Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj w grodzisku ok 17, puszczałem kolegę tirem chociaż uparcie nie chciał jechać. Nie wiedziałem jak pokazać że z klubu, bo trąbić nie wypadało. Ciemne b5, drl, na klubowych ramkach, gleba i szerokie koło.

Ładnie się prezentuje :)

Musti na bank. Nie wyprzedzał bo na tych felach nawet jak najedziesz na chrabąszcza to masz rant do prostowania... :naughty:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj w grodzisku ok 17, puszczałem kolegę tirem chociaż uparcie nie chciał jechać. Nie wiedziałem jak pokazać że z klubu, bo trąbić nie wypadało. Ciemne b5, drl, na klubowych ramkach, gleba i szerokie koło.

Ładnie się prezentuje :)

Tak to byłem ja :) nie śpieszyło mi się więc mogłem poczekać , ale dzięki za wpuszczenie i pozdrawiam :good:

Opublikowano

Dzisiaj w grodzisku ok 17, puszczałem kolegę tirem chociaż uparcie nie chciał jechać. Nie wiedziałem jak pokazać że z klubu, bo trąbić nie wypadało. Ciemne b5, drl, na klubowych ramkach, gleba i szerokie koło.

Ładnie się prezentuje :)

Musti na bank. Nie wyprzedzał bo na tych felach nawet jak najedziesz na chrabąszcza to masz rant do prostowania... :naughty:

Hahaha :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z ciemnego B5 na szarych avusach jak dobrze widziałem ustrzelonego dziś przy Zoo w Wawce ;) było pomrugane ;)

To pewnie luty2502

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kilka minut temu namierzone szare B6 Avant na WF, zmierzające w kierunku Nieporętu.

Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Kilka minut temu namierzone szare B6 Avant na WF, zmierzające w kierunku Nieporętu.

Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

To pewnie ja :) Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

15:30 Saska Kępa

dc324ca8e8ee72854c13b7bd72262697.jpg

Pozdro :)

Edytowane przez hutch1

Opublikowano

Pozdro dla czarnego b7 avant. Widziany w Stezycy kolo 13.30. Kolo blokow. Obtrabiony ale kolega chyba nie zczail. Klubowe ramki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I pozdro dla kolegi z b6 Avant widzianego 5 wrzesnia, kolo 22.30 pod Makiem w Garwolinie :) Swieze blachy WG. Ciemny kolor. Klubowe ramki. Migalem ale nie ogarnal.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

14:00 szary avant b6 z wlepami na WU na puławskiej, 18:30 czarny avant b7 z ramkami na WY na Olbrachta. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dzis kolo godz 13 widziane w Brzeźnicy ( DK44) srebrne b6 avant rej: SBI...

wychodzilem ze sklepu i akurat jechało:)

pozdro dla kierownika:)

Opublikowano

Pozdro dla kierownika srebrnego avanta B8 z klubowymi ramkami na WJ ... widzianego koło 8:30 na S8 przy konotopie. Kolega oświetlony długimi ale chyba nie zauważył :D

Edytowane przez sebek

Opublikowano

pozdrowienia dla kierownika B6 avant, widzianego wczoraj ok 19-20, na zjeździe z A1 na A2 w kierunku Łodzi, rejestracja NIL, klubowe ramki ;) jechałem swoją A5tką

Opublikowano

Godzine temu w Radomiu na rondzie niedaleko M1 widziany granatowy kondon B5 na felgach z RS6 i klubowymi ramkami. Pozdro

Opublikowano

Przed chwilą namierzony czarny Avant B6, RKL*** na al. Krakowskiej. Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Ciemna B5 na WGM widziania codziennie na Akanie w święcicach. ;)

Opublikowano

Pozdrawiam wlasciela ciemnej A4 b6 z wlepa i ramka WOTTU87 zaparkowanego kolo bazaru w Otwocku!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj na Urodzinach Cult Style Zamość, ramki klubowe, kto to?

z4tt9bi6.jpg

Opublikowano

Dzisiaj w centrum Wawy na jerozolomskich około godziny 17 zaprakowane b5 sedan na numerach WGM.... Ktoś z grodziska i jakiś czas temu wyjeżdżałem z cukierni w Brwinowie i osoba z tego samego auto mnie pozdrowiła.

Opublikowano

Ciemna B5 na WGM widziania codziennie na Akanie w święcicach. ;)

Moja wpadnij pogadać kiedy

Dzisiaj w centrum Wawy na jerozolomskich około godziny 17 zaprakowane b5 sedan na numerach WGM.... Ktoś z grodziska i jakiś czas temu wyjeżdżałem z cukierni w Brwinowie i osoba z tego samego auto mnie pozdrowiła.

Jesli czarny sedan to sqizzy

Opublikowano

Musti nie leciałeś ostatnio 7mką? Za czosnowem w stronę ndm widziałem podobne auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.