Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Był LEON, ale już go nie ma ;(... dlatego jestem na kolejnym słusznym forum :)

Oto i ONA moja "Aczwórka kłatro" :D

trochę o niej

Audi A4 B7 3.0TDi z silnikiem BKN 204 PS

I rej. 2005- modelowo 2006

przelot 100 000km

Lista wyposażenia obejmuje:

ABS/ESP/

6 poduszek

Bixenon (statyczny) ze światłami do jazdy dziennej

Pełna elektryka (łącznie z elektryką tylnych szyb)

Klimatronik+grzane fotele

Tempomat

Pakiet oświetlenie

Pakiet chrom

No i pare cieszących S-dodatków

Kierownica sportowa S-line, z pikowaną skórą

Zawieszenie S-line

Felgi BBS 18"

Fotele S-line

Gałka zmiany biegów S-line

Wykończenie wnętrza listwami aluminiowymi S-line

czarna podsufitka

szyberdach

rękaw na narty

klimatyzowany schowek

lusterko samościemniające

czujnik deszczu

czujnik zmierzchu

audio z 10-cioma głośnikami

Pełny S-line na zewnątrz

brak oznaczeń modelu :)

to chyba wszystko jak na tą chwile ;)

tak się zaczęło (pierwsza fotka przed jazdą próbną ;) )

dsc05459c.jpg

wszystko OK, auto sprawdzone wiec w drogę do domciu...... (LEON sie nie dał ani razu... niejednemu niemcowi puścił bąka na maskę i tyle go widzieli :D )

dsc05463.jpg

Po powrocie oczywiście kuracja odmładzająca bo nie mogłem patrzeć na takie brudne auto :)

dsc05606z.jpg

dsc05612h.jpg

dsc05608m.jpg

dsc05609y.jpg

dsc05610.jpg

tak to wygląda w środku oczywiście jest czarno...

dsc05613i.jpg

dsc05614p.jpg

BBS - na zime w sam raz :)

dsc05607f.jpg

masa tego klocka nie jest zbyt pocieszająca.....

dsc05631.jpg

Dziewictwo po tygodniu w moich rekach odebrał jej Aligator z czego jestem zadowolony ;) wyszło mniej więcej tak :

dsc05950l.jpg

dsc05867z.jpg

teraz nawet masa już jej tak nie przeszkadza

na lato zakupiłem już takie felgi: (stan aktualny)

dsc05601.jpg

dsc05603m.jpg

proszę komentować :wink4:

Opublikowano

piekna całość :good: :good:

Opublikowano

Witamy a klubie.:)

Fajna furka. Fajny kolorek. No i wirusik całkiem fajny wyszedł.

Opublikowano

3.0 + sedan = mało tego ale mi się podoba :)

odnośnie modyfikacji, BBSy fajne, ale te nowe takie sobie :gwizdanie:

dbać, lać i jeździć :)

Ps. Leon fajniutki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ps. Leon fajniutki :naughty

Na jego temat by można wiele napisać, albo założyć osobny temat :wink4:

Opublikowano

Orle masz pięknego furacza :naughty: Pakiecik s-line z tylną klapą z tłoczoną lotką mega mi się podoba :good:

Furmanka niezła baza pod dalsze rezanko, ja bym zaczął od RNS-E i kiery z multifunkcją, a te BBSy o wiele lepiej się prezentują.

Proponuję podpiąć vaga i sprawdzić wtryski, bo w motorku z tego rocznika potrafią lać, no i dwumasa od razu sprawdzić.

Aha, 546 nm przy 285 kucach to tak mało chyba ? Miron ma 560nm przy 280 kucach w swoim BKNie :naughty:

Opublikowano

zaloz temat o leonie bo pewnie ostro wyrezany...

auto fajne :wink4:

a czarno w srodku to jeszcze nie masz ;] masz alu listwy ;]

Opublikowano

Audi b. ładne z mocnym silnikiem,

super fura :>

LEON sie nie dał ani razu... niejednemu niemcowi puścił bąka na maskę i tyle go widzieli :D )

opisz leona, co miał wyrezane :wink4:

Opublikowano

a czarno w srodku to jeszcze nie masz ;]

Ma czarną podsufitkę :gwizdanie: to słonko tak rozjaśnia słupki :wink4: wiem to z autopsji :wink4:

Opublikowano

a czarno w srodku to jeszcze nie masz ;]

Ma czarną podsufitkę :gwizdanie: to słonko tak rozjaśnia słupki :wink4: wiem to z autopsji :wink4:

hehe , chodzilo mi o dekory . ja mam all in balck ;] dekory czarny lakier fortepianowy :wink4:

Opublikowano

czarny sedan w B7 robi robote :good:

moze kiedys wpadniesz na spocik :wink4:

Opublikowano

a czarno w srodku to jeszcze nie masz ;]

Ma czarną podsufitkę :gwizdanie: to słonko tak rozjaśnia słupki :wink4: wiem to z autopsji :wink4:

hehe , chodzilo mi o dekory . ja mam all in balck ;] dekory czarny lakier fortepianowy :wink4:

He, he ... jeśli tak to rzeczywiście :> btw ja też mam fortepian in side :gwizdanie: czyli prawie jak w rsie, a nawet ładniej się prezentuje od carbonu :przebiegly:

Opublikowano

Fajne auto , z fajnymi dodatkami , i przebeig jak na rocznik i niemieckie warunki dosc maly -musialo kosztowac krocie bo w niemcowni cenia bardzo auta z niskimi przebiegami :wink4:

Opublikowano

ja bym mu tylko dołóżył RNS-e ;)

Opublikowano

piękne autko! jak widać, zamiłowanie do czarnego koloru nie od dziś :decayed:

mi tam nowe felasie podobają sie na maksa... wreszcie coś innego :kox: :gwizdanie: :naughty:

do zobaczenia na zlocie w pokoju nr 35A :kox: :kox:

Opublikowano

ładna fura..widziałem już na leon clubie..widzę że idziesz w tą samą stronę co Patryk..teraz trzeba rezać wydech + fmica :)

Opublikowano

auto :kox:

BBS :kox:

program :kox:

nowe fele fajne ale bez szału :wink4: a i RNSE ładnie by wyglądało

Opublikowano

Śliczna :a4fan: ale znając projekt Leona wieżę że ta A4 będzie za niedługo KOXXX :evil:

Zapraszamy na spoty Czę100chowskie :decayed:

Opublikowano

Dobry wybor silnika :)

Jedyne co bym dolozyl to multi kiere i RNS.

Opublikowano

No teraz Piotrek mogę w końcu ci pogratulowac osobiście. Leon był mega wyrezany i 10 worków pieniędzy w niego wsadzone. Ty razem postawiłiłeś na auto w którym za wiele nie będziesz musiał zmieniać. Ale znając Piotrka jak polata Moim na zrobionym wydechu pewnie go zrobi. Autko będziecie mogli zobaczyć live na zlocie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.