Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno na hamowni , a na drodze ma ogrome oczywiscie auta z quattro sa wolniejsze ale za to fajniej jezdza po zakretech.Nic tylko sie cieszyc z takiego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys Twoje niby 255 leci? A robiłeś coś z mocą od Jarosławca? Nie chce mi się wierzyć żeby Ci to tyle szło.

Mój jedzie max 230km... Fakt masz dłuższą skrzynie, ale biorąc pod uwage że jak się ścigaliśmy w Jarosławcu to Ci odchodziłem nie na ch**ja żeby mocy Ci wystarczyło na 255km/h. Mnie się poprostu moc kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie aż tak... Kazdy licznik troche przekłamuje... Ja pamietam jak się ścigaliśmy z tygrysem w Jarosławcu i cały czas minimalnie odchodziłem. Nie dużo bo nie dużo ale cały czas, a z prędkością te róznice robiły się coraz większe...[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:22_________________________________________________wtedy zresztą zobaczyłem że hamownia hamowni nierówna. Wg wykresu auto tygrysa było dużo mocniejsze w każdym przedziale obrotów (zaróno moc jak i monent). O ile przy przyśpieszeniu do 100km/h możemy mówić o lepszym starcie, zmianie biegów itp... o tyle przy prędkościach powyżej 100 liczy się już tylko moc. Scigaliśmy się tam gdzieś tak do prędkości 150 km/h (z tego co pamiętam) i cały czas odchodziłem. Wagi aut są porównywalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys Twoje niby 255 leci? A robiłeś coś z mocą od Jarosławca? Nie chce mi się wierzyć żeby Ci to tyle szło.

Mój jedzie max 230km... Fakt masz dłuższą skrzynie, ale biorąc pod uwage że jak się ścigaliśmy w Jarosławcu to Ci odchodziłem nie na ch**ja żeby mocy Ci wystarczyło na 255km/h. Mnie się poprostu moc kończy

ja nigdy nie sprawdzalem maxa w BRD raz sie tylko rozpedzilem do 235 i to z palcem w nosie , i czuc bylo ze jest jeszcze zapas.Ile tego to juz nie wiem ale 240 , 245 spokojnie sie wydawalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie aż tak... Kazdy licznik troche przekłamuje... Ja pamietam jak się ścigaliśmy z tygrysem w Jarosławcu i cały czas minimalnie odchodziłem. Nie dużo bo nie dużo ale cały czas, a z prędkością te róznice robiły się coraz większe...[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:22_________________________________________________wtedy zresztą zobaczyłem że hamownia hamowni nierówna. Wg wykresu auto tygrysa było dużo mocniejsze w każdym przedziale obrotów (zaróno moc jak i monent). O ile przy przyśpieszeniu do 100km/h możemy mówić o lepszym starcie, zmianie biegów itp... o tyle przy prędkościach powyżej 100 liczy się już tylko moc. Scigaliśmy się tam gdzieś tak do prędkości 150 km/h (z tego co pamiętam) i cały czas odchodziłem. Wagi aut są porównywalne...

no moge sie zgodic ale jeszcze kolo robi duza robote wielka felga to duze straty na mocy u mnie na 17 calach to max 245 wiecej nie wyciagnie a na 16kach ciu ponad 250 sie rozpedza podejrzewam ze dobre 10 przeklamuje ale mimo to

i doklandie hamownia hamowni nierowna piekne wykresy a czasem moc tylko na wykresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys Twoje niby 255 leci? A robiłeś coś z mocą od Jarosławca? Nie chce mi się wierzyć żeby Ci to tyle szło.

Mój jedzie max 230km... Fakt masz dłuższą skrzynie, ale biorąc pod uwage że jak się ścigaliśmy w Jarosławcu to Ci odchodziłem nie na ch**ja żeby mocy Ci wystarczyło na 255km/h. Mnie się poprostu moc kończy

ja nigdy nie sprawdzalem maxa w BRD raz sie tylko rozpedzilem do 235 i to z palcem w nosie , i czuc bylo ze jest jeszcze zapas.Ile tego to juz nie wiem ale 240 , 245 spokojnie sie wydawalo.

jechałem dwoma BRD po programie i oba jechały maź 240 i ani grama więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi- w quattro ci tyle szedł :gwizdanie: u mnie do 220 to idzie spox ale puźniej to zawsze droga mi się konczy :>

Autko po programie

tak z quattro , 230 bylo bardzo szybko , pozniej juz troche wolniej ale delej przyslpieszal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wtedy takze RNS-E w Emergeering Mode i pokazywalo cos kolo 237/238 km/h wedlug GPS...

Tygrys Twoje niby 255 leci? A robiłeś coś z mocą od Jarosławca? Nie chce mi się wierzyć żeby Ci to tyle szło.

Mój jedzie max 230km... Fakt masz dłuższą skrzynie, ale biorąc pod uwage że jak się ścigaliśmy w Jarosławcu to Ci odchodziłem nie na ch**ja żeby mocy Ci wystarczyło na 255km/h. Mnie się poprostu moc kończy

Ale jak mozesz porownywac Przyspieszenie do V-MAX? Przeciez tu skrzynie maja wlasnie kolosalne znaczenie, no i wlasnie tez jaki jest wydech.

Nie wiem jak tu u ciebie w wyglada, ale waga mojego auta (realna) to 1670Kg, do tego ja waze 93Kg, to chyba nie jest porownywalne z toba Siemian? :polew:

Ale licznikowe 245 robil z palcen w doopie, pozniej juz szlo coraz wolniej. Mialem wtedy Rurke zamiast DPF (takiej samej szerokosci jak wyjscie z kolektora) i korekte softu. Dzsiaj mam serie, i nie bardzo umialbym to sfilmowac, moze kiedys wruce do poprzednich ustawien to zrobi sie filmik.

To byl tez jeden z powodow dlaczego wrocilem do serii. Wiem ze jak mam taka opcje to bede z niej korzystac za kazdym razem jak ktos mnie wkoorwi, a tak bym zayebal fure raz- dwa :polew::evil:

Dzisiaj jak pykam sobie do Dortmundu 100km/h to spalanie na FIS spada mi do 5,4L/100- zapalam se fajke i se szybuje te 100km/h :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak ostatnio szybowalem sto to mi wyszlo 6.3 :naughty:

...Jak na 2.0 Co ma ponad 200 kucy to ciekawy wynik... : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,4l diesla i 1l oleju :))

mialem paska brd 170ps ten tak wlasnie palil olej 1 litr na 1000km do tego nie udalo mi sie zejsc ponizej 7,5 diesla a mial dsg

Tez narzekalem na spalanie, ale cos mu sie poprawilo. Oleju prawie wcale nie bierze, potrafi zejsc tak nisko ze spalaniem, nawet przy predkosci stalej ok. 150km/h trzyma sie pomiedzy 8 L a 7 L.

Jedyne co robilem to sam czyscilem pompowtryski ultradzwiekami i pozniej dodatkiem do paliwa i zmieniam teraz olej max co 20tkm i zawsze razem z filtrem paliwa. A co do opon na jakich jezdze to zawsze sa to 235, z tym ze w zime mam 17 cali a w lato 18 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie roznie bywa ostatnio ze stała mialem 6,5 ;d tempomat i jazda na 140 km na a4 a innym razem 7,2 nie wiem skad takie duze roznice. trzeba było kupić 2,0 140 PS :naughty:

żart gdybym mial możliwość brał bym BRD :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie roznie bywa ostatnio ze stała mialem 6,5 ;d tempomat i jazda na 140 km na a4 a innym razem 7,2 nie wiem skad takie duze roznice.

Przyznaj sie ze jakas "maciore" poderwales na gazie, to i autko ci siadlo i wiecej palilo... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Czy przypadkiem się dziś nie mineliśmy w okolicy Sławna o 8ej rano :mysli: Jak nie to masz klona nawet miał ledziki,tylko to tak szybko było,że nie zauważyłem numerków :kox: A tak pozatym autko git :good: Powodzenia w modach :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...