Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciemne b5 dziś o 10 na Nałkowskich z wlepą na klapie po lewej stronie, nie zdążyłem wyłapać jaki nr rej. Granatowy lub czarny

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ciemne b5 dziś o 10 na Nałkowskich z wlepą na klapie po lewej stronie, nie zdążyłem wyłapać jaki nr rej. Granatowy lub czarny

miasto ?

Opublikowano

Lublin przecież :P myślałeś że Zamość ?? :P

Ul. Nałkowskich jest tylko w Lublinie :)

google.maps znajduje tylko tu taką ulicę

Opublikowano
Lublin przecież :P myślałeś że Zamość ?? :P

Ul. Nałkowskich jest tylko w Lublinie :)

google.maps znajduje tylko tu taką ulicę

trochę mi przykro...

...że twoje życie ogranicza się tylko do dwóch miast w Polsce.

:bag:

... i jakby tego było mało, to musisz jeszcze używać map do poruszania się po nich.

:polew:

Opublikowano

przemilczę

Opublikowano
przemilczę

i słusznie :good:

elmo widziany dzisiaj w swojej pięknej B5 ok. 17:00 w okolicy Revia Parku (leciał w kierunku LU)

:punk:

Opublikowano

B6 S4 Toruń :wink: - śmiga Twoja jak szalona :decayed:

do następnego:hi:

Opublikowano

Dzisiaj jakoś godzinę temu srebrny avant na LBI widać było że w dość mocnym TDi bo ładna chmurę zostawił mi i uciekł,z tyłu z klapy oznaczenia pozrywane miał,a trasie Wisznice Parczew już praktycznie przed samym Parczewem,czy ktoś z forum?

Opublikowano
Dzisiaj jakoś godzinę temu srebrny avant na LBI widać było że w dość mocnym TDi bo ładna chmurę zostawił mi i uciekł,z tyłu z klapy oznaczenia pozrywane miał,a trasie Wisznice Parczew już praktycznie przed samym Parczewem,czy ktoś z forum?

Pewnie prometeo, obecnie nie na forum:wink:

Opublikowano

może i tak bo ja nie miałem swoją szans go dogonić,poszukam jego postów,ostatnio Kowi z Arturem(shellahem,audi80.pl) Ciebie obgadywaliśmy bo stykneliśmy się,coś tam wspominał że znacie się

Opublikowano

Zamość - CH Twierdza dzisiaj o 14:21

07072012197.jpg

:siema:

Opublikowano

456a8012f9203b1am.jpg

Pozdro dla kolegi, widziany pod biedronką na turce... witaj.gif

Opublikowano

Po małej wycieczce kilku przyłapanych :decayed:

1. Piątek 29.06.2012, godz. 20.15, wylot z Wawy na Gdańsk, zaparkowane przy stacji benzynowej (ul. Papirusów) czy jakoś tak (boczna). Brązowy sedan B5, naklejki stickersy na tylnej szybie, tabl. rej. WJ ..., ramki klubowe.

2. Niedziela 01.07.2012, godz. 11.40, okolice promu przez Wisłę między Krynicą a Gdańskiem, miejscowość Mikoszewo, granatowe ciemne B6 avant, ramki klubowe. Tablic nie pamiętam

3. Gdynia, skwer Kościuszki, Aleja Jana Pawła II, wtorek 03.07.2012, godz. 21.36, zaparkowane B6 niebieskie sedan, tabl. rej. GA, ramki klubowe.

Pozdr ze srebrno/złotego CC :hi:

Opublikowano

Wczoraj widziana zielona B5 w kombi LUB ... w lublinie na orlenie na spółdzielczości pracy , przyciemnione szyby ramki klubowe i dwu rurka po lewej stronie :)

Pozdro :D

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika B6 w sedanie spotkanego na wyjeździe z Torunia w kierunku W-wy 07.07 o 15 blaszki CRY50N*

Stałem obok na światłach

Opublikowano
Wczoraj widziana zielona B5 w kombi LUB ... w lublinie na orlenie na spółdzielczości pracy , przyciemnione szyby ramki klubowe i dwu rurka po lewej stronie :)

Pozdro :D

moja żonka pracuje na tej stacji wiec często możesz spotkać tam to auto :) również pozdrawiam:)
Opublikowano

Wczoraj ok. 15 w Głogowie przed wjazdem na małe rondo na Wałach Chrobrego SCZ... ramki klubowe, srebrny avant, pozdro

Opublikowano

Wczoraj 09.07.2012, godz. 17.20, okolice Częstochowy, miejscowość Olsztyn, droga w stronę Zawiercia, niebieska B6 sedan, blachy chyba SZA, rameczki klubowe.

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
Wczoraj widziana zielona B5 w kombi LUB ... w lublinie na orlenie na spółdzielczości pracy , przyciemnione szyby ramki klubowe i dwu rurka po lewej stronie :)

Pozdro :D

moja żonka pracuje na tej stacji wiec często możesz spotkać tam to auto :) również pozdrawiam:)

aha :)

a padający grad nic nie uszkodził ?? czy tam nie padało bo ja później przejeżdzałem koło elizówki to dostałem kilka strzałów . udało mi się szybko schować pod wiaduktem i skończyło się na dwóch małych wgniotkach i kilku odpryskach ...;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.