Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

muszę wytrzymać jeszcze ze dwa tygodnie :kox:

Chyba poł roku :wink4:
Opublikowano

Ja już od ponad 1,5 miesiąca na letnich :naughty:

Opublikowano

Od kilku dni już śmigam na letnich ale pod koniec marca wrócę na zimowe bo do Bukowiny raczej na letnich będzie lipa ;(

Opublikowano

ja mam w planach 2 kwietnia jak bede w polsce,mam nadzieje ze pogoda mnie nie zaskoczy :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wymieniam dzis :rolleyes: Mam wybór co do auta. Najwyzej jak spadnie śnieg to podjade T5 ojca :przebiegly: Dzis sie wszytsko wyjasni...

Opublikowano

:hi:

Ja też wczoraj założyłem,tylko te dziury są wk.....ące :angry: :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

Heh u ślusarza już 2 razy byłem :D Śruby okazały się za długie... :/ :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Ja zakładam wtedy jak podwórko wyschnie, bo na letnich nie ma możliwości wyjechać, zaś na zimówkach z dobrym bieżnikiem idzie jak czołg:), ale myślę że tak na święta...

Opublikowano

ja już drugi dzień na letnich

Opublikowano

Jeżeli utrzyma się ta pogoda to myślę zrobić to w przyszłym tygodniu. Na zimówkach w tych temperaturach 10-15 stopni jeździ się już tak sobie :thumbdown:

Opublikowano

Chyba jednak trzeba będzie już wskoczyć na letnie. :mysli:

Opublikowano

Chyba jednak trzeba będzie już wskoczyć na letnie. :mysli:

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm dokładnie :good:

temperatury jakie zapowiadają na najbliższy tydzień to zabójstwo dla zimówek :decayed: Zimówka już tak nie trzyma przy wyższej temperaturze :sick3:

Opublikowano

Witam,

Już jakiś czas na letnich, choć śnieg zrobił mi raz psikusa...lecz :quattro: dało rady. Mimo to muszę przyznać że z hamowaniem było bardziej kiepsko...

Opublikowano

Chyba jednak trzeba będzie już wskoczyć na letnie. :mysli:

Ja latam na letnich od wczoraj :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj zmiana, gwint na setupie letnim czyli z zimowego przód 2cm w dół, tył 1cm. Efekt od razu lepszy. Teraz tylko modlić się o pogodę bo mam same górki do pracy.

Opublikowano

ja to dopiero w maju za oknem mam 50cm sniegu :dziura:

Opublikowano

już czas na zmianę, dziś jeździłem to taki hałas w aucie i nic tylko słychać toczenie się zimówek,

Opublikowano

ja zmieniłem w czwartek rano, udało mi się bo do warsztatu przywieźli dzień wcześniej wieczorem nówkę maszynę do wymiany opon z Włoch :> , jak spadnie śnieg to wykręce koła letnie i założę zimowe, tak na marginesie to polecam opony Pirelli P7 Cinturato nowy model , 1000 km zrobiłem więc niewiele ale trochę potestowałem i opony ciche i dobrze trzymają w zakrętach.

Opublikowano

przeginka troche... 15st za oknem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.