Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem "dorobić" osłonę na sterownik do komputera na podszybiu wykorzystałem niepotrzebna osłonę na filtr kabinowy ktoś już to pewnie wykombinował ale chciałem zaprezentować efekty :rolleyes:

dsc25831600x1200.th.jpg dsc25881600x1200.th.jpg

Wykombinował i efekt taki sam , czymś to podkleiłeś bo ja użyłem tego pistoletu na plastikowe wkłady. Podkleiłem od dołu ale jeszcze dla pewności i wytrzymałości mam zamiar to dokleić klejem do szyb.

I ja się muszę za to zabrać bo osłiona leży niewykorzystana... :evil: Trochę docinania jest ale wygląd OK. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż tą wyrezaną osłonę przed podklejeniem... tzn wyjmij ja i pokaz gdzie ciąłeś:)

Weż kawałek kartonu i dotnij go w miejsce gdzie jej brakuje. Następnie połóż ją na tą małą osłonę od filtra pyłkowego która Ci została i dotnij ją.Kosmetykę dorezasz pilnikiem , tam gdzie będzie za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz myślę że ten 8E0 121 403 A. Montuje się go także w 1.9/2.0TDI jeśli jednostki te zostały wyposażone w ogrzewanie postojowe. (Cytat) Ale nie ma sensu go wymieniać skoro dobrze trzyma się na tym mocowaniu przy zbiorniczku sprysku z boku. Naprawdę pewnie większość tak ma tą osłonę zamontowaną Szkoda kasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz myślę że ten 8E0 121 403 A. Montuje się go także w 1.9/2.0TDI jeśli jednostki te zostały wyposażone w ogrzewanie postojowe. (Cytat) Ale nie ma sensu go wymieniać skoro dobrze trzyma się na tym mocowaniu przy zbiorniczku sprysku z boku. Naprawdę pewnie większość tak ma tą osłonę zamontowaną Szkoda kasy..

no właśnie mi się wydaje że z końcówką C ja chciałem go założyć ponieważ nie mogę za bardzo podejść z uchwytem przy pasie przednim i tak to trzymało by się na jednym uchwycie czyli :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uchwytem na pasie przednim to bym sobie dał spokój szkoda dziurawić autko ale jak chcesz Niech wypowie się jakiś użytkownik B6 jak trzyma mu się ta osłona W B7 na jednym uchwycie koło zbiorniczka spryksu jest ok Nic więcej nie potrzeba Po zamknięciu maski idealnie wchodzi w zagłębienie amortyzatorek klapy i nie ma szans żeby ta osłona "wyskoczyła" do góry... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uchwytem na pasie przednim to bym sobie dał spokój szkoda dziurawić autko ale jak chcesz Niech wypowie się jakiś użytkownik B6 jak trzyma mu się ta osłona W B7 na jednym uchwycie koło zbiorniczka spryksu jest ok Nic więcej nie potrzeba Po zamknięciu maski idealnie wchodzi w zagłębienie amortyzatorek klapy i nie ma szans żeby ta osłona "wyskoczyła" do góry... :no:

:good: skoro tak mówisz to jutro troszkę po przymierzam i zobaczę jak się będzie prezentowała :cool1: - nie lubię jak coś się rusza, lata nie jest na swoim idealnym miejscu :no: zobaczymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie zbiorniczka wyrównawczego - już wyjaśniam...

Standardowy zbiornik dla A4 o pojemności 2L lub mniejszej to 8E0 121 403.

Dla swojego AVF-a kupiłem 8E0 121 403 A - montuje się go w benzynie V6 (wyjątkiem jest 2-litrowy AWA) lub 1.9TDI z webasto. Z montażem nie miałem problemu - wszystko pasuje idealnie (trzeba jedynie zaślepić dodatkowe wyjście odpowietrzające).

8E0 121 403 C - jest dla 2.5TDI, niestety nie wiem czym się różni od wersji A i czy będzie pasować do 1.9TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz myślę że ten 8E0 121 403 A. Montuje się go także w 1.9/2.0TDI jeśli jednostki te zostały wyposażone w ogrzewanie postojowe. (Cytat) Ale nie ma sensu go wymieniać skoro dobrze trzyma się na tym mocowaniu przy zbiorniczku sprysku z boku. Naprawdę pewnie większość tak ma tą osłonę zamontowaną Szkoda kasy..

no właśnie mi się wydaje że z końcówką C ja chciałem go założyć ponieważ nie mogę za bardzo podejść z uchwytem przy pasie przednim i tak to trzymało by się na jednym uchwycie czyli :thumbdown:

ja też przymierzałem mocowanie do pasa przedniego i nie za bardzo mogę jakoś go ustawić by pasował,mało miejsca jest tam jakoś :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem osłony, cena to 264zł w ASO "Sieńko i Syn" w B-stoku, wrażenia wizualne bezcenne :kox:

nie wymieniałem zborniczka płynu chłodzącego, żeby było śmieszniej nawet nie używałem żadnych śrub, bo te obie boczne weszły tak jakoś jakby tam leżały od zawsze, tak się spasowały, że nie drgają ani się nie przesuwają, jakby pasowały "na wcisk" lub "na zatrzask".

Aha, u mnie nie było żadnych problemów dot. spasowania osłony podszybia i obudowy komputera, może obudowa kompa silnika BPW jest nieco innego kształtu? :mysli:.... w każdym bądź razie jest "malyna" :naughty:

dsc00317xu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zdecydowałem się dołożyć plastik.

Na razie tylko na podszybie, ale wiem że na pozostałe też przyjdzie pora.

W moim 2,0TDI BPW pasuje idealnie.

A oto numery części:

Podszybie - 66,70 PLN

PC186302.jpg

Pokrywka na akumulator - 27,30 PLN

PC186301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Auto Vivie mieli dla mnie na miejscu, od tak zapytałem i mają. Mówili że często się zdarza ktoś z klubów Audi kto to chce.

zależy gdzie, ja musiałem czekać jeden dzionek ale warto było :naughty: :naughty: autko pod maską wygląda zupełnie inaczej :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Auto Vivie mieli dla mnie na miejscu, od tak zapytałem i mają. Mówili że często się zdarza ktoś z klubów Audi kto to chce.

zależy gdzie, ja musiałem czekać jeden dzionek ale warto było :naughty: :naughty: autko pod maską wygląda zupełnie inaczej :good: :good: :good:

Generalnie czeka się w ASO na części jeden dzień. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...