Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, to jeszcze trochę posiedzieliście, ja też wracałem do domu tylko się motałem jak wjechać na S8 z tego nieszczęsnego centrum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na wiadukcie trza było obrać skrajnie prawy i zjechać w stronę Lidla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem :D ale cóż chciałem sobie kółeczko po rondzie zrobić i się udało ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega ok17.30 z szarej b6-stk rej. LUB delikatnie otrabiony na parkingu w tarasach zamkowych w Lublinie, jechałem za toba i później skrecilem w lewo ;) pozdrawiam

Edytowane przez ezc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok.12 na Wiatracznej widziany czarny sedan B6 ma wf***** z klubowymi ramkami.Dziwne te blachy miałeś ;-) Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lublinie ulica tokarska obok mastermedia okolo 10 rano ciemno zielone B6 ramki klubowe, pozniej pod biedronka ok 17 srebrne B5 z ramkami klubowymi i naklejka na zderzaku ze diesel musi dymic , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 17.20 skrzyżowanie Sikorskiego i Sobieskiego kierunek Most Siekierkowski srebrny avant b6 z ramkami klubowymi plus wlepka na klapie, rejestracja chyba wf....

Kierownik szybko pognał lewym pasem na trasę, zdążyłem puścić jedną salwe świateł i musiałem zjechać na prawo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 5.40 Puławska w kierunku centrum przed obwodnicą ciemny avant B5 EKU naklejka na tylnej klapie pozdrowiony - obtrąbiony :)

Widziałem, widziałem również pozdrowiłem ręką kolegę w czerwonej B5 na prawym pasie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla koleżanki w b5 avant w granacie na WL w Grodzisku pod maczkiem w godzinach porannych wymieniliśmy spojrzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo wczoraj widziałem na al.Jerozolimskich grafitową A3 "CBR..." z ramkami klubowymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim to dzis leciałem z Stalowej woli na Tarnobrzeg o 7 rano..b6 Avnat z Niska..pozdrawiam kolegę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano na al.Jerozolimskich widziana jasna (srebrna) A4 B6 avant na WPR, mrygnąłem niebieskimi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano na al.Jerozolimskich widziana jasna (srebrna) A4 B6 avant na WPR, mrygnąłem niebieskimi :wink:

Przemots :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszych numerów nie pamiętam, wysokość makro > mercedes, ok 7:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LRA czarny avant z ramkami na giełdzie w Siedlcach, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne B6 sedan, rejestracja CBR, srebrne klubowe ramki pod tablice. widziany w Bydgoszczy, na ul. Fordońskiej, zjeżdżałeś koło Auchana ;) pozdrowienia z A5 ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszych numerów nie pamiętam, wysokość makro > mercedes, ok 7:00.

O to na pewno nie ja. Hmmm...myślałem, że jak srebrny B6 avant na WPR z podkładkami rejestracyjnymi to tylko ja mam w powiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto leciał w błoniu do starej dwójki około godziny 17.30 ? Czarny sedan b6, gwint, dystanse, ściema wszystkich szyb z przodu s line z tyłu ramka klubowa. Ja stałem na wyjeździe z firmy która sprzedaje pokrycia dachowe. Ładna furka! :-D

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...