Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

Nie siegamy po stoper, tylko nie pierwszy zrobiłes chipa :wink4: co też nie tylko ja zauwazyłem że za szybko cos jedzie jak na te wartosci :wink4: Ale dobra mniejsza o to bo i tak sie nie dogadamy ogladajac filmiki YT :gwizdanie:

Modzisz cos dalej w silniku czy juz nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby bylo smieszniej uwazam ze ten czas mozna urwac, bylo tylko 8 stopni i zimowa opona 195. tak, wiem, "niemozliwe" :hi:

co do modow to chetnie ale szkoda mi kasy chyba jednak, teraz kolejne konie sa za drogie, a chce szykowac maszyne do driftu na sezon.

no chyba ze jeszcze wtryski i strojenie zeby te 15X bylo.. ale to jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób więcej mocy bo zejdziesz do 5 sekund do setki i co wtedy? po co kupować S4 skoro można porezać diesla :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie sie to wszystko czyta :wink4: Wychodzi generalnie na to, ze afn po czipsie z koksem idzie jak seryjny b7 w stronicu 2.0TFSI :> Ważyłeś może kiedyś swojego AFNa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b5 avant 1.8T (seria 180 koni) quattro 0-100 : 7,8s ,

jak byś stanął z taką 1.8T na kresce to nie myśl że miałbyś jakieś szanse :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam moc podchodzącą pod 200 kucyków i myślę, że zrobić ok 7sek w ośce to wyczyn. 1,2,3 nie ma trakcji... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b5 avant 1.8T (seria 180 koni) quattro 0-100 : 7,8s ,

jak byś stanął z taką 1.8T na kresce to nie myśl że miałbyś jakieś szanse :hi:

i nie mysle, bo trzeba miec dwie lewe nogi zeby czterolapem nie porobic slabszej ośki.

poza tym ja podaje czasy z licznika a Ty z katalogu to sensu nie ma, na YT widze ze serie 1,8T Q robia setke w niskie 7s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko. wtedy zostanie nam rozkminianie zepsutego gtecha, bo przeciez jak wyjdzie 8 to niemozliwe, afn po chipie robi 9 kazdy to wie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na YT widze ze serie 1,8T Q robia setke w niskie 7s.

ze która robi 1,8tq w 7s :kox: do pewnej mocy quattro jest wolniejsze od ośki, a tą pewna mocą napewno jest 150km gdzie oska jest zdecydowanie szybsza, co z tego że start to jest odskok jak po chwili cie dojeżdza ośka :wink4: quattro ma spore straty na kołach i przy 160km jest to prawie 40km strat, gdzie ośka gubi moze 20km przy tej mocy :wink4: skad wiem? mam porównanie podparte wykresami z tej samej hamowni :wink4:

takie czasy to robi A4 mające 200km :wink4: albo kompletnie wybebeszone

A miałem sie juz nie odzywać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zderzakiem to juz sie poddalem, ciagle mi spada z tych mocowan bocznych, szczegolnie teraz jak

dee2a251b07b1f80d0eb271137d904af.jpg?1330706434

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :decayed: Ciekawe co sobie myśleli ci co ich wyprzedzałeś "samobójca..." haha:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...