Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i bardzo dobre znanie toru po którym jeździ, po za tym to widać trochę że ten film jest sklejany :P

Dobry montaż to 99% sukcesu. :>

Kilka godzin dziennie przez kilka miesięcy po tym samym torze i można z opaską na oczach śmigać. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinos podam jutro bo dowodu przy sobie nie mam a nie chce mi się już złazić i szukać :wink4: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:31_________________________________________________

zaczynam trenować :decayed: kubię jakąś kupeje w biturbo z napędęm na cztery łąpy i rura :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik dobry :)

no i chłopy ja już po pierwszej trasie na gdańsk.. biegi jak biegi nie było najtragiczniej ale sprzęgło to chyba na prawdę do wymiany i to chyba jak najszybciej.. czy z takim już trochę na dojebaniu można jeździć?? jak to jest?? tylko czy nie może być tak że kiedy mi stanie i już nie odjadę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którędy na Gdańsk jeździsz :gwizdanie: :naughty:

Suwałki -> Giżycko -> Kętrzyn -> Bartoszyce -> Lidzbark Warmiński -> Orneta -> Pasłęk -> Obwodnica Elbląga -> Gdańsk ;)

wczoraj w dwie strony mi zeszło po około 4.30 godziny :)

jakby Sylwek nie wierzył to brat do mnie dzwonił o 15.00 to byłem wtedy w dalszej dzielnicy gdańska niedaleko Sopotu pod MC'donkiem.. i musiałem się przepchać przez miasto i nawet na samym wylocie był taki z deczka korek.. a równo na 20 bylem w domu.. :naughty:

dzwonie domofonem żeby otworzyli a matka z komentarzem: a ten co tak szybko, :polew:

na obwodnicy Elbląga zaliczyłem 1,60zł/h ale jakaś łajza fiatem zawaliła mi lewy pas a chciałem zobaczyć ile pójdzie.. ale tak od 1,40 czuć było że już ciężko idzie.. do 1,40 raczej bez problemowo a później opory stawiał.. i jak zobaczyłem jak szybko paliwko zaczęło schodzić to później jechałem maksymalnie 1,10-1,20 :kwasny:

z środy na czwartek znowu jadę ale golfem brata.. to nie A4 więc nie będę mu żałował zobaczymy w ile tym się przeleci ale tym jadę z Kalinowa i tam jest bardziej kręta droga w stronę giżycka i same wioski wiec jak nikt przede mną się nie trafi dobrym przecinakiem z CB to będzie trochę straty w czasie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Aug do Gdańska jechałem tak: Augustów>Szczuczyn>Biała Piska>Pisz>Mrągowo>Olsztyn> Ostróda> Elbląg> Nowy Dwór Gdański> Pruszcz Gdański i w górę na Wejherowo>Lębork>Słupsk>Jarosławiec . Droga całkiem całkiem żeby nie te ograniczenia do 50 przez wioski :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Aug do Gdańska jechałem tak: Augustów>Szczuczyn>Biała Piska>Pisz>Mrągowo>Olsztyn> Ostróda> Elbląg> Nowy Dwór Gdański> Pruszcz Gdański i w górę na Wejherowo>Lębork>Słupsk>Jarosławiec . Droga całkiem całkiem żeby nie te ograniczenia do 50 przez wioski :wallbash:

no lipa z tymi wioskami ale zawsze można lecieć z jakieś 70 bez problemu.. a jak gdzieś stoją psiaki to zazwyczaj mrugają więc nie jest źle.. to Ty pewnie byleś już na tym SPOCie ogólnopolskim??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie, że można więcej troszkę jechać, bo raz, że mrugają, a dwa to jeżdżę z CB . :gwizdanie: Ale tak czy inaczej to daleko nam do tego, by poruszać się z takimi prędkościami średnimi jak np w DE. :thumbdown: Non stop hamowanie, wyprzedzanie, dziury, wahadełka. :disgust:

Jak się porówna drogę czy to z Aug czy z Suw nad polskie morze a do Pałangi na Litwie to jest niebo a Ziemia.

A owszem, na ogólnopolskim byłem - bardzo fajna impreza :good: lada dzień powinny być foty w dziale zlociki i spociki>galeria zdjęć . :cool1:

Mam nadzieję, że następnym razem ktoś prócz mnie z naszego regionu pojedzie na ogólnopolski. Teraz w Jarosławcu nie było nikogo z Podlaskiego prócz mnie :decayed: Najbliżej to Elbląg, Wawa. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę bogatszy to na pewno kiedyś wyskoczę razem z Tobą.. :)

mnie też już drażnią te polskie drogi.. jak się trafi w końcu jakiś odcinek prostej drogi żeby kogoś wyprzedzić to od razu wioska się zaczyna i oczywiście hamowanko :wallbash: tam na gdańsk to w ogóle takie kręte drogi i ciągle jakieś lasy.. także jak ktoś się wysypie to raczej ciężko przeżyć bo drzew do ustrzelenia dużo :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 16:54_________________________________________________Karolasterka mówiłeś coś o jakimś komplecie sprzęgła za około 400 zł z tego co pamiętam :mysli: gdzie taka taniocha?? bo na allegro jedynie w dobrej cenie sasch za 520 plus przesyłka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę bogatszy to na pewno kiedyś wyskoczę razem z Tobą.. :)

mnie też już drażnią te polskie drogi.. jak się trafi w końcu jakiś odcinek prostej drogi żeby kogoś wyprzedzić to od razu wioska się zaczyna i oczywiście hamowanko :wallbash: tam na gdańsk to w ogóle takie kręte drogi i ciągle jakieś lasy.. także jak ktoś się wysypie to raczej ciężko przeżyć bo drzew do ustrzelenia dużo :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 16:54_________________________________________________Karolasterka mówiłeś coś o jakimś komplecie sprzęgła za około 400 zł z tego co pamiętam :mysli: gdzie taka taniocha?? bo na allegro jedynie w dobrej cenie sasch za 520 plus przesyłka..

w piątek lub w sobotę będę widział się zkolesiem co te sprzęgło wstawiał u siebie( do b4 1.9 1Z mam nadzięję że do twojego też będzie pasowało) i go zapytam jeżeli nie zapomnę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to postaraj sie nie zapomnieć :tongue4: bo u mnie sprzęgło na bank się sypie.. pod biedronka ostatnio zdrowo mi podskoczył przy cofaniu :wallbash: nie wspomne o szarpaniu przy zmianie biegów.. czasami tak rwie na dwójce jakby miał 150PS :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poduszki pod silnikiem , skrzynią? sprawdzałeś?

ja niestety nie dotre na spot, znów musze wyjeżdzać do DE :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poduszki pod silnikiem , skrzynią? sprawdzałeś?

ja niestety nie dotre na spot, znów musze wyjeżdzać do DE :rolleyes:

johny to tam spoć się zdrowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poduszki pod silnikiem , skrzynią? sprawdzałeś?

ja niestety nie dotre na spot, znów musze wyjeżdzać do DE :rolleyes:

i przywieź dużo ojro, tak, żeby kolegom po kilka modów do aut zafundować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poduszki pod silnikiem , skrzynią? sprawdzałeś?

ja niestety nie dotre na spot, znów musze wyjeżdzać do DE :rolleyes:

i przywieź dużo ojro, tak, żeby kolegom po kilka modów do aut zafundować :decayed:

tylko się słuchaj kolegi johny :evil::polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...