Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie nie wypalił :gwizdanie:

gwerty za co dostałeś kropka?? :P

To ustalasz termin spota i się na nim nie pojawiasz? :bicz3:

Żebym wiedział, że taka lipa to ustawili byśmy się na niedzielę 23 stycznia.

Jak coś to w tą niedzielę możemy zrobić jakiegoś spota na szybkości. Ja teraz mam czas do marca - został mi tylko 1 egzamin 12 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym czasie byłem niestety w gdańsku , niestety egzaminy mi nie pozwoliły przyjechać :disgust:

między 5-13 lutego pewnie przyjadę na tydzień na ferie więc możemy coś pokombinować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie wypalił :gwizdanie:

gwerty za co dostałeś kropka?? :P

To ustalasz termin spota i się na nim nie pojawiasz? :bicz3:

Żebym wiedział, że taka lipa to ustawili byśmy się na niedzielę 23 stycznia.

Jak coś to w tą niedzielę możemy zrobić jakiegoś spota na szybkości. Ja teraz mam czas do marca - został mi tylko 1 egzamin 12 lutego.

Jasne , możemy coś w niedzielę rozkminić , wstępnie jestem na tak , na małą bajerkę .Wpadnę moim nowym zastępczym wozidłem :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________

ja dopiero na koniec kwietnia liczę ze na Suwałki uderzę.

Co Ty na Suwałki się obraziłeś czy co ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak.

ale moje letnie koła lezą w suwałkach wiec moze pojawie sie wczesniej na chwilke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze warty ceny ? Nie wspomniane ze bezwypadkowy.. ze zdjec, widac ze maska ze swiatlami to troche ma szpary. Ktos wie na temat owej sztuki ?

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-quattro-i1429734731.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze warty ceny ? Nie wspomniane ze bezwypadkowy.. ze zdjec, widac ze maska ze swiatlami to troche ma szpary. Ktos wie na temat owej sztuki ?

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-quattro-i1429734731.html

samochod z tego wieku będzie cięzko znaleźć żeby nie miał żadych przygód, ale i tak cena jest jakaś podejrzanie niska, może jakaś ostra padlina i chcą sie pozbyc za wszelką cenę :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w koncu miałem chwilke wolnego i zrobiłem fotki z czarnymi bixami na aucie:

f75b2e15b3889d9cmed.jpg

sylwek twoje srebrne. licze ze w przyszłym tygodniu bedę juz wysyłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć jakąś fotkę jak wygląda auto z dalszej odległości z tymi lampkami bo na podstawie tego ciężko ocenić jak to się komponuje z autem ;)

ale lampki ładnie wyglądają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał czas żeby pojechać na sesje i co by pstryknąć zdjęcie to z pewnością zapodam, tymczasem foto z przed bloku na parkingu. ale dzięki jocker z krytykę, tym bardziej motywacja do rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał czas żeby pojechać na sesje i co by pstryknąć zdjęcie to z pewnością zapodam, tymczasem foto z przed bloku na parkingu. ale dzięki jocker z krytykę, tym bardziej motywacja do rezania

wiesz że zawsze możesz na mnie liczyć :wink4:

mógłbyś jeszcze pomalować kierunki i lampy tylne na ciemne wtedy już w ogóle czarna bestia :naughty: i do tego koło jakieś duże.. ciekawe jakby się komponowało czarne albo białe do tego koloru.. albo ewentualnie polerka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty profi robota :good:

Jakie zmiany jeszcze planujesz w swojej B fymf ? :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 13:25_________________________________________________Sylwek ty srebrne bedziędziesz miał?

Nie lepiej iść w black? Na srebrnym aucie fajnie można wszystko zrobić .

Czarne lampy , grafit fela , czarne lusterka , relingi chyba masz czarne :)

Zresztą kto co lubi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty profi robota :good:

Jakie zmiany jeszcze planujesz w swojej B fymf ? :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 13:25_________________________________________________Sylwek ty srebrne bedziędziesz miał?

Nie lepiej iść w black? Na srebrnym aucie fajnie można wszystko zrobić .

Czarne lampy , grafit fela , czarne lusterka , relingi chyba masz czarne :)

Zresztą kto co lubi :wink4:

z Sylwka motorem to na początek iść w moc :naughty: wygląd to sprawa drugorzędna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Sylwka motorem to na początek iść w moc :naughty: wygląd to sprawa drugorzędna :)

Takie są też plany. :gwizdanie:

A co do lampiszonów to jakoś srebrne bardziej mi się widzą - takie są oryginalne. Czarne ze srebrnych zrobić to nie problem, gorzej w drugą stronę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne też spoko się komponują z jasnym samochodem :decayed: przerabiałem to ostatnio, auto o wiele lepiej sie prezentuje a po dodaniu hida noc staje się dniem :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...