Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Wawelskiej chyba dzisiaj widziane ciemne A4 B6 na numerach FZI.Pozdro

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Wawelskiej chyba dzisiaj widziane ciemne A4 B6 na numerach FZI.Pozdro

Czyżby Nosfer się lansował po mieście nową furą :naughty:

Opublikowano

Mnie dzisiaj podobno jakas mietka pyta w Lodzi wylukala :evil:

Opublikowano

A może coś łatwo wpadającego w oko :mysli: np. trójkątna banderka "fanka" na antenkę z klubowym logo?

Opublikowano

I jeszcze widziane ciemne RS4 B5 z ciemnymi szybami na mokotowie na numerach WK jak wjeżdżało za szlaban koło restauracji przy Wołoskiej

Opublikowano

Pozdrawiam fajną czarną B6 1.8T sedan z lotką na klapie widzianą dzisiaj ok 7.50 jak próbowaliśmy wbić się na zakorkowaną ul.Sasanki na Mokotowie.

Opublikowano

Dzisiaj trochę po wawie pojeździłem i znowu forumowe A4 ujrzałem:

1. A4 B6 AVANT na ładnej feldze na warszawskich blachach na taryfie

2.Na Wawelskiej A4 B5 sedan 1.8 na LRY zaparkowane

3.Na ulicy Śmigłowca mijałem się z A4 B5 sedan srebrne na blachach WPY

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj trochę po wawie pojeździłem i znowu forumowe A4 ujrzałem:

1. A4 B6 AVANT na ładnej feldze na warszawskich blachach na taryfie

2.Na Wawelskiej A4 B5 sedan 1.8 na LRY zaparkowane

3.Na ulicy Śmigłowca mijałem się z A4 B5 sedan srebrne na blachach WPY

Pozdrawiam

bigos

Opublikowano

Dzisiaj trochę po wawie pojeździłem i znowu forumowe A4 ujrzałem:

1. A4 B6 AVANT na ładnej feldze na warszawskich blachach na taryfie

2.Na Wawelskiej A4 B5 sedan 1.8 na LRY zaparkowane

3.Na ulicy Śmigłowca mijałem się z A4 B5 sedan srebrne na blachach WPY

Pozdrawiam

bigos

:thankyou2:

Opublikowano

Moskal i jego parówa widziany dziś o 19:40 na Wilsona w Brwinowie :hi:

Opublikowano

Moskal i jego parówa widziany dziś o 19:40 na Wilsona w Brwinowie :hi:

nie widziałem Cie :decayed:

a nie leciał przed mną Poziek swoją Evką ???? wracalismy od lakiernika

Opublikowano

A leciało jakieś IWO przed Tobą ;P na pomarańczowych :mysli: felgach, czarne w każdym razie :) Nawet nie wiedziałem, że to jego :naughty:

Ja stałem sobie pod drzewkiem przy Społemie po Twojej lewej więc dlatego mnie nie widziałeś.

Opublikowano

A leciało jakieś IWO przed Tobą ;P na pomarańczowych :mysli: felgach, czarne w każdym razie :) Nawet nie wiedziałem, że to jego :naughty:

to Poźka PussyWagon

Opublikowano

edmondo namierzony dziś w Legionowie. Leciałem z przeciwka, dałem po trąbce :wink4:

Opublikowano

Trasa Kock - Dęblin, dzisiaj rano koło 8.40-9.00, sedan wiśniowy ciemny, chyba przedlift :mysli: Stare ramki klubowe. Tablic nie pamiętam :kwasny: Tak jakby leciał ze zlotu VAG w miejscowości Ułęż, ale potem go tam nie widziałem... :mysli: Pozdr! :hi:

Opublikowano

Trasa Kock - Dęblin, dzisiaj rano koło 8.40-9.00, sedan wiśniowy ciemny, chyba przedlift :mysli: Stare ramki klubowe. Tablic nie pamiętam :kwasny: Tak jakby leciał ze zlotu VAG w miejscowości Ułęż, ale potem go tam nie widziałem... :mysli: Pozdr! :hi:

Ja byłem na zlocie w Ułężu dzisiaj i widziałem tam B5 avant na LRY.pozdro

Opublikowano

Mnie dzisiaj podobno jakas mietka pyta w Lodzi wylukala :evil:

To ja :tongue4:

Opublikowano

Ja byłem na zlocie w Ułężu dzisiaj i widziałem tam B5 avant na LRY.pozdro

Kowi87, a mnie nie widziałeś? :blink::decayed: I kilku innych? Nawet się bawiłem w starty na 1/4 :naughty:

Opublikowano

edmondo namierzony dziś w Legionowie. Leciałem z przeciwka, dałem po trąbce :wink4:

:hi:

Zauważyłem, ino z lekkim opóźnieniem :decayed:

Opublikowano

Kowi87, a mnie nie widziałeś? :blink::decayed: I kilku innych? Nawet się bawiłem w starty na 1/4 :naughty

Niestety jak dojechałem to już było po 1/4 mili.Nie mogłem wcześniej przyjechać a jeszcze mnie cholerne korki zatrzymały na Ostrobramskiej i potem w Kołbieli przez rondem.Jedynie co to na obwodnicy Garwolina pocisnąłem i potem do Ryk też za E90 kombi leciałem 140km/h

A jeszcze boberka LUPO GTI widziałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.