Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem ze 20min temu siedział w nim dopiero na mieście:wink: chyba po przejażdżce

Miałem przez moment myśl by zainteresowac sie tym autem... ale mojego bym musiał pogonić, a wypadało by mieć jednak przez moment 2 by poprzekładac pare gratów:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem ze 20min temu siedział w nim dopiero na mieście:wink: chyba po przejażdżce

Miałem przez moment myśl by zainteresowac sie tym autem... ale mojego bym musiał pogonić, a wypadało by mieć jednak przez moment 2 by poprzekładac pare gratów:decayed:

niedługo bede wiedział:decayed:

jeszcze a6 nie sprzedał widocznie, a cena już spadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze to A6 pokazałem, ale laik jest i tępak to olał sprawe tłumacząc czy widziałem po ile te A6ki chodza z tym silnikiem, że on chce za dużo... tak wiec powiedziałem żeby jechał i kupil se te tanie okazje:wink:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

chyba nie kupił, stoi dalej:whistling: ciekaw jestem opinii:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze to A6 pokazałem, ale laik jest i tępak to olał sprawe tłumacząc czy widziałem po ile te A6ki chodza z tym silnikiem, że on chce za dużo... tak wiec powiedziałem żeby jechał i kupil se te tanie okazje:wink:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

chyba nie kupił, stoi dalej:whistling: ciekaw jestem opinii:naughty:

czego nie podszedłeś byśmy chwile pogadali, a esa nie kupiona egzemplarz raczej zmęczony i cała lakierowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiedziałem ze to wy, a kierowcy A6 nie znam:wink: a nie przechodziłem bezposrednio koło samochodu:wink:

A to właściciel nie mówił że malowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ogólnie za poprzedniego własciciela zaniedbane, obecny własciciel podratował je:wink: ale wiem ze to jeszcze nie to:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówił to wychodzi ze kupił s4 avant i tego chce się pozbyć, także cena pewnie jeszcze sporo do stargowania ale myślę ze jak kupować to już coś nawet droższego ale w lepszym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika srebrnej b6 26264, widzianej wczoraj w okolicach galerii zielonej okolo 19stej:hi:

ne snaju:decayed:

chyba że to Danio na Głoda :grin: jak serce na zderzaku to on:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne cicho się zrobiło na naszym forum ktoś organizuje spota?

na razie jest cichuuttkko:decayed:

w LRY coś organizują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jest cichuuttkko:decayed:

w LRY coś organizują

paput zalecisz? dawno Twojej mordki nie widziałem :decayed: stęsknił żem się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jest cichuuttkko:decayed:

w LRY coś organizują

paput zalecisz? dawno Twojej mordki nie widziałem :decayed: stęsknił żem się :decayed:

fe Warszawie taki wybór chłopców a ten się stęsknił, ba a i popływać można:decayed:

kultywując pradawną tradycję, stwierdzam ze cza zrobić konkurencyjnego spota w Puławach:grin:

:grin:

a tak już bardziej serio to jak dam radę to może się pojawię bo akurat mam wolne, może jakąs ekipę LPU się zbierze:naughty: kto tam chętny? hop hop jest tu kto?:grin:

CISZAAAAAA....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fe Warszawie taki wybór chłopców a ten się stęsknił, ba a i popływać można:decayed:

kultywując pradawną tradycję, stwierdzam ze cza zrobić konkurencyjnego spota w Puławach:grin:

:grin:

a tak już bardziej serio to jak dam radę to może się pojawię bo akurat mam wolne, może jakąs ekipę LPU się zbierze:naughty: kto tam chętny? hop hop jest tu kto?:grin:

CISZAAAAAA....:facepalm:

A bo taki paput jest tylko jeden na cały świat to się stęskniłem :friends: wpadaj wpadaj powspominamy troszkie jak to było kiedyś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

Tak kurfa będę z domu jechał, domowy obiad opierd@lę jak gupi i jadę do teściowej na "obiadokolację" a Ty mi jeszcze kebaba każesz opierdolić? :decayed: Weź się opanuj daj żyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

Tak kurfa będę z domu jechał, domowy obiad opierd@lę jak gupi i jadę do teściowej na "obiadokolację" a Ty mi jeszcze kebaba każesz opierdolić? :decayed: Weź się opanuj daj żyć :decayed:

nadrabiaj chlebkiem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie po dychu, na parkingu dobry ostry kebab:decayed:

organizator stawia podobno:tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...