Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja widziałem na Krupówkach w Zakopcu B5 avant srebrny blachy na SZ z ramkami klubowymi :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj okolo 13, na obwodnicy Radzynia Podl, bardzo ladny srebrny, obnizony avancik B5, mrygnelem awaryjnymi.

ktos od nas? :>

Chciałby powiedzieć że to mój ale... nie wiem :D a na jakich blachach? Radzyńskich? Mocno obniżony? Jeśli z Radzynia to powiem czy nasz człowiek :wink4: P.S. Kolego zza miedzy może kiedyś zrobimy wspólnego spota? U nas są spociki co 2 tyg. (na czas zimy zawieszone ale na wiosnę startujemy na nowo :thumbup: ) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godz. 15, czekam sobie cierpliwie w kolejce na mycie, na strzyżowskim Orlenie. Spoglądam od czasu do czasu w lusterko i co...?

Ano Aramis jechał sobie na narty. Na stok w Strzyżowie. Takie niepełne spotkanko, bo nie zauważył stojących gdzieś tam w oddali w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godz. 15, czekam sobie cierpliwie w kolejce na mycie, na strzyżowskim Orlenie. Spoglądam od czasu do czasu w lusterko i co...?

Ano Aramis jechał sobie na narty. Na stok w Strzyżowie. Takie niepełne spotkanko, bo nie zauważył stojących gdzieś tam w oddali w kolejce.

Przepraszam że nie zauważyłem. :embarrassed:

Wprawdzie się rozglądam ale trudno wypatrzyć klubowiczów, a i pewnie brakło by czasu na jakąś reakcję.

Pozdrawiam wszystkich z którymi się rozminąłem. :wink4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 21:31 _________________________________________________Dziś 2008-01-18 trasa Rzeszów - Lublin, miejscowość Trzebownisko, zostałem wpuszczony z podporządkowanej przez ciemnego avanta, mniemam że klubowicz bo takie uprzejmości to raczej rzadkość na naszych drogach. :notworthy:

W każdym razie pozdrawiam. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 25.01.2008 jechałem z Wrocławia do Poznania (po 14:00) i koło Rawicza na światłach wykorzystałem inny, pusty od ciężarówek pas do ruszenia spod świateł i minąłem srebrnego B5 avancika (DW XXXXX). I jakoś niedługo potem zauważyłem go za mną, wtedy też spostrzegłem znaczek quattro. Tak jechaliśmy aż do Poznania, krócej lub dłużej ale przeważnie za sobą. Miło.

A do takich spotkań na drodze pomogło by to, co zaproponowałem TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kurcze ja czest podróżuje pomiedzy Koszalinem Szczecinem i Niemcami zawsze kiedy widze ziomali w Audi błyskam awaryjkami no ale nie kazdy reaguje moze trzeba nam by było nagłosnic bardziej pozdro w ten sposób >>??? ale miło jest gdy pozdrowienie zostanie odesłane i machniecie reka w gescie pozdro jest super :0 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla kierowcy ciemnej B6 w sedanie za mignięcie długimi(miśki stały 500 metrów dalej) na drodze pomiędzy Działdowem a Lidzbarkiem dnia 01.02.2008(piątek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce ciemnej a4 na rej SJ,ktora stala na balicach w krk we wtorek ok 13.30 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek, tj 8 luty 2008 na ul. Rejtana w Rzeszowie spotkałem G.M. jechaliśmy dobre 100m gadając przez otwarte szyby :hi: nazajutrz na tym samym odcinku drogi spotkałem Szuder'a :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :)

Przyznać się - kogo dzisiaj goniłem na trasie z Konstancina (ASO Rowiński) w kierunku Wafki? Chyba to było ciemno zielone A4 B5 z klubowymi ramkami na blachach WPI z pałą na tylnej klapie. Szkoda kolego, że nie włączyłeś radia - wołałem Cie, ale na próżno. Ja wyhamowałem bo leciało przed nami mondeo z kamerką - pokazywałem Ci, ale chyba nie zjarzyłeś - dobrze, że odbiłeś... bo polecieli za tym autem co za Tobą jechało ;) Pozdro dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzesB, Ciebie kiedys spotkalem u Rogala w lato '07... jak Twoja C5 stala pol-naga (czyt. ze zdjetym przodem) :cwaniak1:

Moze pamietasz - ten sam kolor, ten sam silnik, tez eslajn, B6 Avant...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzesB, Ciebie kiedys spotkalem u Rogala w lato '07... jak Twoja C5 stala pol-naga (czyt. ze zdjetym przodem) :cwaniak1:

Moze pamietasz - ten sam kolor, ten sam silnik, tez eslajn, B6 Avant...

U Rogala spotykam sporo osób z A4 Klubu :) Wybacz, ale personalnie Ciebie nie pamiętam. Jak była rozebrana to był przełom maja/czerwca. Twoje auto chyba kojarzę ;) W sumie to często tam bywam - nawet wczoraj byłem zostawić T4 :) Chłopaki nieźle ogarniają VAG/BMW więc zostawiam im fory do biezących napraw - jeszcze się nie przjechałem :>

P.S.

Widzę, że mój avatar z AKP zplagiatowałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...