Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ja też tak nigdy nie miałem. Chce coś zamówić ale do końca nie wiem czy to będzie ok..

rożnie to bywa: a mianowicie niektórzy kurierzy biorą towar z powrotem bez problemu, a inni robią protokół niezgodności i karzą na podstawie tego dopiero się dogadywać z firmą od której zakupiłeś towar... ale i tak przy zakupie przez aledrogo możesz towar zwrócić bodajże do 10 dni bez podania przyczyny. także luz;P

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Ps Krystian będę dziś w K-K na 19:30 jadę na adwokata- także jak chcesz obejrzeć ksenon od Qwertego live to przyjedź ok 22 na MC jak Ci pasuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Jak coś już będe wiedział to dam znać ;)

---------- Post dopisany 28-11-2013 at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 07:07 ----------

:siema:

Panowie co tam słychać? Reza coś ktoś? Spotykacie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: A no widzisz jaki mod :wink: ja zakupiłem zderzak sline pod spryski i kilka innych pierdółek :decayed: Spoty są ale bardzo rzadko ostatnio..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie ktos zbiornika powietrza tak do 25L? Od jakies małej ciezarowki lub przyczepy?

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 16:18 ----------

Kto ogarnia hydrografike w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie ktos zbiornika powietrza tak do 25L? Od jakies małej ciezarowki lub przyczepy?

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 16:18 ----------

Kto ogarnia hydrografike w okolicy?

kiedyś ogarniał koleś z Racka ale nie wiem czy dalej to robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gdzie znajdę kogoś co wyczyści mi laser w rns-e ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danek*, nawigacja zle czyta plyty czy w ogole? ja u siebie sam wyciagnalem i wyczyscilem bo to zadna filozofia, tylko trzeba miec haczyki do wyciagania. plyt jak nie czytalo u mnie tak dalej nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wgrać navi i nie czytało płyt , ale cd czyta to chyba laser będzie trzeba wymienić:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na sell zestaw Airride do B6 / B7. Jak cos to pw..

hmmm a co się stało że sell ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że auto idzie do Czesława ?:wink:

A pan Rafał jest niewidomy dzisiaj mrugałem panu koło pływalni a tu twardo w okularkach i bez reakcji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...