Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto stal wczoraj cala noc na sadowej w grodzisku? srebrne B5 sedan, WW......, rameczka streetracing.pl, naklejka klubowa, naklejka kreatora mocy

Buba on tam mieszka to Cordi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto stal wczoraj cala noc na sadowej w grodzisku? srebrne B5 sedan, WW......, rameczka streetracing.pl, naklejka klubowa, naklejka kreatora mocy

Buba on tam mieszka to Cordi :good:

rzadko tam jezdze ale teraz tam jest objazd do szpitala dlatego mi sie w oczy rzucila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiśniowe a4 GWE 3S51 Gdynia obłuże :) na ramkach klubowych się woził :P[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________o godzinie 16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 19.30 na tyłach pawilonów przy Reymonta 12 srebrny B6 avant LZA. Ramki klubowe. Pozdro.

to tylko Ja :>

Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti widziany dziś po 16 w Grodzisku Maz. :hi: Czyżbyś wracał od Rzeczka bo chyba z panną jechałeś :mysli: Mijaliśmy się na wysokości Orlenu, ja właśnie jechałem na jakiś deserek :D

Tak wracałem z panną od Rzeczko ;) nie zauważyłem Cię bo szamałem ciastka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego rs4 b7 sedan wyprzedzającego mnie dzisiaj chwilę po 18-tej kawałek za KFC na drodze Bielsko - Pszczyna. :hi: furka grubasek... :kox:

Oraz dla Mirona widzianego około 17:45 na skrzyżowaniu Pawłowice - Pszczyna (stacja Uniwar) jadącego w stronę Żor. :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. 20 na wylocie z Łodzi na Częstochowę widziane czarne B6 Avant na blachach SO 1422C :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek widziany w Wyszkowie ciemny avant B6 na blachach WM**** pozdro dla kierowniczki :wink4:

i dziś w Ostródzie ok 16 na BP bordowe B5 w sedanie na blachach NOS**** pozdro dla rodzinki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziane czarne B6(ramki klubowe z tyłu) na Wita Stwosza w kierunku Lazarskiego. Wczoraj pikne, czarne S4B7 :kox: na Obywatelskiej a zaraz za nim A5 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kolegi przecinającego dziś ok 8:00 Trakt Brzeski, srebrnym B5 na alu ze sporym rantem, blachy WM**** :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov widziany dzisiaj koło 14:00 na skrzyzowaniu Poleczki i Wirażowej w szwagrowym afałefie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov widziany dzisiaj koło 14:00 na skrzyzowaniu Poleczki i Wirażowej w szwagrowym afałefie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:przebiegly:

chwilę później Łatek widziany jak jeździ na dwóch kołach Bobcatem :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...