Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wczoraj parking Olimpu w Lublinie

http://s12.postimage.org/tclm0hsah/image.jpg

<br /><br />

pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kogo to widziałem na Marynarskiej w Wawie? czarny avant WZ:decayed:

Opublikowano

pięknie się prezentuje Twoje auto

Opublikowano

rafalex jechałeś do wawki?

Opublikowano

Lublin, niedziala, koło 12.30-13.00, Zana, światła z przejściem obok Media Markt, sedan B5 ciemny, xenon, żółte halo zapalone, jakieś lampy zmienione tył. Wlepka klubowa na klapie bagażnika. Chyba blachy LU.

Pozdr :hi:

W sumie to ja również pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Lublin, niedziala, koło 12.30-13.00, Zana, światła z przejściem obok Media Markt, sedan B5 ciemny, xenon, żółte halo zapalone, jakieś lampy zmienione tył. Wlepka klubowa na klapie bagażnika. Chyba blachy LU.

Pozdr :hi:

W sumie to ja również pozdrawiam :hi:

:hi:

rafalex jechałeś do wawki?

Kiedy? Czym? O której? Ja teraz czym innym się poruszam - patrz niżej, ramka klubowa na dupce jest :wink: Ale wczoraj leciałem jeszcze czym innym :decayed:

Pewnie widziałeś mojego kumpla, bo odkupił ode mnie A4 i jechał wczoraj w stronę Wawy i dalej na Poznań :wink: Jest na forum ale sporadycznie zagląda :hi:

Opublikowano

no tak na bank....

Opublikowano

pare minut po 16 na żwirki wigury w wawie, widziany srebrny avant b6 na WRA

ja stałem na przejściu:hi:

Opublikowano

Ponownie widziana w nocy zaparkowana B5 na WRA 40C3 z klubowymi ramkami i wlepką na Oś.Piaski przy garażach ul.Literacka.Pozr.

Opublikowano

Dzisiaj u mnie na osiedlu kościszki - Ryki parkujace B7 sedan czarne na LZ z ramkami klubowymi

Kolega za mna zrobił jednego Oesa w poszukiwaniu miejsca parkingowego:decayed:

Pozdrawiam:hi:

Opublikowano
Dzisiaj u mnie na osiedlu kościszki - Ryki parkujace B7 sedan czarne na LZ z ramkami klubowymi

Kolega za mna zrobił jednego Oesa w poszukiwaniu miejsca parkingowego:decayed:

Pozdrawiam:hi:

DarkMind powrócił do Richmond...

Opublikowano
Dzisiaj u mnie na osiedlu kościszki - Ryki parkujace B7 sedan czarne na LZ z ramkami klubowymi

Kolega za mna zrobił jednego Oesa w poszukiwaniu miejsca parkingowego:decayed:

Pozdrawiam:hi:

DarkMind powrócił do Richmond...

A to Z Ryk pochodzi, ze piszesz powrócił:naughty:

Opublikowano

a to Ty kolego :)

ładna gleba :)

znowu wpatrywałem się w ramki ale nie widziałem oznaczeń :P przyuważyłem tylko na szybce Battalion ;)

pochodzi z Zamościa, ale ostatnio po Rykach się tłucze ;)

Opublikowano
a to Ty kolego :)

ładna gleba :)

znowu wpatrywałem się w ramki ale nie widziałem oznaczeń :P przyuważyłem tylko na szybce Battalion ;)

pochodzi z Zamościa, ale ostatnio po Rykach się tłucze ;)

No to trzeba spota zrobić tym bardziej ze chyba z jednego osiedla:wink: naklejek narazie nie mam, auto po polerce i trzeba było zerwać:wink: tylko battalion znak rozpoznawczy

Opublikowano

ja chwilowo spod Ryk a docelowo pewnie kwadrat w Puławach a na weekendy uciekam do rodziny w Zamościu ;)

dostępny jestem w Rykach i okolicach w tygodniu :)

Opublikowano
ja chwilowo spod Ryk a docelowo pewnie kwadrat w Puławach a na weekendy uciekam do rodziny w Zamościu ;)

dostępny jestem w Rykach i okolicach tygodniu :)

A to sie nie raz miniemy pewnie, w takim razie przy okazji sie stanie pogada:thumbup1:

Opublikowano

pewnie, albo jak bedziecie mieć czas na tygodniu to chętnie przyjadę nawet na chwilę, gdzieś się przywitać :)

Opublikowano
pewnie, albo jak bedziecie mieć czas na tygodniu to chętnie przyjadę nawet na chwilę, gdzieś się przywitać :)

to na wątku LRY pisz:wink: bo u nas z systematycznością spotów jest bardzo źle:thumbdown:

Opublikowano

No to trzeba spota zrobić tym bardziej ze chyba z jednego osiedla:wink:

ziomale:banan:

tylko battalion znak rozpoznawczy

HELL YAEH !!! :peace:

Opublikowano

Z kim widziałem się dziś koło 11 na Al. Krakowskiej? Czarne B6 w sedanie ja jechałem czerwonym B5 Avant.

Pozdrawiam raz jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.