Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany!

Stage łan już zrobiony - lampiszony zamontowane. Jutro rezanie instalacji (zmiana wtyczek) oraz zakładanie zderzaka.

A wieczorem lans :a4fan::quattro: na mieście. :evil:

Jutro wieczorem zapodam jakieś foteksy z procesu przemiany. :decayed:

Widziałem sylwester sie postaral z tym rezankim-mod bedzie na wielki+ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin gdzie chipujesz? i ile ta przyjemność kosztuje? to wgrywanie gotowca na określoną moc? czy indywidualnie robiony pod konkretne auto? [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 08:52_________________________________________________Sylwek o której juz będziesz miał gotowe lampki? to można zrobić spota na mieście to byś nam wszystkim pokazał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin gdzie chipujesz? i ile ta przyjemność kosztuje? to wgrywanie gotowca na określoną moc? czy indywidualnie robiony pod konkretne auto? [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 08:52_________________________________________________Sylwek o której juz będziesz miał gotowe lampki? to można zrobić spota na mieście to byś nam wszystkim pokazał :cool1:

Jesli chodzi o wsad to jest mozliwosc gotowca ale ja chce indywidualnego softa.Dopiero po 10-tym bedea robil wypłata z silki bedzie.

Moza sie na szybkosci spocic-ja do roboty mam na 16sta wiec mozna jutro zadzialc albo dzis-sylwek reza druga lampke.pzdr

Koszt to gotowiec 250zl a pod auto okolo 500zl-600zl jak zrobie i bedzie dobrze bede promował goscia. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolałbym dzisiaj spota bo jutro pewnie będę jechał :embarrassed:

to Marcin liczę że po sofcie pochwalisz się wykresem z hamowni bo jak co to i ja bym se może wyskrobał do wakacji jakiś chajsik :cool1: aby tylko koleś nie odwalał fuszerki która rozsadzi turbawkę :mysli:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:36_________________________________________________Sylwek temat for You http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194732.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem - mój nie podlega pod akcję serwisową. W B5 chyba nikomu nie zmieniali, nawet nie wszystkie B6 się łapały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek daj foty jak to wyszło-myślę że kozakkkkkkkkk :cool1: Co do chipa to nie obawiam sie niczego nie omieszkam shamowac po sofcie ale jak beda ceny konkurencyjne nie dam 150zeta za pomiar np w augustowie .U nas ponoc nie ogarniaja tematu pomiaru mocy (jeszcze) w ełku nie wiem jakie ceny sa hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zrobiłem fotki całości bo dzisiaj auta nie ruszałem z garażu. Wczoraj wieczorem nie chciało mi się już auta z garażu wyciągać.

Spoko wygląda, muszę jeszcze tylko trochę się pobawić z ustawieniem lamp i zderzaka bo trochę się nie zgrywa. Lampy z błotnikami oraz maską pasują idealnie ale ze zderzakiem już nie. Na razie musi zostać tak jak jest (brak czasu przez najbliższe 4 tygodnie), muszę jeszcze ustawić światła na stacji i będzie git. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poswiaty-postojówka i długie?barwa?

Spoko - całkiem fajnie. Pisząc o długich masz pewnie na myśli te LED'y H7 w miejscu długich, które będą robiły za dzienne? Jeszcze ich nie podłączyłem ale robiłem próbę i świecą taką samą barwą jak ksenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ta stronka nie hula :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ta stronka nie hula :/

Wczoraj hulało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich po powrocie z Bukowiny :wink4:

powiem tylko tyle- na zlot letni ( możliwe, że będzie gdzieś na Mazurach :kox: :kox:) jedziemy większą ekipą, bo impreza mega mega :kox:

ja do tego wszystkiego w sobotę byłem na pożegnaniu Adama Małysza, tam atmosfera również niesamowita :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z efektem rezania bixów:

28032011118.jpg

Fotka słaba bo robiona fonem dzisiaj z rana. Tak jak mówiłem muszę poprawić montaż prawej lampy, ale to zostawię na później bo trzeba będzie chyba cały pas przedni trochę poprawić i wtedy wszystko będzie lepiej siedzieć. Ale ilość światła na drodze jest kozacka! :kox: Muchy i komary palą się w locie w wiązce światła. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip mu tez juz w wrócilismy

podobno ktos wypadł z drogi w niedziele na drodze do Zakopca

Sylwek ciesze sie ze zadowolony z bixów. [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:37_________________________________________________a filip nic nie zostawiliście w BK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip mu tez juz w wrócilismy

podobno ktos wypadł z drogi w niedziele na drodze do Zakopca

Sylwek ciesze sie ze zadowolony z bixów.

No to fajnie, że już w domu jesteście :wink4:

A tak w ogóle to dzięki za szybką pomoc przy naprawie pewnej rzeczy w moim aucie przed wyjazdem do domu :gwizdanie: :good:

Jestem prawie pewien, że gdyby nie Twoja zaradność to bym wpadł na laserowy miernik prędkości, bo chyba ze 3 razy misiaki się schowały :wallbash::thumbdown:

Pytasz czy nic nie zostawiliśmy ?? Chyba nie...

A znalazłeś coś ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dostane za znaleźne

chyba ze po pijaku zaje... czyjeś buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dostane za znaleźne

chyba ze po pijaku zaje... czyjeś buty

:polew: :polew:

faktycznie, zadzwoniłem do Marcina z pytaniem : "Czy przypadkiem nie zostawiłeś czegoś w BT?? "

A no zostawiłem buty u Ciebie w aucie :decayed:

To mu mówię, że przyjedź i sobie ich poszukaj u mnie w bagażniku :tongue4:

Może weź je jak będziesz na święta jechał do Suwałk to na spocie mu je wezmę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro zostawi je u ciebie w aucie to ja ich nie mam :tongue4:

oj niech tego apsynta szykuje to może sie znajda.

wiesz o tym ze H4mm3R zboczył z trasy

http://postimage.org/image/uat3h24k/

ale cali i zdrowi

autko tez nie mocno ucierpiało

wiec wygrałeś ze przyjechałeś na zimówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro zostawi je u ciebie w aucie to ja ich nie mam :tongue4:

oj niech tego apsynta szykuje to może sie znajda.

wiesz o tym ze H4mm3R zboczył z trasy

http://postimage.org/image/uat3h24k/

ale cali i zdrowi

autko tez nie mocno ucierpiało

wiec wygrałeś ze przyjechałeś na zimówkach

:decayed:

No z Hammerem lipa, a jeszcze w sobotę wyglądając z okna w pokoju zerkałem na jego furkę i tak ładnie wyglądała :confused4:

Ale podobno z AC ma zrobić tak, że śladu nie będzie :gwizdanie:

tu więcej fotek http://www.monna.pl/hammer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...