Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

czyja czarna b7 sedan grafitowe rs6 czerwone zaciski widzana w przanyszu na osiedlu przy sądzie ładnie się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czerwone b5 sedan na polsudskiego ja skrecalem w lewo w kochanowskiego a obok zzamnie prosto pojechal kolega z dwoma wlepkami - klubową i dziecko w aucie

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny avant b6, z ramkami klubowymi widziany dzisiaj przez moja żonę na orlenie ok godz. 19 na Spółdzielczości Pracy w Lublinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone b5 sedan na polsudskiego ja skrecalem w lewo w kochanowskiego a obok zzamnie prosto pojechal kolega z dwoma wlepkami - klubową i dziecko w aucie

pozdrawiam ;)

W Siedlcach?

Grzesiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak u nas, nigdy wczesniej go nie widzialem na zywo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. godz 7.00widziane , ciemne B5 sedan TBU na glebie ze świecącymi kierunkami , droga 79 okolice Słupii , ja w stronę Krakowa , pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. godz 7.00widziane , ciemne B5 sedan TBU na glebie ze świecącymi kierunkami , droga 79 okolice Słupii , ja w stronę Krakowa , pozdrawiam :hi:

:hi: To ja :wink4: Zaspany jechałem do roboty i mogłem trochę środkiem jechać bo mi się śpieszyło :decayed:

W ostatniej chwili zauważyłem serduszko na zderzaku i w lusterku glebę więc tak myślałem że to Ty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś zapieprzał...ja tam max to 90 mogę po tym rozpierdowie jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w miejscu gdzie kończy się ten rozpierdów a mieszkam tam gdzie się zaczyna więc robię tą trasę 2 razy dziennie i znam każdą dziurę na pamięć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to to takie zielone w sedanie polift na ledach tył, xenio przód, ledy podświetlenie tablicy, tabl. rej. WPR, dokładka z czujnikami tył :decayed: itd. toczyło się dzisiaj Szyszkową (W-wa) koło 13.30. Zerknęło na mnie jak dolatywałem do skrzyżowania a potem się wcisłem za nim, poleciałem chwilę i skręciłem dalej :decayed: Pozdr :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano 8.00 skwer złotówki - srebrny sedan B5 WG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pół polski jechałem i nikt mnie nie widział :D ?!?! Koszalin--->Poznań----> Szklarska Poręba .... Takie A4 B7 Avant na kołach ADAC z Bagażnikiem Thule na dachu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano około 8.00. Otwock - Świder, niebieskie B6 na WOT - tach wyjeżdzało z ul Sienkiewicza w Majową.. Który to?..

Często Cię tam widze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pół polski jechałem i nikt mnie nie widział :D ?!?! Koszalin--->Poznań----> Szklarska Poręba .... Takie A4 B7 Avant na kołach ADAC z Bagażnikiem Thule na dachu :D

A ja w niedzielę widziałem sedana b5 granatowego na Koszalinie miał takie same stalówki jak Twoje myślałem,że się ich pozbyłeś.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HarryH skrecajacy dzis przed 9 z florianskiej w podworko gdzies przy komputroniku, pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...