Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja dziś ustrzeliłem na Orlenie w Szamotułach dwie B5ki :wink:

eed7f8760d400816m.jpg

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może ktoś będzie kojarzył tych osobników:

1. A4 codzienie stojące na ul. Ks. Jastaka, obok Armii Krajowej w Gdyni:

1.jpg

2.jpg

2. Autko widziane na obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni, jakiś czas temu:

1.jpg

3. A4 zaparkowane w Gdańsku na Chełmie, akurat koło mnie.

3.jpg

4.jpg

4. Czarny trupek mój, a kolorowe może akurat z klubu:

1.jpg

Pozdrawiam wszystkich napotkanych :wink:

nr 3 to karpatka ;)

Opublikowano

Pozdrowienia dla audi z klubowymi ramkami widzianej dziś koło 12.00 na parkingu obok Outlet,u na mełgiewskej w Lublinie :wink:

2me7n88.jpg

Edytowane przez David91gtr

Opublikowano

Czarne b8 sedan z ramkami na WB dzis na A2 w kierunku Poznania na wysokosci zjazdu na al. Krakowska. Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj ustrzeliłem dwóch na 17 jeden koło Góraszki B5 w sedanie ramki klubowe WG 99350 jechał w stronę Garwolina oraz drugiego nawet ustrzeliłem aparatem i mrugnąłem światełkami

a54e8a3212916.jpg

:hi:

Opublikowano

Za mną dziś leciało białe b5 na blaszkach GKS. Chyba avant i mnie ostro obczajał ale nawet się nie zrównał. Na odcinku jak się zlatuje z S2 na ochotę.

Opublikowano

Wczoraj pod Auchan w Rumi stała na parkingu srebrna A4 B5 w kombi na rejestracjach GWE. Z przodu pomalowane na czarno środki lamp i opadnięty tłumik z tyłu. Godzina ok. 19.00

Pozdrawiam właściciela :hi:

Opublikowano

Wczoraj koło 10:00 na Zakopiance, na wysokości Tenczyna mijałem srebrno/brązowego kondona B6 na WF , leciało w strone Krakowa

Opublikowano

dziś na wlocie do Mławy od strony Ciechanowa około 9.30 b6 avant z ramkami klubu,rej. WE lub WF XXXX,pozdro.

To mogłem byc ja ;) jechałem do Jarka na wymianę reduktora gazu ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

fura się zgadza z tą z obrazka,leciałem czarnym man-em w starej budzie f2000,pozdro.

Opublikowano

Dzisiaj ustrzeliłem dwóch na 17 jeden koło Góraszki B5 w sedanie ramki klubowe WG 99350 jechał w stronę Garwolina oraz drugiego nawet ustrzeliłem aparatem i mrugnąłem światełkami

a54e8a3212916.jpg

:hi:

A ja sie zastanawiałem po co mi ktoś migał :decayed: pozdro :hi:

Opublikowano

Spotkany dziś na spacerze w Jastrzębiej :)

Pozdro :)

d9e1d38561612965340625f06d179eb2.jpg

Opublikowano

Pozdro dla srebrnego sedana b6 sline, ktorego dzis obtrabilem we Wrocławiu

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B6 avant, którego miałem przyjemność dzisiaj wyprzedzić na trasie Modliborzyce-Kraśnik :) Jechałem C6 Avant 3.0 TDI ;)

P.S. ładnego kopcia puściłeś podczas wyprzedzania :D

Opublikowano

jechał ktoś dzisiaj przez milicz b7 czarna na DB?

Opublikowano

Kolejne 2 napotkane, obwodnica Trójmiasta:

1. Mijałem w czarnym B5.

1.jpg

2. Tutaj akurat kobitka jechała :decayed:

1.jpg

Opublikowano

pozdro dla kierowniczki ciemnej b6 avant na WK...w widzianej wczoraj kiedy jechala z corka Nowolazurowa kolo 17:00. Pod rejestracja klubowa wlepa

Opublikowano

kto wczoraj jechał żółtą b5 ze spojlerem na DBL z Oleśnicy do Wrocławia po 19? Dopiero pod Wrockiem dojrzałem ramki klubowe i zamrugałem awaryjnymi ;)

Opublikowano

Dzisiaj na parkingu pod Stokrotka w Międzyrzecu Podlaskim widziałem srebrne kombi na LBI z białymi ramkami klubowymi i wlepką pod tylna tablica. Stałem zaraz za Tobą, ale nikogo nie było w samochodzie wiec nawet nie miałem okazji się przywitać i poznać właściciela :hi:

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Dzisiaj dwie sztuki :)

1. Błękitne b7 Avant na KNS z wlepa widziane na pulawskiej zaraz za trasa A2 w kierunku piaseczna.

2. Czarny b7 avant na WZ z ramkami 3d w Ołtarzewie w kierunku na Pruszkow zaraz za przejazdem kolejowym.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.