Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ja pozdrawiam :) widziałem jak mrugnąłeś ja już nie zdążyłem

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto mnie obtrąbił dziś Grójecka /Korotyńskiego ( b5 w sedanie ) wlepa na klapie chyba z ochoty WU***** około 17-stej ...... :mysli:

Pozdrawiam :hi:

Pozdro! :hi:

PS. WX***** :przebiegly:

Opublikowano

Dziś w Łodzi na Śmigłego-Rydza ok 10.20 widziany czarny B6 sedan EL 54.... podkładki klubowe oczywiście :good: :good:

Pozdrowionka dla kierownika :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kto mnie obtrąbił dziś Grójecka /Korotyńskiego ( b5 w sedanie ) wlepa na klapie chyba z ochoty WU***** około 17-stej ...... :mysli:

Pozdrawiam :hi:

Pozdro! :hi:

PS. WX***** :przebiegly:

Stary jestem :thumbdown: moge już się pomylić :polew: ........... :hi:

Opublikowano

Dzisiaj na wylocie z Serocka - bliźniaczy avant WWY:)

Pozdrowienia dla kierownika i :hi: za czujność :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj na wylocie z Serocka - bliźniaczy avant WWY:)

Pozdrowienia dla kierownika i :hi: za czujność :wink4:

ten sam avancior namierzony dziś w Wyszkowie pod kebabem :przebiegly:

Opublikowano

Dzisiaj w Grodzisku na wylocie w kierunku siestrzeni stałem w korku i z przeciwka leciał srebrny avant B6 chyba w gnoju , ramki klubowe , kto to ??? pozdrawiam.

Stałem esa w kierunku Grodziska

Opublikowano

Dzisiaj w Grodzisku na wylocie w kierunku siestrzeni stałem w korku i z przeciwka leciał srebrny avant B6 chyba w gnoju , ramki klubowe , kto to ??? pozdrawiam.

Stałem esa w kierunku Grodziska

Jak po 17 to mogłem być ja. pozdrawiam

Opublikowano

Czyj granatowy gnojowóz B7 stał dzisiaj na parkingu po WUM?

Opublikowano

Dzisiaj na wylocie z Serocka - bliźniaczy avant WWY:)

Pozdrowienia dla kierownika i :hi: za czujność :wink4:

ten sam avancior namierzony dziś w Wyszkowie pod kebabem :przebiegly:

Jeżeli o mnie chodzi to nie ten sam :decayed:

Opublikowano

Obwodnica w Tarnowskich Górach, Zagórska, przy Tesco. Codziennie rano (7:35) wyjeżdżając z Wiśniowej mijam na drodze 2-3 różne a4, ktoś z klubu? Oznaczeń nie zauważyłem.

Opublikowano

Dzis wieczorem ok 23 na ul. Kondratowicza, bralem sie z granatowym (chyba ;) ) b7 1.8tfsi 250KM, moze ktos od nas ? :)

Opublikowano

Kogo w b6 obtrąbiłem ( ramki klubowe ) w czwartek około 14-stej na Korotyńskiego ( zatoczka autobusowa ) :mysli:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Aleje Racławickie, Lublin dzisiaj koło 9.30, srebrny sedan B5 tabl. rej. LPU, przedlift, lampy tył polift, wlepa MR Motors :) Alu 17'' chyba wzór podobny do nowych modeli z B8. Zaparkowane w okolicach sądu :wink4:

Opublikowano

Aleje Racławickie, Lublin dzisiaj koło 9.30, srebrny sedan B5 tabl. rej. LPU, przedlift, lampy tył polift, wlepa MR Motors :) Alu 17'' chyba wzór podobny do nowych modeli z B8. Zaparkowane w okolicach sądu :wink4:

Norbertdriver :good:

Opublikowano

Aleje Racławickie, Lublin dzisiaj koło 9.30, srebrny sedan B5 tabl. rej. LPU, przedlift, lampy tył polift, wlepa MR Motors :) Alu 17'' chyba wzór podobny do nowych modeli z B8. Zaparkowane w okolicach sądu :wink4:

Norbertdriver :good:

:toon:
Opublikowano

We Wrocławiu na krzemienieckiej stacja paliw stało autko ze znaczkami klubowymi ładna zieleń numery DWR choć bez ramek klubowych ale zadbana.Pozdro od srebrnego audi Dw

Opublikowano

pozdro dla kierownika :hi:

subwayz.jpg

ja również pozdrawiam właściciela audi ze zdjęcia powyżej, spotkanego dziś na wjeździe na Puławską :hi:

Opublikowano

W ostatnia sobote srebrne S4 B5 na blachach WN spotkane na Lanciego (jechalem przed nim).

Dzis rano grafitowy avant B6 z ledami z tylu na blachach EP - na Pileckiego, stalem obok na swiatlach.

Opublikowano

Dziś rano widziane czarne b6 klubowe ramki, mała łączność na CB była ale potem sie coś urwało okolice starogardu - swarozyna?? kto to? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.