Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny mod juz wkrotce...rowniez dotyczy pakietu oswietlenie...beda to diody w lampke podsufufitki :wink4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 21:08_________________________________________________no i na dniach zamowie siatke do wymiany w zderzak przedni :ad:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:21_________________________________________________PS. Nowe wymyslone mody na 1 stronie na koncu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu chosdzi Ci o siatki?? Jesli tak to masz racje :evil:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:24_________________________________________________a siatex nowy bedzie taki jak zalozyl badboy [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:26_________________________________________________szukam manetki pod pelnego FISA do mojego sedana :evil:

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 10:48_________________________________________________Diody w lampce podsufitowej juz swieca...wieczorem wstawie zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Grzegorzu pakiet oswietlenie mega fajna sprawa...teraz musze sie zabrac za podswietlenie przestrzeni nog...tylko jeszcze nie wiem jak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Grzegorzu pakiet oswietlenie mega fajna sprawa...teraz musze sie zabrac za podswietlenie przestrzeni nog...tylko jeszcze nie wiem jak :mysli:

Najlepiej ori sposobem - złapiesz trochę wprawy w zrywaniu podłogi :decayed: Przyda się do kolenych modów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a jaki jest ORI sposob?? Gdzie moge szukac wskazowek [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 20:06_________________________________________________fotki dodatkow pakietu oswietlenie na 1 stronie (jakosc byle jaka bo fotki z telefonu :confused4: ) [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:47_________________________________________________po dzisiejszej probie kradziezy auto odjechalo na lawecie

da01c0193a46da83med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowali ukrasc chyba cala, ale im nie poszlo :confused4: narobili tylko szkod i auta nie balo sie odpalic bo stacyjki zbraklo wiec trzeba bylo ja zabrac na lawete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest AC to tylko się cieszyć, że im się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skur... widzisz teraz każde zabezpieczenie ma sens... A AC to przede wszystkim... Masakra :/ współczuję :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...