do niego nie jeżdżę - wszystko ogarniam sam lub ze szwagrem :naughty:

W Dbl znajdziesz go u Lesisza lub jego własny zakład:

DAM-AUTO Damian Gruza opinie i komentarze / nowy bazanow / / elektryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od niego wróciłem i wymianę sprzęgiełka wycenił na 60 zł :thumbup1: a w alfie cokolwiek zrobić to trzeba przez komin :grin: się dostawać więc cena dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Pawełek10 byłeś u Niedziałka ceny coś się zmieniły?

byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną :P

dzięki za info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Pawełek10 byłeś u Niedziałka ceny coś się zmieniły?

byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną :P

dzięki za info :wink:

jak byś coś potrzebował od niedziałków to daj znać mam zawsze trochę taniej

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Wybiera się ktoś na tą orkiestrę do Lublina??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ciemny avant B5 blachy LPU na obwodnicy Garwolina migał mi długimi jak przeleciałem obok lewym pasem "ciut" szybciej :whistling: ktoś od nas? :decayed:

A na WOŚP do Lublina wbijajcie i przyznawajcie się że Wy nasi :wink: jak coś to śmiało podbijać do mnie - gościa w VW CC :decayed: Ja odpowiednio Was przyporządkuję do naszej pozostałej grupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...