Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela, Tarnów, ~15 pozdrawiam kierownika szarej a4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam Moskala widzianego dzisiaj o godz.18.40 kolo cmentarza poludniowego w Stefanowie czy tam Antoninowie :hi:

To chyba byles ty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Otwock [na swiatłach przy stacji BP] kolo 17.30 ....

srebrne B5 Avant [iI-lift],ramki klubowe, 17-tki Bolero,czysciutki,blachy WOT XXXX,podwojny prosty wydech [jakies PB ?] ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Moskala widzianego dzisiaj o godz.18.40 kolo cmentarza poludniowego w Stefanowie czy tam Antoninowie :hi:

To chyba byles ty :naughty:

Siema , leciałem tamtędy żeby sobie skrócić droge , ale ciebie nie zauważyłem nigdzie :thumbdown:

gdzie stałeś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Moskala widzianego dzisiaj o godz.18.40 kolo cmentarza poludniowego w Stefanowie czy tam Antoninowie :hi:

To chyba byles ty :naughty:

Siema , leciałem tamtędy żeby sobie skrócić droge , ale ciebie nie zauważyłem nigdzie :thumbdown:

gdzie stałeś ????

Przy drodze ,my robimy ta droge kolo cmetarza jestem tam co dziennie .Dzisiaj tez cie widzialem o tej samej godzinie machnolem ci ale sie okazalo ze to jechala chyba twoja zona :kox: .Fajnie wygladaja te fele jaki masz rozmiar opon bo fajnie wystaja za blotniki :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez cie widzialem o tej samej godzinie machnolem ci ale sie okazalo ze to jechala chyba twoja zona :kox: .Fajnie wygladaja te fele jaki masz rozmiar opon bo fajnie wystaja za blotniki :kox:

Moja Rybka przejeżdża tamtędy codziennie do pracy , powiem jej żeby ci jakieś śniadanko podrzuciła do pracy po drodze :kox: :kox: :kox:

Fela 8.5" ET24 opona z tyłu 235/45 a z przodu 225/45 , faktycznie "troche" wystaje , ale wygląda :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 06:37_________________________________________________Dziś około 14:00 skrzyżowanie ulic Tamka/Topiel - Kruczkowskiego (centrum) widziałem B5 sedan w kolorze ciemnosrebrnym , ramki klubowe , z tyłu lampy chyba czerwono-białe (pseudopolift) , przyznac sie który to ????

Ja leciałem moim pociskiem- Lublinem granatowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez cie widzialem o tej samej godzinie machnolem ci ale sie okazalo ze to jechala chyba twoja zona :kox: .Fajnie wygladaja te fele jaki masz rozmiar opon bo fajnie wystaja za blotniki :kox:

Moja Rybka przejeżdża tamtędy codziennie do pracy , powiem jej żeby ci jakieś śniadanko podrzuciła do pracy po drodze :kox: :kox: :kox:

Fela 8.5" ET24 opona z tyłu 235/45 a z przodu 225/45 , faktycznie "troche" wystaje , ale wygląda :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 06:37_________________________________________________Dziś około 14:00 skrzyżowanie ulic Tamka/Topiel - Kruczkowskiego (centrum) widziałem B5 sedan w kolorze ciemnosrebrnym , ramki klubowe , z tyłu lampy chyba czerwono-białe (pseudopolift) , przyznac sie który to ????

Ja leciałem moim pociskiem- Lublinem granatowym

Moskal pozdrow swoja Rybka odemnie :kox: :kox: bo ja widzialem dzisiaj dwa razy ,faktycznie na tych felach i oponach wyglada :kox: :kox: :slina: :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

pozdrowionka dla ciemnej B6 (WF 9XXXX)widzianej wczoraj przy ul. Dolina Służewiecka około 17:25

__________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI zauważony dziś na Urbanistów przed 15 :decayed: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov.... a gdzie Ty byłeś że ja nie widziałem Ciebie ...Ale miło mi Pzdr :good:

P.S. ja tu mieszkam .... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov.... a gdzie Ty byłeś że ja nie widziałem Ciebie ...Ale miło mi Pzdr :good:

P.S. ja tu mieszkam .... :gwizdanie:

aaa widzisz, jechałem w drugą stronę szwagrową B6-ką (ma tylko naklepkę na klapie) :cool1:

Ja przez 4 lata mieszkałem na Białobrzeskiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Czestochowie kolo 21 widzialem ciemnego avanta z naklejka klubowa rej DDZ :kox: :kox: pozdro :cool1:

uwazaj na naklejki clubowe.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Czestochowie kolo 21 widzialem ciemnego avanta z naklejka klubowa rej DDZ :kox: :kox: pozdro :cool1:

uwazaj na naklejki clubowe.. :naughty:

w jakim sensie mam uwazac? :kox:

w sensie klub, a nie club :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Czestochowie kolo 21 widzialem ciemnego avanta z naklejka klubowa rej DDZ :kox: :kox: pozdro :cool1:

uwazaj na naklejki clubowe.. :naughty:

w jakim sensie mam uwazac? :kox:

w sensie klub, a nie club :naughty:

haha nie wiem o co biega ale ok bede uwazac :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mario_ widziany wczoraj Racławicka / Wołoska około 15,30 ...jechałem w drugą stronę i rozmawiałem przez telefon i w ostatniej chwili poznałem Twoją furkę i oczywiście Ciebie - stałeś do skrętu w lewo w Wołoską ... sory że nie pomachałem ale brakło mi już rąk ...Pozdrawiam PIXI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrne B5 kąbi z ramkami z ciemnymi tylnymi szybkami w Rembridź, chyba z koszyczkiem kolega przyjechał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...