Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi widziany jak skręcał dzisiaj na Otrębusy i potem w Kaniach mijałem się z B6 avant na numerach WA

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj w Warszawie przy górze śmieci jechałem czarnym GOLFEM III z ksenonami za srebrnym audi A4 B6 1.9 TDI, przyciemniane szyby i dokładki w kolorze blachy WW 91... kto to był :?:

Opublikowano

Norbi widziany jak skręcał dzisiaj na Otrębusy i potem w Kaniach mijałem się z B6 avant na numerach WA

A dziś w wawce też Ty mnie śledziłeś :decayed:??
Opublikowano

Norbi widziany jak skręcał dzisiaj na Otrębusy i potem w Kaniach mijałem się z B6 avant na numerach WA

A dziś w wawce też Ty mnie śledziłeś :decayed:??

Dzisiaj w Wawie Cię nie widziałem :tongue4:.Wczoraj to jechałem czarnym golfem 3 kombi więc nie trąbiłem

Opublikowano

29 stycznia Sobota Mińsk Maz. B6 kombi z numerami WOT.

Konstancin WPI 2EJ3 ;-)

Opublikowano

29 stycznia Sobota Mińsk Maz. B6 kombi z numerami WOT.

..to ja pomykałem trzeba było krzyczeć na radiu lub trąbić

pozdro

Opublikowano

29 styczna godzina 15:15 Lublin Aleje Solidarności myknęła koło mnie czerwona A4 B5 sedan na blachach LU 4801K :>

Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

29 stycznia Sobota Mińsk Maz. B6 kombi z numerami WOT.

..to ja pomykałem trzeba było krzyczeć na radiu lub trąbić

pozdro

nie widzialem antety to nie krzyczałem :gwizdanie:

Opublikowano

af4967dfca601195med.jpg

Basen w Żyrardowie w sobote godz 17 pozdrawiam kierownika :hi:

Opublikowano

Cantona widziany dziś na wylocie z Milanówka w stronę Pruszkowa ok 14 :wink4:

Pozdro :good:

B5 RS'ką leciał...?

Czyżby już dosztukowali jej nowy tylni zderzak...? :mysli::cool1:

Opublikowano

B5 RS'ką leciał...?

Czyżby już dosztukowali jej nowy tylni zderzak...? :mysli: :cool1

Zrobił widocznie już :)

Opublikowano

Czarne B5 Avant KLI***** stało przede mną w kolejce do Mc Drive'a na rondzie obornickim w Poznaniu dziś o 14 :naughty: ja byłem srebrnym golfem 4 GTI :decayed: pozdrawiam :hi:

Opublikowano

B5 RS'ką leciał...?

Czyżby już dosztukowali jej nowy tylni zderzak...? :mysli: :cool1

Zrobił widocznie już :)

A co nie tak miał ze zderzakiem?
Opublikowano

Myszowate B6 avant Łódź,ul.Jaracza EL........ około godz.15 naklejka klubowa na klapie bagażnika :naughty:

kto to :mysli:

Opublikowano

Czarne B5 Avant KLI***** stało przede mną w kolejce do Mc Drive'a na rondzie obornickim w Poznaniu dziś o 14 :naughty: ja byłem srebrnym golfem 4 GTI :decayed: pozdrawiam :hi:

a pozdrawiam pozdrawiam trzeba było zgadać :decayed::hi: :hi: :hi: :hi:

autko ciemno granatowe :decayed:

chodź brudne i faktycznie wygląda jakoś czarno :wink4:

Opublikowano

Czarne B5 Avant KLI***** stało przede mną w kolejce do Mc Drive'a na rondzie obornickim w Poznaniu dziś o 14 :naughty: ja byłem srebrnym golfem 4 GTI :decayed: pozdrawiam :hi:

a pozdrawiam pozdrawiam trzeba było zgadać :decayed::hi: :hi: :hi: :hi:

autko ciemno granatowe :decayed:

chodź brudne i faktycznie wygląda jakoś czarno :wink4:

jak podjechałem to już żarełko odbierałeś :decayed:

Opublikowano

B5 RS'ką leciał...?

Czyżby już dosztukowali jej nowy tylni zderzak...? :mysli: :cool1

Zrobił widocznie już :)

A co nie tak miał ze zderzakiem?

Z tego co wiem to Canton'owe RS B5 dostało strzała w d*pę w Pruszkowie na Prusa...

BTW:

Pozdrowienia dla kierowniczki... :>

2468ltc.jpg

Wczorajsze foto z pierdolnika Łopuszańska/Jerozolimskie.

Opublikowano

Trasa Torunska w kierunku zachodniego- dzis okolo godz 15.30 srebrna A4 B5 ( LC 30038) na naszych klubowych ramkach. Pozdro dla kierowcy :hi: Ps.zarowke z prawej strony od podswietlenia tablicy masz padnieta

Opublikowano

Granatowe/czarne b5 w ramkami na WPRach widziane dziś o 16 pod targiem w Milanówku :hi:

Opublikowano

Ciemny (czarny) avant B5 na xenonie, tablice LRY, dzisiaj ok. 17.30 w Wawie na Grójeckiej, przy Placu Narutowicza w stronę Towarowej :decayed: Stał i czekał cierpliwie w korku :decayed: Naklejka klubowa po prawej strony klapy pod oznaczeniem silnika :decayed: P.S. Czego nie chciałeś gadać? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.