Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pisze sie panowie.

rozumiem że będziesz już od piątku?? bo 1 listopada wypada na poniedziałek.. to można by było coś skręcić na sobotę lub niedzielę :)

Filip ile dałeś za ten wosk?? i jakiej firmy? ja tez ostatnio zastanawiałem się nad woskowaniem mojej bo wyczytałem na forum że ten wosk na myjniach to wnosi więcej złego niż dobrego :thumbdown:

Co do zimówek to się ciesz że chociaż masz alu bo ja mam tylko stalówki czarne i pewnie dojdą do tego jakieś turbo kołpaki przy których moc wzrasta o 10% :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem coś takiego:

http://allegro.pl/sonax-wosk-koloryzujacy-kredka-i1221497087.html

nie jest to wosk ani najtańszy, ani najdroższy, w każdym razie wydajny, myślę, że starczy spokojnie na kilka razy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem coś takiego:

http://allegro.pl/sonax-wosk-koloryzujacy-kredka-i1221497087.html

nie jest to wosk ani najtańszy, ani najdroższy, w każdym razie wydajny, myślę, że starczy spokojnie na kilka razy :wink4:

a jaki kolor do Ciebie podszedł?? bo tam nie widzę żeby jakis do mojego pasował bo mój car jest szary.. Twój chyba z resztą też :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. bede albo w czwartek, albo piątek wiec sobota, lub niedziela, super mi pasuje na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem coś takiego:

http://allegro.pl/sonax-wosk-koloryzujacy-kredka-i1221497087.html

nie jest to wosk ani najtańszy, ani najdroższy, w każdym razie wydajny, myślę, że starczy spokojnie na kilka razy :wink4:

a jaki kolor do Ciebie podszedł?? bo tam nie widzę żeby jakis do mojego pasował bo mój car jest szary.. Twój chyba z resztą też :)

dla mnie i dla Ciebie pasuje ten drugi od lewej :wink4: u mnie w rzeczywistości pasuje do lakieru :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONAX bardzo dobra firmijaaaaaaaa :kox: ja uzywam http://allegro.pl/turtle-wax-wosk-koloryzujacy-super-kredka-hit-i1221497196.html i tak te preparaty w sobbie maja lekko scierna paste koloryzujaca :kox: no spotks w niedzieke mozna po poludniu ,jak wam pasi nanicki????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONAX bardzo dobra firmijaaaaaaaa :kox: ja uzywam http://allegro.pl/turtle-wax-wosk-koloryzujacy-super-kredka-hit-i1221497196.html i tak te preparaty w sobbie maja lekko scierna paste koloryzujaca :kox: no spotks w niedzieke mozna po poludniu ,jak wam pasi nanicki????????

ja proponuje jakąś załóżmy 17-18.00?? bo będę potrzebował trochę czasu na wytrzeźwienie bo planuję uderzyć do majami w Bakałarzewie i zapic na konkret :) może ktoś też chętny?? :)

a z tymi woskami to one seryjnie zakrywają rysy?? bo u mnie tego troche jest ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(

kurde to słabo :thumbdown: u mnie tyle rys że musiałbym stawiać całe auto do lakiernika żeby się z tym uporać a po wymianie skrzyni i sprzęgła w portfelu pusto jak nigdy ;(

a co do tego spota to piszemy jeszcze na razie o tym co ma być za tydzień tak?? :decayed: bo już się pogubiłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówie o tym przed 1 listopada, na wczesniejszym to na bank nie będe mógł byc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(

kurde to słabo :thumbdown: u mnie tyle rys że musiałbym stawiać całe auto do lakiernika żeby się z tym uporać a po wymianie skrzyni i sprzęgła w portfelu pusto jak nigdy ;(

kup mleczko 3m lekko scierne ja polerke mam garazyk jest piwko sie wypije i wypolerujemy cacuszko :cool1:

http://allegro.pl/listing.php/search?category=18903&sg=0&string=3m&change_view=1 ewentualnie mozesz z kims na pol wziasc i nie bedziesz wchodzil w koszta!!

a co do tego spota to piszemy jeszcze na razie o tym co ma być za tydzień tak?? :decayed: bo już się pogubiłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy o której w ta niedzielę?? 17.00 może być??

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 15:06_________________________________________________Filip wiesz coś może o tym gostku z tej aukcji: http://moto.allegro.pl/chiptuning-vw-audi-seat-1-9-tdi-2-5-tdi-i1237067777.html sprzedaje kości z mocniejszymi programami.. zastawiam się czy nie kupić u niego i koleżka by mi wlutował bo mają profesjonalny sprzęcik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym wiedział na jakiej ulicy rezyduje ten koleś to bym coś więcej powiedział, bo dokładnie nie wiem który to jest, ale mam kilka obstawionych typów :mysli:

powiem tyle, że porządnych czipów nie robi się za 200 PLN :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:18_________________________________________________PS. A kiedy spot w Augustowie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym wiedział na jakiej ulicy rezyduje ten koleś to bym coś więcej powiedział, bo dokładnie nie wiem który to jest, ale mam kilka obstawionych typów :mysli:

powiem tyle, że porządnych czipów nie robi się za 200 PLN :cool1:

wiem wiem nie oczekuję tutaj chipa pisanego specjalnie pod moje auto za ta kasę.. ale Ci normalni tunerzy też zmieniają tylko mapę ale indywidualnie pod każdy samochód i robią kilka pomiarów stąd później ceny po ok. 1000zł.. a tam koleś oferuje 115Koni i 260NM momentu czyli jak patrzyłem to jest bezpieczne dla mojego samochodu.. czytałem już opinie i ludzie dobrze raczej o tym pisali.. wiem że to gotowiec i raczej się nie poleca ale tyle KM i Nm raczej nie rozwali mi auta :mysli: a co zapłacić 200zł plus wlutowanie i paliwo do augustowa to nie 900zł[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:23_________________________________________________jakby wpadał po ta kość to możemy zrobić mini spota w BAU :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi: słuchajcie mam do was pytanie, ma może ktoś z was stary aku najlepiej firmy zip bo potrzebne mi są korki pasujące od tego aku, albo może macie jakieś znajomości w sklepie gdzie przyjmują stare aku? koniecznie mi są potrzebne :kwasny:

chętnie bym pomógł ale niestety nie mam takich znajomości.. może podjedz na jakiś szrot to może by coś mieli.. :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...