Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś jadę do suwałk na zakupy do plazy ale nei wiem ile mi zejdzie :gwizdanie: jadę po 13 :gwizdanie: jak coś to joker jestesmy w kontakcie;)

no dobra jak co to dzwoń to się spykniemy na suwałkach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Ja niestety nie dam rady dzisiaj. Moja piękniejsza połowa musi zostać dzisiaj dłużej w pracy. :(

Do zobaczenia na następnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker znów się zawiedliśmy :decayed: :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________Gwerty widziany dziś o 10:30 trasa Olecko-Giżycko :) Chyba powrót do Poznania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker znów się zawiedliśmy :decayed: :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________Gwerty widziany dziś o 10:30 trasa Olecko-Giżycko :) Chyba powrót do Poznania :gwizdanie:

wyprzedzałeś go tą swoją firmową maszyną z napędem na 4 kołka?? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co spocili sie na max :polew: byłem 15 po i nikogooooooooooooooooooooo tylko pan śniegggggggggggg :wallbash: oj chłopy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co spocili sie na max :polew: byłem 15 po i nikogooooooooooooooooooooo tylko pan śniegggggggggggg :wallbash: oj chłopy.......

nie gadaj :tongue4: ja dojechałem gdzieś 10 po i postalismy jeszcze trochę( na prawdę troche :decayed: ) z Łukaszem ale nikogo niue było :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie w drodze do poznania.

(czemu sie nie odezwałes byłem na radiu:))

ale droga fatalna.

ale juz na miejscu.

jak sie ogarne troche

to wrzuce fotki. pozdrawiam

a sorki ze w poniedziałek mnie nie było

ale miałem rozebrane autko.

kolejny mod wpadł na pokład.

jak ktos mówi, ze orginalny sub bose od avanta b5 nie wlezie do sedana, to sie myli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co spocili sie na max :polew: byłem 15 po i nikogooooooooooooooooooooo tylko pan śniegggggggggggg :wallbash: oj chłopy.......

nie gadaj :tongue4: ja dojechałem gdzieś 10 po i postalismy jeszcze trochę( na prawdę troche :decayed: ) z Łukaszem ale nikogo niue było :gwizdanie: :cool1:

Panie był 15 po jak pisal i chyba nie pod tym ratuszem żeście stali...stal tylko jeden samochód :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki ze spota:

562b69a907f23ec7m.jpg

aa0e3ff7674b4c46m.jpg

113479c30a4cf345m.jpg

113479c30a4cf345m.jpg

2b2fb8e6a9ed4ef8m.jpg

6fa28e4c8bccb2dfm.jpg

b2f9db9005d8ccdbm.jpg

d1b17fbeb0b2987em.jpg

a tutaj powód dla którego nie dotarłem na spota w poniedziałek:0

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177698.new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same byyy PIuntki :decayed:

widzę , że kolega Gwerty jak czegoś nie wyreza to żyć nie może :evil::good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:54_________________________________________________zapomniałem dodać, że masz bardzo fajnie zrobionego tego swojego polifta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie w drodze do poznania.

(czemu sie nie odezwałes byłem na radiu:))

ale droga fatalna.

ale juz na miejscu.

jak sie ogarne troche

to wrzuce fotki. pozdrawiam

a sorki ze w poniedziałek mnie nie było ale miałem rozebrane autko.

kolejny mod wpadł na pokład.

jak ktos mówi, ze orginalny sub bose od avanta b5 nie wlezie do sedana, to sie myli :)

W służbowym nie miałem CB-ka :gwizdanie:

kolego dziś byłem w Olsztynie, warunki znacznie się pogorszyły od wczoraj po dzisiejszych opadach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwałki Brodnica druga po prostu super była w porównaniu to tego co sie działo na odcinku Brodnica Toruń i potem Inowrocław Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos może to zależy kto jak ma zegarek ustawiony, ale wg mojego równo 15 po, odjechaliśmy z Karolasterką :tongue4:

drogi co raz bardziej zasypane :/ zastanawiam się ile śniegu dowali przez te parę dni zanim będę jechał do gdańska :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi co raz bardziej zasypane :/ zastanawiam się ile śniegu dowali przez te parę dni ...

Nie marudzić Panowie - pogoda za***ista. :tongue4: Teraz każdy zakręt robi się ze slajdem bocznym. :>

Sama przyjemność z jazdy. Na firmowym parkingu musiałem wszystkim drogę zrobić bo nie dawali rady wjechać na parking. :kox:

Dzisiaj po pracy chyba wpadnę na jakiś parking marketowy i trochę poupalam autko. :banan3:

:quattro: rulezz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi co raz bardziej zasypane :/ zastanawiam się ile śniegu dowali przez te parę dni ...

Nie marudzić Panowie - pogoda za***ista. :tongue4: Teraz każdy zakręt robi się ze slajdem bocznym. :>

Sama przyjemność z jazdy. Na firmowym parkingu musiałem wszystkim drogę zrobić bo nie dawali rady wjechać na parking. :kox:

Dzisiaj po pracy chyba wpadnę na jakiś parking marketowy i trochę poupalam autko. :banan3:

:quattro: rulezz!

a jaki parking polecasz? bo ja też bym se trochę polatał co prawda nie mam Q ale ośką też da się pojeździć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki parking polecasz? bo ja też bym se trochę polatał co prawda nie mam Q ale ośką też da się pojeździć :)

Ja w tamtym roku to trochę pod Kauflandem polatałem ale ok. 19:00 jest jeszcze sporo autek i często lubi psiarnia zajechać kontrolnie. Może giełda albo parking pod Lidlem? Tak naprawdę to w Suwałkach nie ma takiego konkretnego placyku do polatania bokami. Jest jeden fajny placyk za garażami na Młynarskiego ale w kilku miejscach wystają kawałki metalowych słupów (boisko za szkoła nr 5) no i nie wiem, czy teraz tam się dojedzie bo to droga, którą kiedyś można było dojechać od garaży na Młynarskiego 1 do ulicy Różanej w pobliżu skrzyżowania z Północną - zimą tam raczej nic nie jeździ, czasem jakiś kładzik.

Jak by się ustaliło w którym miejscu są te wystające słupki to można by je oznaczyć jakoś i pośmigać. Tam raczej nikt nie wlezie i nie będzie robił rabanu. Jak masz czas w ciągu dnia to możesz podlecieć w to miejsce i polukać, to najwyżej zrobimy ślizganego spota po 19:00. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...