Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może ktoś wie gdzie i za ile mi zregenerują rozrusznik w A6 C5 2.5TDI AKE?

ja robiłem na zemborzyckiej wjazd przy piekarni zapłaciłem 250zł z wyjeciem i montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie gdzie i za ile mi zregenerują rozrusznik w A6 C5 2.5TDI AKE?

ja robiłem na zemborzyckiej wjazd przy piekarni zapłaciłem 250zł z wyjeciem i montażem

Dobrze wiedzieć, dzieki za info.

CHoć zastanawia mnie czy nie będa chcieli ściągac przodu i rozbierac za duzo bo w V6 jest mało miejsca. Chociaż jak zaglądałem to szło by od spodu go wymontować.

Jak zaglądałem tam to zobaczyłem że ten przewód nazwijmy go sterujący był strasznie zaśniedziały. Wyczyściłem i narazie pali zobaczymy na dłuższa mete czy to była wina tego czy jednak rozrusznik do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam ogromną prośbę do Was chodzi mi o Niesamowita Audi A4 Avant Lift (3204225742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o oglądnięcie autka - auto stoi w Biłgoraju jeśli miał by ktoś nie daleko będę bardzo wdzięczny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam ogromną prośbę do Was chodzi mi o Niesamowita Audi A4 Avant Lift (3204225742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o oglądnięcie autka - auto stoi w Biłgoraju jeśli miał by ktoś nie daleko będę bardzo wdzięczny

pozdrawiam

pisz do medika może ci to ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was koledzy. Czy moglbym prosic ktoregoś z Was o sprawdzenie tego autka miernikem lakieru. Autko stoi w Lublinie u osoby prywatnej.Oferta - Volkswagen Passat CC - Witam, mam do sprzedania VW Passata CC z 2010, pierwsza rejestracja 2011. Przebieg ok. 18000 km. Samochód z Polskiego salonu na 100%. Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy co powiecie żeby sie spotkac przy okazji lubelskich klasykow nocą? co czwartek od 20 pod olimpem, ja od tego tygodnia na pewno bede smigał, zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuje pomocy, jest pewne auto do obejrzenia w Lublinie.

Niestety ja obecnie jestem 1500km od granicy z krajem a mój ojciec ma ponad 300km w jedną stronę (Częstochowa)

Auto jest forumowicza QQ a tu jest link do ogłoszenia -> http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/1-8-t-quattro-lpg-ostateczna-cena-11-5oo-271195/

jeśli by ktoś mial możliwość podjechać, sprawdzić autko pod względem blacharki (miernikiem jak wyglada ten malowany bok) oraz mechanicznie to stawiam dobrą flaszkę czystej.

Jak coś to kontakt przez PW albo maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z Lublina? Potrzebuje z 1l- 1,5l płynu G12 do chłodnic.

W domu w Stalowej Woli mam 2l ori koncentratu VW G12+ więc jak coś to bym oddał po długim weekendzie w czerwcu.

Byłbym wdzięczny jak by ktoś mi podrzucił z 1,5l w butelce już rozrobionego G12 na miasteczko akademickie UMCS, ewentualnie mogę podjechać gdzieś w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś od nas xperie x10 zeby mi naładować baterie ? w moim padło ładowanie i chce przynajmniej usunąć swoje dane z telefonu przed sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 20 w Rmf fm leciała dosyc stara piosenka :) wpadła mi w ucho ale kurde z natłoku pracy zapomniaęłm jak leciała :(

Dodam że prowadzący opowiadał coś o jednej z pierwszych piracko ściągnietych piosenek z interntu :)

Prosił bym o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obserwowania wątku:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-patryk-278679/

:hi: i zachęcam do przybycia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopy czy jest cos co mozna zalozyc na fotele skorzane , bo niestety ale nie mam wentylowanych i kurde w te upaly zaraz mam cale plery mokre :facepalm: sa moze jakies pokrowce czy inne cuda ? wie ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...