Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie moge już wytrzymać jak patrze na alu w garażu, kiedy zmieniacie, bo ja chyba dzisiaj

Opublikowano

w weekend już można... szczególnie u Ciebie :wink4:

Opublikowano

nie moge już wytrzymać jak patrze na alu w garażu, kiedy zmieniacie, bo ja chyba dzisiaj

.............jak warunki na to pozwolą...........

kto z nas nie ma ochoty wrzucenia letniego felunku :)

.............ale niekiedy lepiej tydzień dla pewności odczekać, niż narobić sobie problemów ( będąc zaskoczonym zmiana pogody i wjechaniem komuś w tyłek )

Opublikowano

Moim zdaniem jeszcze trochę przy wcześnie, dziś u nas np śnieg pada a temp w okolicach 0 cały czas...

Ja np zmienię w przyszłym tygodniu bo do mistrza Rogallotiego już bym chciał śmignąć na 17-skach :chytry:

Opublikowano
  • Autor

patrzyłem na pogode i u mnie ma być już si jutro 6 w czw 10 i tak sie ma trzymać wiec chyba sie skusze

Opublikowano

Ja nie mam tego problemu bo nie posiadam jeszcze letnich kółek. :tongue4:

Opublikowano

ja kółka letnie mam ale trza oponki zmienić :decayed:bo łyse

Opublikowano

Ja czekam az dziury polepia, wiec pewnie jakos w kwietniu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja czekam az dziury polepia, wiec pewnie jakos w kwietniu :polew:

hahah, u mnie już polepili jeśli można to tak nazwać :P

Opublikowano

Ja już od wczoraj na letnich śmigam :)

Opublikowano

pewnie już każdy chciałby założyć letnie opony z felami, ale jeśli chodzi o mnie to jeszcze się muszę wstrzymać bo leży u mnie śnieg i temperatury w nocy są minusowe :confused4: a nocą też troche jeżdżę :gwizdanie:

Ja czekam az dziury polepia, wiec pewnie jakos w kwietniu :polew:

lepienie dziur u mnie w trakcie :naughty: więc myślę że już niedługo jak będzie pogoda :kox:

Opublikowano

ja nie zmieniam, jeżdżę na letnich cały rok :naughty:

a tak poważnie radzę zaczekać, pamiętam z zeszłego roku z forum opla omegi jak to było z co niektórymi....

uważam, że powinniście poczekać do połowy kwietnia, nowe zimówki kosztują mniej niż klepanie po dzwonie.... wiem to po sobie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ja tam zakładam dzisiaj,jestem napalony jak młody, a kolega z hiszpanii mógł by zrobić jakiś spocik u siebie, i co nie jeden miał by konkret wakacje przy okazji :)

Opublikowano

Ja zmieniam w połowie Kwietnia na letnie :decayed::kox:. Pośpiech to zły doradca, a jak wiadomo Polska pogoda zmienna jest :angry:.

Opublikowano

Ja czekam az dziury polepia, wiec pewnie jakos w kwietniu :polew:

może do maja polepią :wallbash:

Opublikowano

Przed wyjazdem do kościoła ze "święconką" :>

Opublikowano

Ja bym przed chwila wy... wjechał w kolesia (wymusił).. a śniegu spadło dzisiaj u nas tyle, że ja to sobie spokojnie poczekam do połowy kwietania :)

Opublikowano

Najgorsze jest to że prognoza pogody na początek kwietnia nie wygląda kolorowo ;(

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm :wallbash: w tym momencie to nie mam pojęcia kiedy zmienię :disgust: Planowałem w przyszły weekend, a tu zonk i zonk i zonk :wallbash:

Opublikowano

najlepiej zmienic na letnie jesli srednia temperatura dzien noc nie spadnie ponizej 12stopni

ja czekam az w lublinie uporaja sie mniej wiecej z dziurami bo szkoda mi moich 17 stek i zawiechy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.