Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrawiam chamerykanska B6 lecaca w strone centrum Wislostrada kolo 8;30 :hi: P.S Fajna fureczka :naughty:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj Zakopane, granatowy sedan polift z przodu ramka klubowa, rejestracja EL 519LW

Opublikowano

Pozdrowienia dla właściciela/ki B5 zaparkowanej w nocy na Żoliborzu ul.Literacka na WRA 40C3 z klubowymi ramkami i wlepką.Furka bardzo ładnie się prezentuje :slina:

Opublikowano

dn.03.08.2012 lublin ok godz 22 srebny avant ramki klubowe, widziany na LSM ul.walenroda kolo sadu nr,rej Lu05...

Opublikowano
Pozdrawiam chamerykanska B6 lecaca w strone centrum Wislostrada kolo 8;30 :hi: P.S Fajna fureczka :naughty:

Pozdr.. dla kierownika :hi:.

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika ciemnej 1,9 tdi, B5 który stal obok mnie na światłach na wylocie z Kleszczowej w Łopuszańską wczoraj koło 21 z groszami.

Kłaniałem się i machałem ręką :) i awaryjnymi haha

Opublikowano

Dziś w kielcach pod bazarami o 12 widziana czarna B5 avant na 17' w czarnym macie nr rej TK85119 z ramkami klubowymi. Kto to? :decayed:

Opublikowano

dziś poznań ul.polska granatowy sedanik NE XXXXX ktoś z forum?:whistling:

p.s nie śpimy na światłach :decayed:

Opublikowano

Wczoraj w Dęblinie, b6 z klubowymi ramkami na WMA.

Ja w srebrnej vectrze C (jak na służby mundurowe przystało:grin:).

Opublikowano

Ja w srebrnej vectrze C (jak na służby mundurowe przystało:grin:).

:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

O ile dobrze spojrzałem pare minut po 9 srebrne B7 na klubowych ramkach numery SBI wjeżdża do Helu pozdrawiam:hi:

Opublikowano
O ile dobrze spojrzałem pare minut po 9 srebrne B7 na klubowych ramkach numery SBI wjeżdża do Helu pozdrawiam:hi:

czyżby Siemanek ??? :naughty:

Opublikowano

Siemiana rejestracja zaczyna się od SB :wink:

Opublikowano

mrogal - dzisiaj ok. 11:50 w LC na rondzie przy hotelu Kamena.

bankowo mnie nie widział :decayed:

Opublikowano
O ile dobrze spojrzałem pare minut po 9 srebrne B7 na klubowych ramkach numery SBI wjeżdża do Helu pozdrawiam:hi:

czyżby Siemanek ??? :naughty:

:wink:

Opublikowano

Klubowe B5 LU przed chwilą widziane na Żołnierskiej > skręt w Marsa

Opublikowano

Widziane granatowe A4 B5 Avant (1.9?) TDi - z ramką A4-klub.pl, o numerach DiTRoit 27... w Obornikach Śląskich

Serdecznie pozdrawiam

Opublikowano

Widzine srebrne A4 B5 1.9TDi (czerwone i) Avant we Wrocławiu, ul. Dubois. W ramce a4-klub.pl stało DW 1....

Serdecznie pozdrawiam

Opublikowano

Raba Wyżna wczoraj około 17 - ciemny avant b6 chyba na rejestracji KNT z ramkami klubowymi. Jechałem z naprzeciwka i nie zdążyłem mrugnąć. Pozdro!

Opublikowano

20120808_171049.jpg

Siedlce, Brzeska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.