Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Black Devil by Olovski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

tak wiec przedstawiam mojego fure :naughty:

MODEL: Audi A4 Quattro 2001r

SILNIK: 1.9TDI 115KM seria obecnie po chipie ok. 140KM

- kolektor ssacy AWX z komletem rur cisnieniowych

- wkrotce hybryda ARL/AWX i korekta

UKLAD DOLOTOWY:seria

UKLAD WYDECHOWY: seria

ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: SERIA

- chip na 140KM Koraszewski Auto Sport

- elektryczne szyby x4

- elektryczne lusterka,

- domykacz w/w z pilota,

- centralny zamek,

- klimatronic,

- autoalarm,

- wspomaganie kierownicy,

- komputer pokładowy, pełnu fis

- tempomat,

- 8 poduszek powietrznych,

- ABS,

UKLAD NAPĘDOWY:

- staly naped na cztery kola TORSEN

- skrzynia manualna 6 biegowa

- felgi zima 16"

- felgi lato 17"

ZAWIESZENIE: seria plus amory Bilstein B8 Sprint, sprezyny S4

UKLAD HAMULCOWY:seria tarcze tyl przod ( sa juz jarzma pod 312mm )

BODY-KIT:seria

- pakiet ala S-Line

- chromowane elementy grill, ramki wokol drzwi

- rezany grill :)

ŚRODEK: seria

- skorzana tapicerka

- skorzane fotele

- skórzana kierownica S- Line

CAR-AUDIO: SERIA

- Radio CD Audi Symphony

jPOzS.jpg

Kmr4A.jpg

Kmyz0.jpg

jPYyr.jpg

QZDgA.jpg

yqdJJ.jpg

jQhvA.jpg

Opublikowano

jak na diesla to fajna :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak na diesla to fajna :decayed: :gwizdanie:

hehe dzieki :tongue4:

Opublikowano

No ladna sztuka i wypas.

Opublikowano

Najlepszy kolor :cool1: wyposazenie :good: Ogólnie wyglada na zadbany egzemplarz. Szerokosci kolego[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 19:43_________________________________________________Pozatym znam warsztat koraszewskiego dobra robote chlopcy robia

Opublikowano

miłego użytkowania :decayed:

co to za program że na oko moc podajesz :shocked:

Opublikowano
  • Autor

miłego użytkowania :decayed:

co to za program że na oko moc podajesz :shocked:

tez bylem zdziwiony ze robione u Koracha a nie potrafil zmierzyc wartosci :wallbash:

narazie nie hamuje czekam na turbine pojade na korekte i dopiero wtedy sie okaze

Opublikowano

profesjonalnością mi to nie pachnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

profesjonalnością mi to nie pachnie :kox:

no ma juz taka renome ze moze powoli olewa sprawe

jak dzwonilem i pytalem o korekte to stwierdzil ze auto pamieta wie co robil a

"korekta kolo 1000zl no ale nie straszmy sie kosztami zobaczymy co Pan chce i jak wyjdzie"

wiec podziekuje i pojade do innego

Opublikowano

no no kolejny ładny avancik :) mody widze juz tu jakies ida wiec przyczepnosci i bezawaryjnosci ;p

Opublikowano
  • Autor

no no kolejny ładny avancik :) mody widze juz tu jakies ida wiec przyczepnosci i bezawaryjnosci ;p

dzieki

no cosik staram sie porezac delikatnie :>

stylistycznie zostaje seria, mechanicznie ma byc maly potworek :kox:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 11:17_________________________________________________

58NU0.jpg

58_mJ.jpg

piaskowanie wyszlo cycuś :naughty:

podklad lezy jeszcze lakier i nowe gumki

zesta prawie ready :>

Opublikowano

- dwu-strefowy klimatronic,

W be pięć jeszcze nie widziałem, i nadal nie widzę :P

Opublikowano

no no kolejny ładny avancik :) mody widze juz tu jakies ida wiec przyczepnosci i bezawaryjnosci ;p

dzieki

no cosik staram sie porezac delikatnie :>

stylistycznie zostaje seria, mechanicznie ma byc maly potworek :kox:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 11:17_________________________________________________

58NU0.jpg

58_mJ.jpg

piaskowanie wyszlo cycuś :naughty:

podklad lezy jeszcze lakier i nowe gumki

zesta prawie ready :>

musisz to szybko malowac bo jeszcze szybciej to żelastwo rdzewieje

Opublikowano

Szukałem czegoś takiego, niestety nie znalazłem. Mocno Ci zazdroszcze Quattro i wypasu :) jak mozesz napisz ile placiles, moze byc na PW- jesli podobnie jak ja za mojego AJM to ide sie powiesic :naughty:

BTW moj panel od klimatronica wyglada identyko chociaz jest jednostrefowy...jak sie ustawia u Ciebie dla pasazera i kierowcy oddzielnie?

Opublikowano

ładne autko i :kox: wypas :)

ale jak nic prosi się o jakieś większe alu :cool1:

Opublikowano

w b5 nie było ori 2 strefowego klimatronika nigdy

Opublikowano
  • Autor

musisz to szybko malowac bo jeszcze szybciej to żelastwo rdzewieje

jarzma juz w podkladzie

sam zacisk dzis w pracy przeszedl przez myjke woda z jakims detergentem antykorozyjnym mysja w nim czesci do przekladni i kolum kierowniczych wiec da rade zabezpieczone papierem antykorozyjnym byle do domu dojechalo i odrazu podklad :)

jak mozesz napisz ile placiles, moze byc na PW- jesli podobnie jak ja za mojego AJM to ide sie powiesic

25 kola, taka cena ostateczna dostalem do niego letnie opony 17"

moj blad klimatronic juz poprawione opis wkleilem i zmienialem sorki za omylke :hi:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 18:07_________________________________________________

ładne autko i :kox: wypas :)

ale jak nic prosi się o jakieś większe alu :cool1:

juz siedza 17" wiec mozliwie to wyglada wiekszych na nasze drogi chyba nie ma sensu

Opublikowano
wiekszych na nasze drogi chyba nie ma sensu

zależy od punktu siedzenia, mi mało 19 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
wiekszych na nasze drogi chyba nie ma sensu

zależy od punktu siedzenia, mi mało 19 :decayed:

dokladnie jak piszesz hehe :>

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak na b5 to wypas wyposazenie :kox: no i jest quattro :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.