Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No prosze :) Jest Foto i nawet moja sie zalapala

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Autko widziane na żywca :decayed: biały kolor w b7 miazga :kox::slina: wszystko fajnie ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

Opublikowano
...ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

jakbyś tyle czasu mieszkał na terytorium wroga,tez by cie rajcowało wszystko co polskie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
...ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

jakbyś tyle czasu mieszkał na terytorium wroga,tez by cie rajcowało wszystko co polskie:decayed:

Co prawda to prawda :grin:

Dziś zapodam foty ;)

Opublikowano

Dobra sztuka. Jeszcze lepsze przygody. :) Nawiązując do akcji z pompkami. Jak to jest w PL z tą akcją serwisową ? Jadę moim świeżo przywiezionym BRD do ASO i wymieniają mi pompki ? Auto serwisowane do wczoraj w ASO w DE, nie robiona żadna akcja u nich, a auto przywiezione własnie do PL. jechać do ASO pytać o akcję ?? Sorry za offtop ale tak tu niemiecko-polsko ..

Opublikowano
...ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

jakbyś tyle czasu mieszkał na terytorium wroga,tez by cie rajcowało wszystko co polskie:decayed:

:grin::grin: Tomek wszystko rozumie tęsknota itp. ale żeby zaraz taka desperacja :grin::decayed: sam nie wiem czy te laski patrzyły na te auto czy słuchały muzy :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dobra sztuka. Jeszcze lepsze przygody. :) Nawiązując do akcji z pompkami. Jak to jest w PL z tą akcją serwisową ? Jadę moim świeżo przywiezionym BRD do ASO i wymieniają mi pompki ? Auto serwisowane do wczoraj w ASO w DE, nie robiona żadna akcja u nich, a auto przywiezione własnie do PL. jechać do ASO pytać o akcję ?? Sorry za offtop ale tak tu niemiecko-polsko ..

Masz tu temat o tym:

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/akcja-serwisowwa-audi-248388/

wymieniaja tylko pompki jezeli koncowka numeru czesci ktore masz jest inna niz te ktore oni maja. :hi:

Jezeli ASO w pl ci powie ze nic takiego nie ma to zmien ASO.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wracajac do mojego tematu...

Wczoraj umylem auto po podrozy zeby pare fotek pstryknac. Do konca te fotki nie oddaja tego prawdziwego efektu, ale kiedys mi sie takie udaja ktore ten efekt oddadza... :wink:

IMG_5603.jpg

IMG_5584.jpg

IMG_5597.jpg

IMG_5598.jpg

...

Opublikowano

Zawsze chciałem mieć białego avanta, ale nie znalazłem, z tymi felami teraz jest :kox:

Teraz do całości brakuje czarnej ramki grilla :decayed:

Opublikowano

Ładna franca! :kox::naughty: Widziałem ją "ostatnio" w Katowicach na spocie ale była jeszcze na innym kole. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Teraz do całości brakuje czarnej ramki grilla :decayed:

Juz mi to chodzi po głowie. Pomalowanie obramowki grilla i logo audi na czarny połysk... :eusathink:

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Ładna franca! :kox::naughty: Widziałem ją "ostatnio" w Katowicach na spocie ale była jeszcze na innym kole. :wink4:

To byl setup "ZIMA" - tez muszę go odświeżyć bo nieświeżo wygląda... :kwasny:

Opublikowano

No chyba zima bo to było albo w listopadzie albo w grudniu... :whistling: Ty masz w DRLach jakiś LED?

Opublikowano
  • Autor

Nie, bo one zbudowane sa z wielu ledow ktore sie przepalaja i zaczynaja mrugac, a to mnie wkoorwia...

Opublikowano

No właśnie szukam takich, które będą "mądrze" świecić i nie wariować...

Opublikowano

powiem ci że fele wygladaja kozacko

Opublikowano

Kurcze, naprawdę fajnie to wygląda:jerk:. Z tym disco polo, to serio ,czy łacha dra?:decayed:

Opublikowano

Tylne ledy od C6 się proszą:decayed::decayed: Koło w bieli mi nie podchodzi ale plus za całokształt :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Kurcze, naprawdę fajnie to wygląda:jerk:. Z tym disco polo, to serio ,czy łacha dra?:decayed:

To na serio :decayed: , ale ja czasami gram na polskich imprezach w DE i dlatego mam wszystkie kierunki muzyki w aucie, i tez czasami tego, czasami tego poslucham- zależy od humoru ;)

---------- Post dopisany at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany at 07:25 ----------

Tylne ledy od C6 się proszą:decayed::decayed: Koło w bieli mi nie podchodzi ale plus za całokształt :wink:

No w sumie chciałbym, ale nie ma takich w takiej jakości wykonania które dorównywałyby oryginalnym więc takie zostawiłem....

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 07:27 ----------

ha5e9u8e.jpg

KABOOM

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

2yhunu3e.jpg

Opublikowano

Ale że w co i kto ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.