Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek gdzie tam śmigałeś , za pużno machnołem do Ciebie :wink4:

Hejka! Wracałem z siłki do domu. Zobaczyłem Ciebie w ostatniej chwili. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Da rade:-) a z ciekawosci jakowy mas zten komunikat?

Może się okaże, że wszystkie po kolei. Ile razy usuwam moim znajomym to zawsze są przynajmniej 2 komunikaty. :>

oil i insp.. tak czy siak sie usunie.pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cuś to i ja się piszę na ten spocik,przyjadę swoim parchem i szwagierek wpadłby swoim to były by dwie a4reczki więcej :good:

Śmiało - zapraszamy! Im więcej tym lepiej. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy zapraszamy :) można wrzucić tez jakieś info na dziale spotów war-maz to może ktoś z Olecka lub Ełku by wpadł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wymiana rozrządu jak nic nie spieprze to powiniem się zjawić :kox:

Do świąt zdążysz swap'a zrobić jak coś pójdzie nie tak. :kox:

Ps. Jak coś to my z Johnym mamy wprawę w holowaniu po spotach. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh odpukaj te słowa :tongue4: będzie dobrze, a swapa to od razu na jakieś 4.2 i gitara :kox:

Spoko! Splunąłem 3 razy przez lewe ramie i raz przez prawe. :decayed: Tylko nie przesadź z browarem przy robocie to nic nie zepsujesz. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na spocie nie będzie wyglądać że przód zlepiony z trzech innych i wszystko będzie spasowane to znaczy ze mało tego browara było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wymiana rozrządu jak nic nie spieprze to powiniem się zjawić :kox:

Do świąt zdążysz swap'a zrobić jak coś pójdzie nie tak. :kox:

Ps. Jak coś to my z Johnym mamy wprawę w holowaniu po spotach. :tongue4:

taaa dokładnie ja mam mega turbo linkę :kox:

karolasterka to tam składaj rozrząda i wpadaj , czym więcej ludu tym lepiej :wink4:

ps. dop. widziałem zawalista b6 niebieskawą BSU na fajnych felach i glebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wymiana rozrządu jak nic nie spieprze to powiniem się zjawić :kox:

Do świąt zdążysz swap'a zrobić jak coś pójdzie nie tak. :kox:

Ps. Jak coś to my z Johnym mamy wprawę w holowaniu po spotach. :tongue4:

taaa dokładnie ja mam mega turbo linkę :kox:

karolasterka to tam składaj rozrząda i wpadaj , czym więcej ludu tym lepiej :wink4:

ps. dop. widziałem zawalista b6 niebieskawą BSU na fajnych felach i glebie :good:

ona jeździ często po Olecku. Kolor na kolana powala to racja, nisko siedzi, dobry felunek i młody kierowca za kółkiem. Mysle że to ktoś z bakałarzewa. Często widziany w Olecku;P johnybrawo czy ja sie myle czy twoja niunia też często u nas na Olecku gości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej b6 to fatk młody gośc , jak by nas ładnie poprosil i postawił w hoooj wodki to bysmy go wzieli no do naszego mada faka suwałki clubu :polew:

ja rzadko w Olecku bywam , chociaz ze 4 tyg wstecz byłem przez pare dni codziennie , możliwe , ze mnie widzialeś :mysli:

pozdro ide w kime bo troche dzis :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpzrzad wymieniony i wszystko gra. po robocie wyjechałem na próbę i przy 100-110 pękł mi wahacz dolny lewy :wallbash::kwasny: od palmy dzieliło zalednie ok 50 cm :kwasny: ledwo się wynroniłem. Efekt (na razie) wahacz do wymiany, błotnik przy progu przygięty i opona trochę zjechana :kwasny: Koleś fadroma mię holował do domu ( jechał na wstecznym ok 1km), ja na lince przód uniesiony w góre za podłużnicę przy otwartej masce ;( nikomu nie życze takiego czegoś przy takiej pdkosci :gwizdanie: zobaczymy jak z tym spotem będzie teraz, ciekawe czy półoski nie wygięło bo koło trochę położyło :kwasny: ustawiać zbieżność po wymianie tego wahacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa jak hooj , przy wymianie wachaczy nie trzeba zbierzności ustawiać , tylko przy końcówkach to sie robi , jak na zlość coo??

a w jakim stanie zawieszenie miałeś ?

dla mojego kumpla tez wachacz kiedyś pekł , przy większej prędkości tez mu szkody niezłej to narobiło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj w zawias był cacy, żadnego puku, stuku czy jakiej cholewy :mysli: No jak na złość, dobrze że to nie daleko domu było. Mieszkam przy Olecku i u nas na wiosce koleś fadromę ma i zaraz tel. do niego żeby przyjechał ściągnąć. o holowaniu normalnym nawet nie było mowy ;( Pasem za podłużnicę maska do góry i po skosie , cale szczęście ze on jest dobrym operatorem i powoli delikatnie nic nie łamiąc mnie ściągnął na podwórko. Mam już wykręcony ten wahacz. Pękł na samym sworzniu :wallbash:

Dobrze że w tym całym nieszczęściu nie założyłem zderzaka przedniego po wymianie rozrządu., bo by wszystko w chooj poszło cały przód, bo lewa strona może z 4-5 cm od siemi wisiała :wallbash: a zderzak by posiągną wszystko za sobą, bo nie wiem czemu nie mam slizgów z przod tylko jakos inaczej jest przymocowany( skręcony) do blotników, tak więc by wszystko za sobą pociągnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To faktycznie niefart. :confused4:

A ten wahacz to jakaś podróbka czy firmowy? I ile miałeś na nim nalatane?

Po wymianie na wszelki wypadek lepiej podjedź i sprawdź, czy geometria nie poleciała.

Chyba ja w swojej też sprawdzę stan zawiasu zapobiegawczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...