Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Autko widziane na żywca :decayed: biały kolor w b7 miazga :kox::slina: wszystko fajnie ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

jakbyś tyle czasu mieszkał na terytorium wroga,tez by cie rajcowało wszystko co polskie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

jakbyś tyle czasu mieszkał na terytorium wroga,tez by cie rajcowało wszystko co polskie:decayed:

Co prawda to prawda :grin:

Dziś zapodam foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sztuka. Jeszcze lepsze przygody. :) Nawiązując do akcji z pompkami. Jak to jest w PL z tą akcją serwisową ? Jadę moim świeżo przywiezionym BRD do ASO i wymieniają mi pompki ? Auto serwisowane do wczoraj w ASO w DE, nie robiona żadna akcja u nich, a auto przywiezione własnie do PL. jechać do ASO pytać o akcję ?? Sorry za offtop ale tak tu niemiecko-polsko ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale muza :decayed: disco polo :facepalm::grin::grin::decayed::hi:

jakbyś tyle czasu mieszkał na terytorium wroga,tez by cie rajcowało wszystko co polskie:decayed:

:grin::grin: Tomek wszystko rozumie tęsknota itp. ale żeby zaraz taka desperacja :grin::decayed: sam nie wiem czy te laski patrzyły na te auto czy słuchały muzy :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sztuka. Jeszcze lepsze przygody. :) Nawiązując do akcji z pompkami. Jak to jest w PL z tą akcją serwisową ? Jadę moim świeżo przywiezionym BRD do ASO i wymieniają mi pompki ? Auto serwisowane do wczoraj w ASO w DE, nie robiona żadna akcja u nich, a auto przywiezione własnie do PL. jechać do ASO pytać o akcję ?? Sorry za offtop ale tak tu niemiecko-polsko ..

Masz tu temat o tym:

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/akcja-serwisowwa-audi-248388/

wymieniaja tylko pompki jezeli koncowka numeru czesci ktore masz jest inna niz te ktore oni maja. :hi:

Jezeli ASO w pl ci powie ze nic takiego nie ma to zmien ASO.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wracajac do mojego tematu...

Wczoraj umylem auto po podrozy zeby pare fotek pstryknac. Do konca te fotki nie oddaja tego prawdziwego efektu, ale kiedys mi sie takie udaja ktore ten efekt oddadza... :wink:

IMG_5603.jpg

IMG_5584.jpg

IMG_5597.jpg

IMG_5598.jpg

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem mieć białego avanta, ale nie znalazłem, z tymi felami teraz jest :kox:

Teraz do całości brakuje czarnej ramki grilla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna franca! :kox::naughty: Widziałem ją "ostatnio" w Katowicach na spocie ale była jeszcze na innym kole. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do całości brakuje czarnej ramki grilla :decayed:

Juz mi to chodzi po głowie. Pomalowanie obramowki grilla i logo audi na czarny połysk... :eusathink:

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Ładna franca! :kox::naughty: Widziałem ją "ostatnio" w Katowicach na spocie ale była jeszcze na innym kole. :wink4:

To byl setup "ZIMA" - tez muszę go odświeżyć bo nieświeżo wygląda... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba zima bo to było albo w listopadzie albo w grudniu... :whistling: Ty masz w DRLach jakiś LED?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo one zbudowane sa z wielu ledow ktore sie przepalaja i zaczynaja mrugac, a to mnie wkoorwia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam takich, które będą "mądrze" świecić i nie wariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, naprawdę fajnie to wygląda:jerk:. Z tym disco polo, to serio ,czy łacha dra?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne ledy od C6 się proszą:decayed::decayed: Koło w bieli mi nie podchodzi ale plus za całokształt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, naprawdę fajnie to wygląda:jerk:. Z tym disco polo, to serio ,czy łacha dra?:decayed:

To na serio :decayed: , ale ja czasami gram na polskich imprezach w DE i dlatego mam wszystkie kierunki muzyki w aucie, i tez czasami tego, czasami tego poslucham- zależy od humoru ;)

---------- Post dopisany at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany at 07:25 ----------

Tylne ledy od C6 się proszą:decayed::decayed: Koło w bieli mi nie podchodzi ale plus za całokształt :wink:

No w sumie chciałbym, ale nie ma takich w takiej jakości wykonania które dorównywałyby oryginalnym więc takie zostawiłem....

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 07:27 ----------

ha5e9u8e.jpg

KABOOM

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

2yhunu3e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...