Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

juziu ( bynajmniej tak mi się wydaje ) widziany w czwartek rano, okolice galerii mokotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdro dla kierownika z granatowej B5 sedan w quattro nr rej. chyba WN

Troszkę razem pocisneliśmy Alejami aż do Połczyńskej :kox:, ja jechałem czarną B6 sedan :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na parkingu na uczelni Łazarskiego b6 USA quattro sedan kolor czarny blachy WPR ...076 ze zgubiona dokladka zderzaka :)

kto studiuje na tej samej uczelni co ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne B5 kombi spotkane dziś na światłach w Piorunowie o 18 , WD ***** ramka klubowa

Pozdrawiam :hi:

to pewnie ja :) a Ty czym jechałeś i w którą mańkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na parkingu na uczelni Łazarskiego b6 USA quattro sedan kolor czarny blachy WPR ...076 ze zgubiona dokladka zderzaka :)

kto studiuje na tej samej uczelni co ja?

Nosfera auto :wink4:

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Srebrne B5 kombi spotkane dziś na światłach w Piorunowie o 18 , WD ***** ramka klubowa

Pozdrawiam :hi:

to pewnie ja :) a Ty czym jechałeś i w którą mańkę?

leciałem w stronę Poznania a Ty czekałeś na zielone światło , nie jechałem audi ale klubowa ramka jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika i załogi ze srebrnego avanta b5 na avusach widziany na Prymasa Tysiąclecia, rej. LRA ... Trąbiłeś, mrygałeś, a ja miałem ważny telefon z pracy i cicho siedziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika i załogi ze srebrnego avanta b5 na avusach widziany na Prymasa Tysiąclecia, rej. LRA ... Trąbiłeś, mrygałeś, a ja miałem ważny telefon z pracy i cicho siedziałem :decayed:

:hi: no przed Prymasa przeleciałeś obok mnie i nie zauważyłeś musiałem Cię łyknąć i obtrąbić żebyś zauważył :wink: Pozdro!

A później biały/srebrny sedan B5 na angelajsach jakichś (nie pamiętam pod słońce było i słabo w pamięci zostało...) ramki klubowe, około 15-15.30 w wawie okolice teatru narodowego leciał w stronę starego miasta. Nie pamiętam tablic tej. Pozdr!

Ostatnio codziennie kogoś widzę...

W sobotę na kleszczowej czarny avant B6 tabl. WK... godzina... za ch@lerę nie pamiętam :decayed: Jakiś koleś z całą familią jechał. Rami klubowe. Łapka poszła w górę ale za późno chyba bo nie widział. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowa b5 z wlepką na tylnej klapie LZ...... Zamość na parkingu na ul Zamojskiego w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który robił zakupy w sobote na bazarku w Celestynowie?. Srebrne B6 avant..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który robił zakupy w sobote na bazarku w Celestynowie?. Srebrne B6 avant..

pewnie domin79 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Lublin ul głęboka przy basenie ciemne zielone B5 avant na sprzedaż ok 17 z przodu ramka klubowa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który robił zakupy w sobote na bazarku w Celestynowie?. Srebrne B6 avant..

no jasne że ja:wink: trza było podejść , zagadać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok. 16 w pruszkowie widziane b5 avant WPR HLXX na glebie i w ładnych felach. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok 16 czerwone b5 avant pod motelem/pizzerią Aldi k. Olkusza blond kierowniczka za kierownicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który robił zakupy w sobote na bazarku w Celestynowie?. Srebrne B6 avant..

no jasne że ja:wink: trza było podejść , zagadać:wink:

gadałem do samochodu, ale nie chciał ze mną gadać... ale widze że jesteśmy z tych samych stron..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dziś ok. 9:20 rondo sobiekursk na 50 srebrny sedan B6 WRA... ramki klubowe byly :decayed: trąbiłem ale kierownik nie zjarzył:wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...