Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj granatowy B5 sedan na dobrej glebie i szyldach LZ widziany w Rykach jadący w kierunku Lublina. :wink:

Ja jechałem w stronę Warszawy B5 avant zielonym też na glebie :decayed: machałem ale chyba nie widziałeś. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sedan B5 WPR ciemny zieleń/granat, naklejka na klapie tył, na Łopuszańskiej, śmignął łącznicą w stronę Jerozolimskich i Pruszkowa :wink: Wczoraj koło 18.10 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 18:00 ul.Geodezyjna(między Decathlonem a domami Agromana) zaparkowany ciemny sedan B5 na WW***** z klubową wlepką na tylnej klapie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:50 w Katowicach na mikołowskiej aż do zjazdu na rondo popielate b6 blachy WP..666 wlepa klubowa na klapie bagażnika, w pakiecie chyba MS Design i ładna kierowniczka za kółkiem...chyba ładna bo szyby były ściemnione :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosferski turlał się za mną o 18 na sienkiewicza w grodziskiej wsi. Później obaj skręcaliśmy w montwiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj granatowy sedan B5 FL na LZ kierujacy sie w kierunku wawy w Rykach jakos popołudniu

Pozdrawiam:hi:

Dzisiaj granatowy B5 sedan na dobrej glebie i szyldach LZ widziany w Rykach jadący w kierunku Lublina. :wink:

Ja jechałem w stronę Warszawy B5 avant zielonym też na glebie :decayed: machałem ale chyba nie widziałeś. :naughty:

jest Panowie szansa, że to ja, zwłaszcza jeśli ten sedanik ma światła do jazdy dziennej nisko zamontowane i ciemne szybki z tyłu, bujam się właśnie Zamość - Lublin - Ryki - Warszawa a czasem i Świdnik i Puławy ;)

przepraszam, że nie zauważyłem, ale przywykłem już przez kilka lat, że co widzę A4 to żadnych oznaczeń i oswoiłem się z myślą, że na kolegów z forum nie trafiam :P

stąd też w ogóle nie zaglądam do tego tematu, gdy już mam chwilę na forum :(

w każdym razie pozdrawiam wszystkich mijanych i mijających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj granatowy sedan B5 FL na LZ kierujacy sie w kierunku wawy w Rykach jakos popołudniu

Pozdrawiam:hi:

Dzisiaj granatowy B5 sedan na dobrej glebie i szyldach LZ widziany w Rykach jadący w kierunku Lublina. :wink:

Ja jechałem w stronę Warszawy B5 avant zielonym też na glebie :decayed: machałem ale chyba nie widziałeś. :naughty:

jest Panowie szansa, że to ja, zwłaszcza jeśli ten sedanik ma światła do jazdy dziennej nisko zamontowane i ciemne szybki z tyłu, bujam się właśnie Zamość - Lublin - Ryki - Warszawa a czasem i Świdnik i Puławy ;)

przepraszam, że nie zauważyłem, ale przywykłem już przez kilka lat, że co widzę A4 to żadnych oznaczeń i oswoiłem się z myślą, że na kolegów z forum nie trafiam :P

stąd też w ogóle nie zaglądam do tego tematu, gdy już mam chwilę na forum :(

w każdym razie pozdrawiam wszystkich mijanych i mijających :)

I ja Cię najprawdopodobniej widziałem, stoisz nie raz koło tej nowej Drukarni, zgadza się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się :)

kurcze, faktycznie muszę zainwestować w nowe szkła kontaktowe :D bo ja to nikogo z oznakowaniem klubowym nie widzę :P

tzn raz na trasie lublin - ryki - wyprzedziło mnie klubowe ładne, czarne audi chyba b7, ale to jedna jedyna sztuka jaka na drodze widziałem przez 4 lata :D

kogo obtrabilem w drodze na Kurow z Lublina dzis ok 11 ???

chyba właśnie kolega mnie mijał - nieźle dynamiczna jazda była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm na stacji może? ostatnio ją odwiedziłem i widziałem jakąś A4 chyba, aczkolwiek nie zwrociłem uwagi na oznaczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego B6 avant, bodajże PO632KT. Otrąbionego dzisiaj na estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni ok 18 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego B7 na WY... z klubowymi ramkami obtrąbionego dziś na trasie Toruńskiej przy Górczewskiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziana B6stka w sedanie, błękitna na białej feldze i niezłej glebie i tablica rejestracyjna na boku jak w EVO na przystanku w Piasecznie. Tablicy nie pamiętam... to ktoś od nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który robił zakupy w sobote na bazarku w Celestynowie?. Srebrne B6 avant..

no jasne że ja:wink: trza było podejść , zagadać:wink:

Nie rób tego, raz we Władku do niego podszedłem, powiedziałem że ładne auto to z liścia wypłacił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski avant b6 rej. WWL klubowa ramka, przed chwilą we Władysławowie. Pozdrawiam i dzięki za przepuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...