Spotkania na drodze

Traviz

Wczoraj w okolicach łańcuta mijałem czarne B7 na kieleckich numerach. Kolega się chyba alfy przestraszył bo wolniutko jechał. :decayed:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dziś po południu bliskie spotkanie w Zambrowie z kolegą 33Pietrek?

sdc10473u.jpg

data na foto :facepalm: przestawiona

górczewska róg konarskiego, niebieski b5 avant zdaje sie esa :decayed: ok 20:30 stalismy razem na swiatlach w pierwszej linii tyle ze ja dalem w lewo a Ty prosto. chyba dojrzalem wlepke na klapie z lewej strony :wink:

Wczoraj koło 19.00 wylot z Wawy w stronę Mińska, od Łazienek, Ostrobramską gonił mnie jakiś avancik B7 szary, lampy przód xenon z ledami. Tablice rej. WH... starał się mnie gonić znaczy się chciałem powiedzieć... :whistling::decayed: Pozdrowienia z VW CC - ten znikający punkt :decayed:

15:20 centrum Raciborza, widziana czarna B6 avant z naklejką klubu na klapie :wink:

Wczoraj 16.30 na Bokserskiej przy pętli autobusowej zaparkowany granatowy sedan b5 WN8.... z naklejką klubową - pozdrowienia dla Kierownika

Szare (chyba?) B6 avant widziane na parkingu pod Chopok na Słowacji. Ramki klubowe były.

Pozdrawiam kolegę pewnie na nartach śmiga :)

dziś na Łazienkowskim w wawie w stronę Pragi ok. 8.15 czarny sedan z ledowymi lampami z tyłu, ramka klubowa, listwy drzwi wyglądały jak z esy i dwa wyciory z tyłu - zjechał później na wałek miedzeszyński :wink:

pozdro dla kierownika :hi:

Dzis na stacji we Wronowie wykręcała granatowa B7 sedan , ramki klubowe i nalepka fabryki mocy na klapie , na blachach z Zamościa :wink:

Pozdrawiam:wink:

I bodajże w sobotę w puławach szare B5 w kombi , chyba blachy CB, jeszcze raz pozdrawiam :)

Okolo 8 rano autostrada A4 okolice Wrocławia mijalem czarna B6 o rejestracji DW 800LV. Jechalem nowa A Klasą ns tablicach ST :decayed:

A to ja, jadąc z puław przypomniałem sobie, że kluczy nie wziąłem do biura :-D

Lepiej tak, niż jakbym pod firmą na to wpadł;-)

Pozdrawiam:-)

Tapatalk

Praktycznie codziennie jadąc po południu Aleją Wyścigową koło toru przy stacji benzynowej widzę zaparkowanego niebieskiego avanta b6 z rejestracją SC... i ramkami klubowymi - pozdro!

Wczoraj w pod Zamościem w m. Płoskie koło stacji BLISKA srebrny Avant B6 z ramkami na nr LLE 29** czegoś szukał wołając z tego co widziałem na CB. Ja jechałem za kierownicą autobusu taki srebrny merc :whistling:

Wczoraj 26.02.2013 W-wa, Praga okolice budowy II linii metra przy Dworcu Wileńskim, ul. Targowa -> Kłopotowskiego, A4 B6 avant czarny, tabl. rej. WCI... rameczki klubowe. Pozdr :hi:

A to ja, jadąc z puław przypomniałem sobie, że kluczy nie wziąłem do biura :-D

Lepiej tak, niż jakbym pod firmą na to wpadł;-)

Pozdrawiam:-)

Tapatalk

Aaa To Ty :) na następny raz będę już wiedział :) również pozdrawiam :hi: