Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Może do tego weekendu uda mi się zmienić jeszcze kilka rzeczy w autku - to będzie co pokazać :naughty: - wszystko zależy od tego czy przesyłki dojdą na czas i będzie chwila by zamontować/zmienić to i owo ;]

Jak coś to się np. możemy zdzwonić (nr tel. na pw jak coś). Na pewno będę chciał zobaczyć "Plaza Dungeons" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może do tego weekendu uda mi się zmienić jeszcze kilka rzeczy w autku - to będzie co pokazać :naughty: - wszystko zależy od tego czy przesyłki dojdą na czas i będzie chwila by zamontować/zmienić to i owo ;]

Jak coś to się np. możemy zdzwonić (nr tel. na pw jak coś). Na pewno będę chciał zobaczyć "Plaza Dungeons" :polew:

a wiesz już kiedy bedziesz?? bo musimy jakoś dokładnie się zgadać wszyscy by ja prawdopodobnie jadę w piątek popołudniu do niedzieli na działkę a Sylwek wyjeżdza w Niedziele rano nad morze więc można założmy na razie się spotkać w czwartek wieczorem a później jakbyś Perry był to w niedzielę wieczorem to byś pokazał cóż tam kryje te Twoje A4 ;) chętnie zobaczymy :)

co reszta myśli na temat spota najpierw w czwartek wieczorem??

piszcie to wrzucę info w nazwie wątku i na 1st site :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od czwartku będę nad morzem bo mam urlop... :gwizdanie:

A gdzie będziesz to może zrobimy spota w delegacji? :)

Ja od niedzieli będę we Władysławowie.

Co do spota w czwartek to mi pasuje ale najwcześniej o 19:00 bo dzionek mam w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku jadę do znajomych do gdańska a potem to tam gdzie mnie koła powiozą to się pojedzie:) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo :wink4: dla mnie czwartek tyż pasuje jak naj bardziej ,też jestem ciekawy autka kolegi Perry ,widzę , że ją troszkę przydłubał. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy, organizujcie spota na 8 sierpnia wieczorkiem, moge nawet do Suwalek wpasc, juz tyle czasu mnie na spocie nie bylo ze musze sie spocic koniecznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy, organizujcie spota na 8 sierpnia wieczorkiem, moge nawet do Suwalek wpasc, juz tyle czasu mnie na spocie nie bylo ze musze sie spocic koniecznie :decayed:

hehe do sierpnia jeszcze daleko ale się nie martw damy radę.. :)

a spocić się to chyba najłatwiej na dobrym słońcu :naughty:

chłopaki ci co jadą nad morze.. nie żebym chciał Was dołować ale widzieliście prognozę pogody??

ja z resztą też nie wiem czy mi wypali wyjazd na dzailkę jak będzie taka pogoda ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no... ;] co to za opis spotu, a ? :P hehe

Na razie bez zmian - pojawię się pewnie jakoś późnym wieczorem w sobotę, wiec piszę się na niedzielny spocik (czyli 18tego) ;] - poznacie mnie po koszulce klubowej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo :wink4: dla mnie czwartek tyż pasuje jak naj bardziej ,też jestem ciekawy autka kolegi Perry ,widzę , że ją troszkę przydłubał. :good:

Panowie toż to zgnilak jest. Nie ma co tam oglądać :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 20:29_________________________________________________

- poznacie mnie po koszulce klubowej :polew:

Tylko się go nie wystraszcie, taki mały skrzacik z niego :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy, organizujcie spota na 8 sierpnia wieczorkiem, moge nawet do Suwalek wpasc, juz tyle czasu mnie na spocie nie bylo ze musze sie spocic koniecznie :decayed:

hehe do sierpnia jeszcze daleko ale się nie martw damy radę.. :)

a spocić się to chyba najłatwiej na dobrym słońcu :naughty:

chłopaki ci co jadą nad morze.. nie żebym chciał Was dołować ale widzieliście prognozę pogody??

ja z resztą też nie wiem czy mi wypali wyjazd na dzailkę jak będzie taka pogoda ;(

ma być pogoda i huk :decayed: jutro zapowiada sie trochę jazdy :naughty: olecko-olsztyn-olecko-gdańsk, zaczynam o 5 rano :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perry jak coś to SPOT w niedzielę jest też przy Ratuszu.. trafisz tam?? :decayed:

Yap - jeżeli w tym miejscu, które masz na zdjęciu w podpisie - to bez problemu ;]

Panowie toż to zgnilak jest. Nie ma co tam oglądać

A ten znowu swoje, widać nie dociera, to napiszę powoli, żebyś nie musiał szybko czytać i może tym razem dotrze (tak jak ci się dotarło podwozie od jeżdżenia po schodach ruchomych :polew:): "to jest kolor maskujący, wtapiający autko w leśne otoczenie " :decayed::naughty:

--edit--

Klocki mi się kończą - jak nie zdążę w Białym podjechać - gdzie w Suwałkach zajechać by wymienili powiedzmy od ręki ? (klocki mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zalecieć na Gałaja do Górskiego.. ja tam często stawiam.. zazwyczaj wszystko robią poprawnie.. za wymianę klocków płaciłem chyba 30 zł.. czy coś takiego..

a miejsce Spota to właśnie to miejsce które mam na zdjęciu w podpisie..

chłopy ktoś wpada na tego dzisiejszego spota??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy ktoś wpada na tego dzisiejszego spota??

Ja byłem ale niestety nikt się nie pojawił. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...