Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj pod mcdonaldem w kaliszu - zadko spotykany widoczek:

bcf184baf21e6360.jpg

pozdrawiam szczesliwego posiadacza :hi:

i pozdro dla wszystkich 28 wlascicieli samochodow marki audi a4, bo tyle naliczylem w samym kaliszu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eee ja to jakoś nie mogę trafić na klubowe A4. Codziennie dwa razy śmigam między Żorami a Bielskiem Wiślanką i S1, kręci się mnóstwo A4 i ZERO klubowiczów. W każdym razie jakby kto wypatrzył czerwoniutkie B6 to pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego avancika B5 WE***** po lifcie z klubowymi rameczkami, widzianego dziś ok 16 na ul. Augustówka :decayed:

Parę dni temu widziałem też gościa w czarnej B5 na numerach WN**** z oznaczeniem BAYER TAXI, z klubowymi rameczkami. Ktoś od nas czy zbieg okoliczności? Przyznać się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydawało albo widziałem RS-a czarnego :mysli: z nalepką klubową. Dziś po 15.00 na trasie Lublin - Rzeszów , blisko Rzeszowa.

Jechałem z przeciwka to ciężko czasem rozpoznać klubowiczów, w każdym razie pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla solarka , natknąłem sie na ciebie przy ul. Zdrowej na Wilanowie , pracujesz tam??? włożyłem ci kartke za szybe

tak pracuje tam :wink4: dzieki za pozdrowienia zostawione za wycieraczka :good: a Ty co tam robiles :kox: byles wtedy tam moze swoja niunka :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego sedana B5 na numerach WOS ***** z naklejeczką klubową, widzianego wczoraj mknącego przez Wyszków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla solarka , natknąłem sie na ciebie przy ul. Zdrowej na Wilanowie , pracujesz tam??? włożyłem ci kartke za szybe

tak pracuje tam :wink4: dzieki za pozdrowienia zostawione za wycieraczka :good: a Ty co tam robiles :kox: byles wtedy tam moze swoja niunka :wink4:

tez pracuje niedaleko , pogadamy na spocie na ten temat.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Siedlce-Warszawa E30, między Siedlcami a Mińskiem Maz. nie pamiętam dokładnie w którym miejscu :rolleyes: Sobota 30.08.2008, godzina między 14-15. Ciemna A4 B5 sedan, chyba ciemna zieleń, bardzo ciemna. Jakieś modyfikacje miało to autko, zobaczyłem w ostatniej chwili, wydawało mi się że miała antenę od CB i krzyknąłem pozdrowienie ale bez odpowiedzi. Miała ramki klubowe. Niestety wszystko odbyło się zbyt szybko, nie pamiętam nawet numeru rej., białe tablice chyba 2 literki. Ja niestety nie mam ramki klubowej na przodzie, dlatego nieco trudniej mnie rozpoznać :tongue4: Ale mam naklejki na bocznych szybkach od kuferka. Tego samego dnia, ta sama trasa, podobna godzina, masa innych A4 między innymi kilka w korku w Mińsku, ale nie miały ramek klubowych, wymiana spojrzeń z kierowcami tamtych pojazdów, być może zainteresowanie wzbudzał mój xenon :kox::tongue4: Pozdro dla wszystkich spotkanych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ...na obwodnicy Garwolina mijałem sie z szarym B6 Limo z ciemnymi szybami na tyle .. i ktoś mnie wołał ..który to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o ok. 20.30, Jabłonna w stronę Warszawy, szara B6 Avant z naklejką kubową (chyba 3D), rej. WE XXXX... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o ok. 20.30, Jabłonna w stronę Warszawy, szara B6 Avant z naklejką kubową (chyba 3D), rej. WE XXXX... Pozdrawiam.

a nie WA xxxxx ?? bo ja leciałem w niedzielę wieczorem z chotomowa do domu :cool1:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o ok. 20.30, Jabłonna w stronę Warszawy, szara B6 Avant z naklejką kubową (chyba 3D), rej. WE XXXX... Pozdrawiam.

a nie WA xxxxx ?? bo ja leciałem w niedzielę wieczorem z chotomowa do domu :cool1:

pozdrawiam

Hmmm, być może, teraz już sobie nie przypomnę :wink4: Do następnego:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego sedana B6 (ciemne szyby chyba tylko tył ramki klubowe ) który stał w korku w kierunku Balic :hi: dałem sygnał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielke poddro dla kolegi (bordowe B5 sedan 1.8) z klubowymiu rameczkami DW xxxEW Który spedxzał weekend w karpaczu;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Marymont, wczoraj ok. godz 11, czarna b5 sedan WD XX444, kolega mnie wpuscil.. bylem a4 b5 avant granatowe, dzieki i pozdrawiam :hi:

btw. widac, ze zadbana i ladna :)

Witam kolegę i pozdrawiam, twoja niunia też ładniutka a OOOO szczególnie A4 zawsze staram się wpuszczać :>.

daniel_wwa szkoda, że nie masz żadnych oznaczeń klubowych albo nie zauważyłem :mysli:.

Pozdrawiam kolegę i do zobaczenia na drodze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (niedziela), Opatów, godz. 15, od strony Sandomierza pomyka granatowe (metalic) A4 Avant (wersja po lifcie) z chromowanymi relingami i kieruje się w stronę Kielc. Nr rej. RT XXXXX. Wydaje mi się, że miało z przodu ramki klubowe. Widziałem ją na skrzyżowaniu, wjeżdżałem od strony Ożarowa, Kraśnika, i musiałem ustąpić jej pierwszeństwa przejazdu, stałem granatową A4 Avant na kraśnickich blachach. Czyżby to ktoś z naszego klubu? Pozdrowionka dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (niedziela), Opatów, godz. 15, od strony Sandomierza pomyka granatowe (metalic) A4 Avant (wersja po lifcie) z chromowanymi relingami i kieruje się w stronę Kielc. Nr rej. RT XXXXX. Wydaje mi się, że miało z przodu ramki klubowe. Widziałem ją na skrzyżowaniu, wjeżdżałem od strony Ożarowa, Kraśnika, i musiałem ustąpić jej pierwszeństwa przejazdu, stałem granatową A4 Avant na kraśnickich blachach. Czyżby to ktoś z naszego klubu? Pozdrowionka dla niego.

witam i pozdrawiam kolegę. Ty nie miałeś ramek bo patrzyłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam kolegę. Ty nie miałeś ramek bo patrzyłem

Nie, nie mam ramek. Mam tylko naklejkę klubową na tylnej klapie. Ramki muszę sobie dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białej audi a4 sedan z nalepką hayah na tylnim zderzaku wczoraj w okolicach godziny 22 zaraz za Szczecinkiem ;) Ogólnie wczoraj śmigałem trasą Głogów-Leszno-Poznań-Piła-Słupsk :) Pozdrowionka dla wszystkich niezauważonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...