Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej b6 z ramkami klubowymi widzianego dzisiaj w Polanicy. Leciałeś w stronę Kudowy.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś okolice Pl.Piłsudskiego ok.10:00,widziany czarny avant B7 z ciemnymi lampami z tyłu na WWL**** i klubowymi ramkami.Czyżby kolega melman_zyrafa ?Pozdr. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś okolice Pl.Piłsudskiego ok.10:00,widziany czarny avant B7 z ciemnymi lampami z tyłu na WWL**** i klubowymi ramkami.Czyżby kolega melman_zyrafa ?Pozdr. :hi:

Dodaj jeszcze, że auto brudne to wtedy na bank ja :grin:

Kurcze- widziałem kilka A4, ale chyba żadnej z klubowymi ramkami/naklejkami...

Pozdrawiam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto parkuje w Lesznie woj.wielkopolskie czarnym avantem na tablicach LUB ze zdesiem S4 i naklejką PolishWorks na szybie? Pochwalić się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś leciał Woronicza a potem Woloska srebrnym avantem B5 rano ok. 9? Pozdro z grafitowego sedana B6:-D

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem spotkana na A4 przed Katowicami B5 w sedanie biała z blenda na tylnej szybie ramki klubowe nr rej SG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Alejach Jerozolimskich zielony kondon B5 WL60043 , Pani za kierą , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Kwiatkowskiego w Gdyni koło 15 czarne B8 GKA11.... ramki z tyłu :hi:

Auto ze Stężycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Stawki (apartamenty Trio) B6 sedan na WF- kolega zatrzymał się do bankomatu. Ja piechotką ze sklepu wracałem... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 18.00 w Ciechanowie przy sklepie ze skuterami ciemne b5 na białych felach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 15 czarne B7 kombi klubowe ramki GDA M .... na obwodowej 3M za... że hoho między autami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to był Hugo wylot Lublin - przed kalinówką koło 10tej - pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi, który wybrał się do Ojcowa ciemną A4 B5 sedan na klubowych ramkach z podwójnymi końcówkami wydechu - byłem zajęty żeby cyknąć fotkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika również widzianego w Ojcowie i chyba to jest kolega wyżej :wink:

Kilka klubowych A4 było w Ojcowie, jeszcze troche to by spota zrobił tam wczoraj :decayed:

DSC_0629_Kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w centrum Radomia jechałem za granatowym kondonem B5 w okolicy ul.Limanowskiego. Mrugałem długimi , jechałem B4 - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę spotkanego na parkingu zamkniętym na osiedlu Poręba w Lublinie. Blachy Chełmskie LC na srebrnych ramkach klubowych. Srebrna B5 Avant w Quattro i V6 (sądząc po wydechu). Podobne furki mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila w chłapowie w kierunku rozewia widziany czarny sedan b5 na LRA ze starymi ramkami klubowymi. Szedlem chodnikiem. Pozdro.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

I w chlapowie na parkingu przy plazy codziennie od rana do wieczora stoi avant b5 ciemny na cwl chyba na ori wypolerowanej 17 ktos z klubu?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika również widzianego w Ojcowie i chyba to jest kolega wyżej :wink:

Kilka klubowych A4 było w Ojcowie, jeszcze troche to by spota zrobił tam wczoraj :decayed:

http://s22.postimg.org/am6we978d/DSC_0629_Kopia.jpg

Pozdro pozdro :) Do Ojcowa zawitam jeszcze raz tylko nie wiem kiedy. Może faktycznie jakiś spot wyjdzie z tego ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...